ALFA & PARS

PARS Estergon

Ağır Atlı
Bugün her iki ekipte iyi oyun mücadelesi verdi. Köyü gidince klandan atılan veya mis yoldayken klandan atılan oyuncular da şaşırtmadı.

SMMberk

Mızrakçı
Lütfen bu duruşunuzu başka dünyalarda göstermeyin,Kendiniz bozup kendiniz ağlamanız ayrı ironi :)

Daha tanışamadık kusura bakmayın, oyuncularınıza yönetiminizin nasıl davrandığını veya nasıl iletişim kuramama becerilerinizi çok gördük, bide şey eeee istatistik yansımasın diye adamları klandan atmayın be :)

saydan09

Mızrakçı
Daha tanışamadık kusura bakmayın, oyuncularınıza yönetiminizin nasıl davrandığını veya nasıl iletişim kuramama becerilerinizi çok gördük, bide şey eeee istatistik yansımasın diye adamları klandan atmayın be :)

Bizi lütfen bünyenize kattığınız ELİT ile karıştırmayın, malum klandan atma işi şimdiki PARS1 de çok meşhurdu,tanışırız bi ara o sorun değil :)

PARS Estergon

Ağır Atlı
Bizi lütfen bünyenize kattığınız ELİT ile karıştırmayın, malum klandan atma işi şimdiki PARS1 de çok meşhurdu,tanışırız bi ara o sorun değil :)
Ciddiye alıp cevap vermek istedim TR3 den bu yana 40 dünyada oynamış bir şey biliyormuş gibi yazıyor dedim ama o da tırt çıktı en fazla 44 köye sahip olmuş. Forum herkese açık bilen yazıyor bilmeyen yazıyor yaz arkadaş yaz. :)

PARS Estergon

Ağır Atlı
Ciddiye alıp cevap vermek istedim TR3 den bu yana 40 dünyada oynamış bir şey biliyormuş gibi yazıyor dedim ama o da tırt çıktı en fazla 44 köye sahip olmuş. Forum herkese açık bilen yazıyor bilmeyen yazıyor yaz arkadaş yaz. :)
Edit : 16'sı barbar klan üyelerinden alınanlara bakmaya üşendim.

saydan09

Mızrakçı

Teşekkürler,Aktif olarak TR3'de oynadım diyebilirim,çok incelediysen ara ara 2 yılda bir geldiğimi de görebilirsin mesele bana ne ara geldi onu anladım :D

bursasporluugur

Kılıç Ustası
Yok bir şey biliyormuşsun gibi mevzuya girmişsin de boş yapmışsın onu izah ettim sadece.
Neden böyle bir üsluba sahip olmayı tercih ediyorsun ?

Bak bu sadece bir oyun kasma bu kadar makara yapıyoruz burada :)

Kaliteli adamlar var parsta 2-3 kişi ile konuştum harbi adamlar helal olsun

PARS Estergon

Ağır Atlı
fft371_mf33116329.jpg

Savaşın istatistiği böyledir. Klandan atılanlar ve mis girmeden klandan çıkanlar mevcuttur bunlar istatistiğe yansımadı. Ekstra olarak generalsten gelen kamiler ve kesimler bunlara dahil değildir.
Grafikte gözüken kırmızı takım ALFA, yeşil takım ise PARS.