Alarm klanlari

• Konuyu başlatan DeletedUser52052
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser51727

Ziyaretçi
:) dediğim gibi w24 den biraz daha hızlı olsun tam benim istediğim en dehşet oynayacağım dünyadır :) Atakan , Özgür abi Çakma Felan akarız :)) Çakma Kingg :) Senin resim banı açılmış onu farkettim ha :))

DeletedUser511

Ziyaretçi
Hani casus basıcan full dedin ya.

Diyomki. Adam bu seferde casus atar atar köyü göremessen direk sallar orduyu yani. İçeriyi görmeden :D

Şahsen casuslayıp dalmak benim işim değil... İki köy aldım w 25 te yakın olana hoca 10 saatte gidiyo ikisine de casus atmadam yolladım hocaları. Casuslamak kıllandırır karşıdakini :)

DeletedUser51727

Ziyaretçi
Boşa demiyoz işte 25 oynanmaz diye :) Çok yavaş dünya. İnşallah 3 seneden önce bitirirsiniz düşük bi ihtimalde olsa olsun :D

DeletedUser42651

Ziyaretçi
bir iki rapor daha paylaşayım dedim:) dün saçma bi' şekilde bir köy verdik, ama inanın çok saçma, her neyse alan kişiye tebrikler ama geri aldık:) neyse köy gidince hemen kamileri atmaya başladık, o sırada şahin k.. efsane0101'in başka bi' klandan yeni aldığı köye 3 fake mis çıktı, baraacuda ve diğer arkadaşlar da tam önüne kami görünümlü saldırı çıktı:) sırf destekler bölünsün diye. her neyse kaybettiğimiz köyü aldık, sabah da şahin k..'nın misler köye giriyodu, köyün misler girmeden önceki hali altta, tabii ki kaybedilen köyü geri alınca köy isimlerimizi de değiştirdik, biraz eğlence amaçlı, hakaret yok zaten:)

saldırıların giriş süreleri de burada, güzel destek toplamış efsane0101:)

ŞAKAMIZ YOK! bugün saat 08:50:57:892 6:03:23
ŞAKAMIZ YOK! bugün saat 08:50:58:077 6:03:24
Şahin K..: ŞAKA YAPTIK! bugün saat 08:50:58:448
Şahin K..: ŞAKA YAPTIK! bugün saat 08:50:58:692
Şahin K..: ŞAKA YAPTIK! bugün saat 08:50:58:937

casus raporu

mis*3

geri alınan köy

DeletedUser52944

Ziyaretçi
La sende 55 k pre varsa beni.. :)

Resmini çek at la Bende elimdeki 2614 preyi sana atacam :)