Alarm klanlari

• Konuyu başlatan DeletedUser52052
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Bu alarm ne işya bu kadarcıkmı rapor var :) özgür şahin hani ferhat nerdler.. bol obl rapor bekliyorum

DeletedUser12293

Ziyaretçi
napiyorsunuz vallla bir çok dunayda avrdım sildim yavaştan emeklilik moduna giriyom sadece 20 dunyaa bakıp çıkıyorum :)

DeletedUser37094

Ziyaretçi
Bu alarm ne işya bu kadarcıkmı rapor var :) özgür şahin hani ferhat nerdler.. bol obl rapor bekliyorum

abi istediğin rapor olsun kapatılan başlıktada raporlarımız var :) Sen iste ben sana birsürü rapor veririm yakında :D

DeletedUser50380

Ziyaretçi
En iyi taktik hiçbişe basma casus bas köyünü göremeyen saldırmaz :D

DeletedUser12293

Ziyaretçi
haddi bakalım beklemdeyim beni unutun artık başka dunyaya girmicem inş uuzn bir müüdet.. gerçi ferhat idiaya girdi benlen daynamazsın dedi ama girmicem

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Olm casus basıncq adam göremeyince bu sefer karambole giriyo o nasıl olucak. Gümbürtüye gidersin :)

DeletedUser37094

Ziyaretçi
haddi bakalım beklemdeyim beni unutun artık başka dunyaya girmicem inş uuzn bir müüdet.. gerçi ferhat idiaya girdi benlen daynamazsın dedi ama girmicem

sensiz tadı tuzu yok be abi :D bu cesettekiler senin gibi değil köy alıp verelim eğlenelim :D

DeletedUser12293

Ziyaretçi
ahhaaaa :)) valla benım oynadığım dunayda yani bölgemde aksiyon full olur 21 dede 22de 23 tede 24 te en son hatta 24 te tek kıtada vardım ama ordakiler iyi aksiyon yaşattık :) yahu bu oyun svaş oyunudur hem stratejni kurucan hem savaşıcan

burda bakalım sizi forumda takip edeceğim

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Hani casus basıcan full dedin ya.

Diyomki. Adam bu seferde casus atar atar köyü göremessen direk sallar orduyu yani. İçeriyi görmeden :D

DeletedUser49135

Ziyaretçi
ahhaaaa :)) valla benım oynadığım dunayda yani bölgemde aksiyon full olur 21 dede 22de 23 tede 24 te en son hatta 24 te tek kıtada vardım ama ordakiler iyi aksiyon yaşattık :) yahu bu oyun svaş oyunudur hem stratejni kurucan hem savaşıcan

burda bakalım sizi forumda takip edeceğim

büyük sırrımızı açıklamıyorum troll

DeletedUser51727

Ziyaretçi

Hadi Özgür abi bizi yeme 26 ya giriyoz mu sen onu söyle :))

DeletedUser51727

Ziyaretçi
26 Düzgün olursa girer (yani biraz hızlı) ;) 25 bitmez ya :) bırakın oynamayın bence :D

DeletedUser52944

Ziyaretçi
İddasına girelimmi :) 1 k pre borcumu ödemiş olurum. KYbedersem 2 k olur :)

Ne veririm ne inkar ederim borcumu :D