ALARM VS TRICKSTER

• Konuyu başlatan DeletedUser37094
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68744

Ziyaretçi
op girmeden ekran görüntüsü çekmiştim 182 fark vardı. Kaç köy gidecek diye optan sonra baktım fark 194 olmuş(anlık) sonra dedim opu acaba biz yaptıkta ben uykusuzluktan kaçırdım mı :)

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
op girmeden ekran görüntüsü çekmiştim 182 fark vardı. Kaç köy gidecek diye optan sonra baktım fark 194 olmuş(anlık) sonra dedim opu acaba biz yaptıkta ben uykusuzluktan kaçırdım mı :)
Hocam zaten daha 50 koy felan one geciceksiniz arka bolge sayesinde ama savasi kazandiricak olan sinir savasi performansi bunuda 3.oplardan sonra anlariz bakalim az cok kim kimin bilegini bukucek

TyPHonE

Yasaklı
Hocam hani genel forumda troll takılıyorum genelde de sen şu yazdığına canı gönülden inanıyor musun :D Yada önde olduğunuz 195 köyün sınırdan olduğuna inanıyor musun :) Merak ettim sadece :)

DeletedUser68744

Ziyaretçi
Hocam hani genel forumda troll takılıyorum genelde de sen şu yazdığına canı gönülden inanıyor musun :D Yada önde olduğunuz 195 köyün sınırdan olduğuna inanıyor musun :) Merak ettim sadece :)

Savaslar=özet yazan ekrana tıklayınca orada sınırdan mı alındı içerden mi alındı diye bir yazı yok sadece aradaki fark var :) Hocam beni ilgilendirmez nereden alındığı ben tek tek giden köylere bakmıyorum haritanın neresinden almışız diye aradaki farka bakar çıkarım bu arada 197 olmuş bu mesajı yazarken :))

TyPHonE

Yasaklı
Tamam o zaman orada kullandığın opu biz mi yaptık onlar mı yaptı ifadesini biraz değiştirmen gerekiyor ne dersin :)

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Savaslar=özet yazan ekrana tıklayınca orada sınırdan mı alındı içerden mi alındı diye bir yazı yok sadece aradaki fark var :) Hocam beni ilgilendirmez nereden alındığı ben tek tek giden köylere bakmıyorum haritanın neresinden almışız diye aradaki farka bakar çıkarım bu arada 197 olmuş bu mesajı yazarken :))

İşin sonunda skora bakarken burda olur musun ben senin analizlerini çok beğendim lütfen gel şapşik şey

DeletedUser68744

Ziyaretçi
çok özür diliyorum 199 olmuş her mesaj yazdığımda 1 köy artıyor savaşı bırakıp burada surekli mesaj mi yazsam :) :)

DeletedUser68744

Ziyaretçi
Dk başı sayarsan sonun Sinser e benzer kafayı yersin aman diyim, arkana yaslan rahatına bak.. 2-3 op sonra renklenir durumlar
Allah korusun sinser deme. Ayda yılda bir foruma giren adamım takılıyorum yaw skor yazdık diye niye kızıyorsunuz bu kadar tamam yazmıyorum ama arada bir yazmaya gelirim iyi eğlenceler arkadaşlar :)

DeletedUser67142

Ziyaretçi
valla bu açıdan bakınca sen kaybedersen fena sövecekmissin gibi bir izlenim verdin şimdi bana.

World başından beri girdiğim her savaştan çıktığım için o ihtimali düşünmeye fırsatım olmadı 2 savaşa girip 1 galibiyetim yok yani :)

DeletedUser68744

Ziyaretçi
En şanlı hayatlara bile başarısızlığın girmesi kaçınılmazdır. Yenilgide hiçbir zaman insan ruhu ölmez, vazgeçtiğinde ölür..
Sen şanlı hayatını yaşıyorsun "Daha hiçbir savaşı kaybetmedim" derken, yalnız biz daha vazgeçmedik.. Bir ara tekrar görüşmek dileğiyle hoşçakalın