AKSAÇLILAR VS ALARM

• Konuyu başlatan DeletedUser69854
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67142

Ziyaretçi
yarım akılılar klanı niye bizim başlıkta ötüyor gidin nopa muamele yapın şimdiden yalayın yutunda savaş kapınıza gelince zorluk çekmeyin derim.

En son kapıma geldiğinde gözünden yaş getiriyordum Yine de sen bilirsin tabi. Hani bunların kamisi bitmiyor mu diye ağlıyordun dclerde :)

W50’de Tricks’teki NOP oyuncularından klandan çıkıp tricks’e vurmasını bekleyen sizdiniz. İyi muamele yapamadınız heralde. Bi daha deneyin tecrübe olmuştur.
yarım akılılar klanı niye bizim başlıkta ötüyor gidin nopa muamele yapın şimdiden yalayın yutunda savaş kapınıza gelince zorluk çekmeyin derim.

DeletedUser58688

Ziyaretçi
benim soa da farkettığım sey beyni çalışanlarıda aşağıya çeken bir kısım var kör ile yatıp şaşı kalkmış adamlar
En son kapıma geldiğinde gözünden yaş getiriyordum Yine de sen bilirsin tabi. Hani bunların kamisi bitmiyor mu diye ağlıyordun dclerde :)
:D seni cidden ciddiye almıyorum ben o oplarınızda sadece 1 kişinin oyunculuğunu gördüm oda kendını bılıyor zaten dünya sartları sayısal ustunluğu ön plana çıkaran bir dünya olduğu için normal bence çok birsey yaptıgını sanıyorsun ama co playerına verıp hesabı horul horul uyuyorsun o yuzden gec bu ayakları senın bır halt oldugun yok sadece uyumadıgın ıcın koy aldın onuda sen yapmadın

myw**

Dük
işine bak hocam ya, napıcan nickimi, öğrensen ne olacak, ne değişecek? neyin artistliği bu yani, nick sorunca çok mu ulu görünüyorsun? tamam kralsınız ya hadi krallığınızı bu dünyada göreceğiz, boş yapmayın, işinize bakın. nop a ağlayın. hadi görüşürüz.

@uyry cidden bu arkadaşın oyundaki nicki ne bilen var mı ? Yoksa oyunu oynamıyor da sadece forumda mı savaşıyor . Nickini söyle kurtul neden gizem yarattırıyorsun

DeletedUser45953

Ziyaretçi
aaa dünya başında savunma isteyen telefonlarda zor durumdayız diyip akbaba ile diplomasi hamlesi isteyen sonra bize katılıp biz onları vuracaktık diyip savaş katılan alarm hala burda haklı olarak konuşuyor mu ???

bu video ezberle alarm yola cıktıgın adamları iyi takip et ...

spoiler :alarm bu dunyada kimseye güvenme ..cünkü kimse sana güvenmeyecek!!!!

myw**

Dük
@uyry özelden değil biraz burdan konuşalım artık sevdiğin insanlarda başlığa gelmiş goy goy olur .Biraz sinir edebilirler seni idare ediver

Bilmedenoldu*

Yasaklı
@uyry özelden değil biraz burdan konuşalım artık sevdiğin insanlarda başlığa gelmiş goy goy olur .Biraz sinir edebilirler seni idare ediver
sinir edecek bir durum yok, tartışmak gereksiz muhabbetin başında da dedim. savaşacağız sonuç olarak yani aksaçlar bizi yıkmazsa savaşacağız:) o nedenle burada eskiyi açmak mantıksız, savaştığımızda tartışırız. boşuna forumu işgal etmenin ve sonu gelmeyecek tartışmalara girmenin anlamı yok. başarılar arkadaşlara, bize de başarılar.

DeletedUser69686

Ziyaretçi
2 tarafada başarılar
Burda ki atışmalar normaldir sonuçta rakipsiniz ama önceki dünyaları kapatın ve burda ne kadar iyi olduğunuzu gösterin
İyi olan kazansın.

DeletedUser68080

Ziyaretçi
sinir edecek bir durum yok, tartışmak gereksiz muhabbetin başında da dedim. savaşacağız sonuç olarak yani aksaçlar bizi yıkmazsa savaşacağız:) o nedenle burada eskiyi açmak mantıksız, savaştığımızda tartışırız. boşuna forumu işgal etmenin ve sonu gelmeyecek tartışmalara girmenin anlamı yok. başarılar arkadaşlara, bize de başarılar.

Yok yok açın, tartışın kaos çıksın burada. Öyle daha zevkli oluyor kuru kuru gitmiyor çay

myw**

Dük

Bütün pusula muhabbetlerinde geçmişi açıp sonu gelmeyen tartışmalara giren sen olduğun için ilgini çeker diye düşünmüştüm, demek ki bu huyundan vazgeçmişsin. He soacılar ile tartışmaktan çekiniyorsan ben sana destek olurum merak etme :)

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Bütün pusula muhabbetlerinde geçmişi açıp sonu gelmeyen tartışmalara giren sen olduğun için ilgini çeker diye düşünmüştüm, demek ki bu huyundan vazgeçmişsin. He soacılar ile tartışmaktan çekiniyorsan ben sana destek olurum merak etme :)
Zamanı var hocam, klavyeden yazmak kadar basit bi’ şey yok, çekinecek bir şey de yok ama klavyeden sallarken ağızlardan çıkan kelimelere de dikkat etmek gerekiyor. biz pusulayla (sahte pusula diyelim alınıyorlar sonra) da savaştık, cesetle de, eşkiyayla da, şizofrenle de, mermidonla da, udwyle de savaştık ama çoğuyla şimdi konuşuruz ederiz, beraber oynarız. yani savaşmak mesele değil, oyunda tartışmalar olur ama saygıyı elden bırakmamak lazım ki sonradan utanacağımız şeyler olmasın. O yüzden arkadaşlara da tavsiyem saygıyı elden bırakmasınlar, tartışmak başka bir şey.

İyi oyunlar, başarılar.

myw**

Dük
Zamanı var hocam, klavyeden yazmak kadar basit bi’ şey yok, çekinecek bir şey de yok ama klavyeden sallarken ağızlardan çıkan kelimelere de dikkat etmek gerekiyor. biz pusulayla (sahte pusula diyelim alınıyorlar sonra) da savaştık, cesetle de, eşkiyayla da, şizofrenle de, mermidonla da, udwyle de savaştık ama çoğuyla şimdi konuşuruz ederiz, beraber oynarız. yani savaşmak mesele değil, oyunda tartışmalar olur ama saygıyı elden bırakmamak lazım ki sonradan utanacağımız şeyler olmasın. O yüzden arkadaşlara da tavsiyem saygıyı elden bırakmasınlar, tartışmak başka bir şey.

İyi oyunlar, başarılar.

Tamamdır hocam aynen böyle iletirim..Umarım o savaşta aktif rol oynayıp klanın için elinden geleni yaparsın .Başarılar sanada.

pNc*

Casus
"Usta hic gülesim yoktu bi elamana oyunu oynatmıyormuşsun ordu kacırıyormuş binasını yıkıyormuşsun
joy
"

Sanırım tek ağlayan bizden değil. Klanda babanız yaşında adamlar var seviyeli tartışın azıcık.