AKINCILAR HÜCUM

NOPasaran*

Okçu
61 i kapattınız da oynayan herkes biliyor nasıl kapattığınızı benim anlatmama gerek yok siz kendinizi kandırın. Ben diyorum herzaman 10 kişilik liste çıkartıp kapama klanına geçirdim sonrasıda 5 kişi kapatın dendiğinde ben 5 kiiiye kesik atamam adam satacağıma bende kapatmam deyipte atın klandan dedik varmı daha ötesi şimdi söz vermedik vs muhabbetine girmeyin baktınız w kapanması garanti sattınız abi dürüst olun :) Dediğim gibi burda kimi satacaksınız çok merak ediyorum :)
Şey ben oynadım da nasıl kapattı hücum tam bilmiyorum ?

*Yandan Atmış*

Mızrakçı
Biz yardıma gelmedik. 10 kapamaya anlaştık sonrasında 5 kişi kapatın dediniz kabul etmedik. Ya ben kapatmadım 61 i zaten simdi dürüst olun lafınızdan verdiğiniz sözlere vermedik demedik kabul etmedik demeyin. Yandanatmış nerede konuşmadık mı 10 kapamada anlaşmadık mı :)

10 demedim amo 9 dedim sözümün arkasındayım :) bunu inkarda etmedim, isim hakkınız yokken isim hakkı cıkarıp yalandan siz kontenjanınızı 0 ladınız, yanlışın orda

rtroxx

Kılıç Ustası
61 i kapattınız da oynayan herkes biliyor nasıl kapattığınızı benim anlatmama gerek yok siz kendinizi kandırın. Ben diyorum herzaman 10 kişilik liste çıkartıp kapama klanına geçirdim sonrasıda 5 kişi kapatın dendiğinde ben 5 kiiiye kesik atamam adam satacağıma bende kapatmam deyipte atın klandan dedik varmı daha ötesi şimdi söz vermedik vs muhabbetine girmeyin baktınız w kapanması garanti sattınız abi dürüst olun :) Dediğim gibi burda kimi satacaksınız çok merak ediyorum :)
Neyse kardeş seni tanımıyorum ama akşam akşam iyi eğlendik sayende allah razı olsun arada gel böyle biraz keyfimiz yerine gelsin.

.AMO.

Casus
10 demedim amo 9 dedim sözümün arkasındayım :) bunu inkarda etmedim, isim hakkınız yokken isim hakkı cıkarıp yalandan siz kontenjanınızı 0 ladınız, yanlışın orda

İsim hakkınız yokken mi :) Kapama klanı ismi hücum-yasal-artiz yapıldığında rm vuslat hesap silmediğinde sesiniz çıkmıyordu doğu :)

Cpt. Price*

Yasaklı
ula bu uşağı niye bu kadar üsdünüz koca koca adamlar yazık laa

ExAAz8xXAAIR9Gv.jpg

*Yandan Atmış*

Mızrakçı
İsim hakkınız yokken mi :) Kapama klanı ismi hücum-yasal-artiz yapıldığında rm vuslat hesap silmediğinde sesiniz çıkmıyordu doğu :)

pakt yapıldı yalnız ve o sıra vuslatta paktın içindeydi o isim yapılmadı, o ismin yapılmasıda birşeyleri değiştirmez, ben genel forumda sana kontenjan konusuund 9 oldugunu rahatlıkla söylüyorum, isim meselesi yoktu burda sizin yanlışınız var, daha fazla 61 hakkında konusmicam ben 68 e de geliriz merak etme

sihirlisilah

Milis
ama kaçırdıgın bir nokta var o truvaları bi z cektirdik yoksa adamlar niye silsin vuslat hesap silmedi sildirdik o sınırda bence cok bile dayandılar el yumruğunu yemeyen kendininki balyo z sanırmış seninki de o misal neyse enesle doğu konuşur gerisini hallolur cok içerleme sal ...

.AMO.

Casus
Ve size 9 u verirken diğer klanlardan kesmemek için yine kendi klanımdan kesmiştim :) yoksa orda 6 diyordumda sizi kırmayıp 9 a okey demiştim

10 :) shelby wespont ekibinden çal kontejyan üstüne ekle dedin hatta mesela. Neyse kardeşim 67. Dünyada başarılar umarım profilinizde kapattı yazısını görmek için sattıgınız müttefiklerinize değmiştir.

Burda boş muhabbet yapan arkadaşlarda biraz kendilerine gelsinler bence. Ben kendimin değil o w yi hakeden ve kapatamamış adamların hakkını savundum şimdide olabildiğince yine yüzlerine vurmak istiyorum belki utanırlar. Ben istesem ve söz verilmemiş olsa 61. Dünyayı 5kişide kapatır profilime yazdırırdım. Ama şu oyunda bile dostluk bazı kişiler için o profildeki yazı kadar değeri yokmuş bunu öğrenmek orayı kapatmaktan daha önemli bence.

Yine 1000kişi girersiniz müttefikleri kullanır w kapamaya çalışırsınız sağlam bi rakip çıkmazsa zaten kaparsınız başarılar.