AKINCILAR HÜCUM

Cpt. Price*

Yasaklı
Çok büyütüyosun biz çok dayak yedik alıştık dayak yemeden dayak atmayı bilemezsin öğrenemezsin bi yerden başlaman gerekli.
Dediğim gibi özelden yazabilirsiniz burdan devam ettirmicem. Şu oyunda dahi bazı şeyler dalga konusu olmamalıdır bunu belirtmek isterim o yüzden belli bir seviye sonrası her insanın karakterini ve durumunu belirtir. Ben geldim 68 bekliyorum dedim uzattınız bende uzatırım durmam :)

Demek dayak yiyerek alıştın. Bu postu atan da sen misin yoksa dkfjgnbdkfjnbdk

1630882434377.png

.AMO.

Casus
Ya goygoyuda olur elbet ancak kendini haklı çıkartacak yanlış şeyleri savunmamak gerekli. Ben diyorum açık açık herşeyi hiçbir yerinde abartmadan 1 yanlış demeden. İnsanlar bekliyorki inanıyorki ben yalan konuşuyorum sıkılıyorum vs vs ya kardeşim ben diyorum sizlere ben zaten kapatmadım 61 e çok emek verdik çok uykusuz kaldık çok zor haritadan çıktık vs vs ama ben o profilimde yazıyı görmektense 5 arkadaşımı kaybetmemeyi seçmişim. Benim bi çıkarım yok bu olaydan yazdıklarımdan zaten. Geldim burdada dedim 68 bekliyorım başka bişi demedim kendileri atladı :)

Cpt. Price*

Yasaklı
Ya goygoyuda olur elbet ancak kendini haklı çıkartacak yanlış şeyleri savunmamak gerekli. Ben diyorum açık açık herşeyi hiçbir yerinde abartmadan 1 yanlış demeden. İnsanlar bekliyorki inanıyorki ben yalan konuşuyorum sıkılıyorum vs vs ya kardeşim ben diyorum sizlere ben zaten kapatmadım 61 e çok emek verdik çok uykusuz kaldık çok zor haritadan çıktık vs vs ama ben o profilimde yazıyı görmektense 5 arkadaşımı kaybetmemeyi seçmişim. Benim bi çıkarım yok bu olaydan yazdıklarımdan zaten. Geldim burdada dedim 68 bekliyorım başka bişi demedim kendileri atladı :)

Ne karakterli davranış be offff erkek dfkjbndkf kankam kurtuluş savaşında bu vatanı kurtaran da sen değil miydin ben mi yanlış biliyorum @.AMO. dediler bana kdjfgkbdmfk

AtAvratSilah

Mızrakçı
AMO gel kanka senle anlasalım kavga ile gürültü ile olmaz bu iş madem artizle kapatmadın sikayetcisin gel hucum ol hucumla kapatalım sözüm sözdür benim yerime sen kapat ...iste burada yazılı belge silinmez kursun kalemle yazılmadı... kaybedersek de beraber kaybederiz bu teklifimi iyi düşün yada bu foruma bi daha yazma knk git baska forumda post kasarsın ... hadi eyvallah ...

Oguz389

Okçu
P1pijonun profile girersen 2 dünyada kapama duruyor olması lazım orada Classic’leri saymıyorum farklı klan isimleriyle beraber iş yaptığımız için büyük ekip olmakla uğraşmıyoruz açıkçası artiz ekibi olarak sayıyla ego tatmin etmek istersek uk ya vs giriyoruz genelde :) tr de diğer ekiplerle beraber hareket etmemizin nedeni de bu doğal olarak 1k insanın olduğu klanlar 100-200 kişi savaşıp boşa efor sarfetmiyoruz :) 61 i ben tam bilmiyorum canigire olarak pek etkin oynamadım açıkçası bir şey diyemem ama yapılan yanlışları kabul edin boşa uğraşmayın bence goygoya vurmaya

bırak burayı köy topla kööööy :D

Cpt. Price*

Yasaklı
AMO gel kanka senle anlasalım kavga ile gürültü ile olmaz bu iş madem artizle kapatmadın sikayetcisin gel hucum ol hucumla kapatalım sözüm sözdür benim yerime sen kapat ...iste burada yazılı belge silinmez kursun kalemle yazılmadı... kaybedersek de beraber kaybederiz bu teklifimi iyi düşün yada bu foruma bi daha yazma knk git baska forumda post kasarsın ... hadi eyvallah ...

İnanma dolandıracaklar dfkjgbndkfgjd

honey badger

Okçu
Hücumla 5 kişi kapatıyormuş zaten istememiş teklifin biraz düşük kalmış hocam sdfhkls