AKSAÇLILAR VS ALARM

• Konuyu başlatan DeletedUser69854
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser12190

Ziyaretçi
hocam galiba yeniden başla yaptınız ancak bölge seçmediniz o nedenle puan 0 görünüyor, ancak köy barbara düşmemiş direkt ortadan kaybolmuş. Başkasının yanına ışınlanınca ilk köy kayboluyor onu biliyoruz da siz 3-4 gündür dünyadasınız köy nasıl kayboldu :D

Oyunda yeni falansınız sanırım streetballer iyi oyuncudur bilen bilir..

DeletedUser17190

Ziyaretçi
Oyunda yeni falansınız sanırım streetballer iyi oyuncudur bilen bilir..

iyi değil çok iyi oyuncu olduğunu biliyorum zaten de sorduğum soruda yanlış bir şey mi var onu anlamadım. Forumda tartışmayı gördüm bi bakayım dedim ama ortada köy yok. Oyun başındaki ışınlanma hariç ilk defa böyle bir durumla karşılaştım.Bu nasıl olabilir diye merak ettim. Oyuncunun iyi olmasıyla benim sorumun ne alakası var

Seyanora123

Hafif Atlı
iyi değil çok iyi oyuncu olduğunu biliyorum zaten de sorduğum soruda yanlış bir şey mi var onu anlamadım. Forumda tartışmayı gördüm bi bakayım dedim ama ortada köy yok. Oyun başındaki ışınlanma hariç ilk defa böyle bir durumla karşılaştım.Bu nasıl olabilir diye merak ettim. Oyuncunun iyi olmasıyla benim sorumun ne alakası var

yeniden başla yapıp yön seçme bölümünde oyunu kapatırsan 0 puanda kalırsın

DeletedUser57954

Ziyaretçi
player_points.png
**streetballer**
map_toggle.png
Sıra:13565
Klan:NOP-W

zıplayamadı.

ajhsdjahs w57'ye zıplamış direk :D @**streetballer** abi güldüm ama kusura bakma :D

DeletedUser66448

Ziyaretçi
Aksaçlılara başarılar ihtiyaçları olacak ama savaşı burda değil klansavaslari.net adresinde yaparlarsa daha zevkli olur. Alarm bundan çok daha zor haritalardan çıktı forumda bu tarz başlıklar ile Alarmı tahrik değil ancak motive edersiniz. Tekrar başarılar.

DeletedUser69770

Ziyaretçi
Alarım kurucusu benı sevmiyormus ama ben alarımı severım :S köyümü alana 1k pre ödül koymus bu durum benı üzdü 100k koysa neyse 1 k icin kim benle uğrascak :D yinede başarılar :D

Tanımsız

Okçu
Aksaçlılara başarılar ihtiyaçları olacak ama savaşı burda değil klansavaslari.net adresinde yaparlarsa daha zevkli olur. Alarm bundan çok daha zor haritalardan çıktı forumda bu tarz başlıklar ile Alarmı tahrik değil ancak motive edersiniz. Tekrar başarılar.

Abi sen azcik geride kalmışsın
10 yıl oldu .net kapanali