ALFA & PARS

A p s i m o

Baltacı
Dün diplomatınıza uyarı verdim,

Rapor da gönderdim köy aldınız,

Bugün saat 21.51 de

Godolphin nickli oyuncunuz saldırı yaparak 3. Kez ihlal etti,

Kendisine oyundan sorabilirsiniz, hatta raporu bende atabilirim size,

Vel hasıl bilip bilmeden konuşmayın,

Saygılar iyi oyunlar

Saat 21.57 de savaş ilanı geldi.
Saat 22.28 de sizin arkadaş, bizim arkadaşa saldırdı.

Saat 22.43

Saat 23.45

İyi oyunlar.

PARS Estergon

Ağır Atlı
Alfa klanından sa zamanı gelen casus raporlarını mı tek tek koyayım? Herkes işine baksın rastgele.

Metin

Yasaklı
Ceza olarak ne bekleniyor, klandan ihraç falan mı?
Kılıçlar çekilmiş, bundan sonrası için konuşulanlar hava civa olur.

Baltanız keskin olsun

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
Evet alfa pars savaşi başlamiş Bulunuyor ALFA lı kardeşlerden ricamiz forumda boş geyik yapmak yerine Klandaki oyunculari bir egitime ceklemeridir Neden diyecek olursak Size Güzel bir resim atayim Dogru mis atan arkadaş Sanırım ortamin en zekisi.Evet arkadaşlar Lütfen Forumda bir daha sizi boş geyik atarken görmeyeyim.Adsız.jpg
Hepimizi ALFA Nin forumdaki boş muabbetlerinden Allah kurtarsin :)

UNCHARTED

Dük
Evet alfa pars savaşi başlamiş Bulunuyor ALFA lı kardeşlerden ricamiz forumda boş geyik yapmak yerine Klandaki oyunculari bir egitime ceklemeridir Neden diyecek olursak Size Güzel bir resim atayim Dogru mis atan arkadaş Sanırım ortamin en zekisi.Evet arkadaşlar Lütfen Forumda bir daha sizi boş geyik atarken görmeyeyim.12689 adlı eklentiyi görüntüle
Hepimizi ALFA Nin forumdaki boş muabbetlerinden Allah kurtarsin :)

Öncelikle Alfa klanında değilim sadece meraktan soruyorum

Gördüğüm kadarı ile senin canını Alfadan biri yakmış 58. Dünyada

Adamlar diyor ki biz 58. Dünyada yoktuk yani Alfa olarak yok olabilirler 1 2 oyuncuları vardır onlar seni üzmüş olabilir sadece ne yaşadın onu soruyorum 58. Dünyada seni kim bu kadar üzdü adamların yakasını bir bırakmadın sürekli alfa alfa ne yaptı bu adamlar sana ben daraldım be :D

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
Alfalı kardeşlerin bizi uzmeye Capi yetmez foruma girip boş muabbet yapan birisi degildim bakdım arkadaşlar burda Kendilerince 1 ortam kurmuşlar O Misleri tek yollamanın Allah ıcın 1 tanenız nedenini söylesin ordaki en zeki arkadaşa hakaret sayiyorum bu tutumu

UNCHARTED

Dük
Öncesinde her misli saldırı için tek tek misli saldırı ekle diyordun şimdi tek misli saldırı ekle dediğin zaman 4 misi birden ekliyor bunu fark etmeyip göndermiş olabilir belkide tek mis atıcaktı bilemeyiz ki ya da şov denemesiydi bunuda bilemeyiz :D

Ben UcanZinin profilinde Atakan Kağanın köyünü tek mis ile aldığı raporu gördüm gayet güzel bir gövde gösterisiydi yanlış hatırlamıyorumdur umarım :D

Mary Jane Watson

Hafif Atlı
Askerleri gönderdik bakalım sınıra bi tanesi gidene kadar düşman aldı ama yinede 10 saat süresi var umudumuz var xgsbsbz

A p s i m o

Baltacı
Mis fake olabilir. Çokca atarim ordan biloyorum. Saldırıların birinin 200balta ile olmasi kafa karıştırıcı sadece.

Sabah oplarinda daha neler gorucez :) millet butun gece uyumayip tek gozu kapali op yapiyor normal yav.

Bugun cok kan dokuldu . Iki klani da tebrik etmek gerekiyor

Biz yana yana mis arıyoruz, adamlar tek başına yolluyor :)

bursasporluugur

Kılıç Ustası
Mis fake olabilir. Çokca atarim ordan biloyorum. Saldırıların birinin 200balta ile olmasi kafa karıştırıcı sadece.

Sabah oplarinda daha neler gorucez :) millet butun gece uyumayip tek gozu kapali op yapiyor normal yav.

Bugun cok kan dokuldu . Iki klani da tebrik etmek gerekiyor
Kesinlikle muhteşem kapışma
Her iki klanında sadece bugün fetih sayısı 30 lara yaklaştı,
Emeğinize sağlık
İşte oyun bu ;)