Ahlak ve Oyun

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DJango

Mızrakçı
@DJango @dogaylmzz Beyler Troya ve vexilles dahil olmak üzere bizim ekipten birine erkeklik yapmak gibi bir derdiniz var ise 82 de varız buyurun bekleriz. He geç kaldık diyorsanız siz girerken önden haber verin gelir tepenize yine bineriz. Boş dünyaların boş beleş oyuncuları olarak burada kuru erkeklik yapmayın.
Senin ekipten birine erkeklik yapmak mı ? Senin ekibinin çocukları geliyo burda benim dünyamın konusuna yorum yapıyo sonrada ayarı yiyo gidiyo abilerini çağırıyo ;)
Olum sizin şu oyundaki legal olmayan başarınızdan başka gerçek hayatınızda gram başarınız yok burda gelmişsiniz kuru kuruya atıp tutuyosunuz.
Boşsunuz çok boşsunuz.

***fenersavar***

Yasaklı
Senin ekipten birine erkeklik yapmak mı ? Senin ekibinin çocukları geliyo burda benim dünyamın konusuna yorum yapıyo sonrada ayarı yiyo gidiyo abilerini çağırıyo ;)
Olum sizin şu oyundaki legal olmayan başarınızdan başka gerçek hayatınızda gram başarınız yok burda gelmişsiniz kuru kuruya atıp tutuyosunuz.
Boşsunuz çok boşsunuz.

Senin ne başarın var hayatta anlat bakayım kenar mahalle delikanlısı :) Kafasına şamar yiyen de bunların arkasına sığınıyor.

DJango

Mızrakçı
Senin ne başarın var hayatta anlat bakayım kenar mahalle delikanlısı :) Kafasına şamar yiyen de bunların arkasına sığınıyor.
Sen benim kafama hiç bi zaman şamar vurmadın bunu sende iyi biliyosun.
Ama madem sende elit semt delikanlısısın 71. Dünya truva olarak satın aldığın hesapları, veya klan kilitlenmesinden sonra parayla dağıttırdığın klanları anlatsana delikanlı abimiz.

Vexilless

Mızrakçı
Boşsunuz çok boşsunuz.
Abimi beğendin mi başka abilerim de var istersen:D gittim senin için çağırdım yani çapsız seni :D kendinle karıştırma çapsız seni :D

Vexilless

Mızrakçı
Biz en azından oyunu olduğu gibi oynuyoruz sizin gibi götü sıkışınca abilerinden yardım isteyenlerden değiliz kardeş.
Django ayrıca yaşın kaç bilmiyomda temel türkçe eğitiminde ciddi sıkıntılar var heralde tanıdığım özel rehabilitasyon merkezi var tavsiye edebilirim ama sen anlamazsın ne olduğunu abine söylerim ben adresini.
Okuyamadık ne yapalım mango kardeş bu kadar geliştirebildik kendimizi. Abime atta beni götürsün eğitimin yaşı olmaz ağır abi seni :D

***fenersavar***

Yasaklı
Sen benim kafama hiç bi zaman şamar vurmadın bunu sende iyi biliyosun.
Ama madem sende elit semt delikanlısısın 71. Dünya truva olarak satın aldığın hesapları, veya klan kilitlenmesinden sonra parayla dağıttırdığın klanları anlatsana delikanlı abimiz.

Hayatta bir şey başaramamışız ama sizi paramızla satın almışız he. Bak o da güzel çelişki django kardeş sjsjsj

dogaylmzz

Yasaklı
@DJango @dogaylmzz Beyler Troya ve vexilles dahil olmak üzere bizim ekipten birine erkeklik yapmak gibi bir derdiniz var ise 82 de varız buyurun bekleriz. He geç kaldık diyorsanız siz girerken önden haber verin gelir tepenize yine bineriz. Boş dünyaların boş beleş oyuncuları olarak burada kuru erkeklik yapmayın.
jhgjhgjhgjghjhg diyene bak, hayır madem bu kadar ağlıyorsunuz kaybedince o zaman girmeyin w kardeşim adamlar destek çağırmış daha fazla ağlamak için herhangi bir dünyaya girdiğimiz de haber ederiz aslan parçası 83 84 85 hangisine girersek artık. Keyfimize kalmış, biz w girerken kimseden çekinmeyiz, rakiplerimizi parçalar geçeriz öptüm görüşürüz

***fenersavar***

Yasaklı
jhgjhgjhgjghjhg diyene bak, hayır madem bu kadar ağlıyorsunuz kaybedince o zaman girmeyin w kardeşim adamlar destek çağırmış daha fazla ağlamak için herhangi bir dünyaya girdiğimiz de haber ederiz aslan parçası 83 84 85 hangisine girersek artık. Keyfimize kalmış, biz w girerken kimseden çekinmeyiz, rakiplerimizi parçalar geçeriz öptüm görüşürüz

Kaybederken? Son girdiğim dünyaların hiç birini kaybetmedik be güzelim. Bu arada siz kimsiniz hangi ekipsiniz? Kimi döveceğiz bilelim :)

september

Okçu

Hayırdır ne yaylana yaylana konuşuyon

Bu arkadaşta kendini nimetten sanıyor ya ona yanıyorum dansöz olmuşsun sen bilader. Az bizim masaya gelde para takalım. Dün bok attıklarınla aynı tabağa kaşık sokar olmuşsun hala caz yapma derdindesin.
67 de gölgede oynarken, şimdi laf söylediği vegas üyelerine nasıl yalvarıp köylerini desteklettiğini buradan kimse bilmez. Egonun da astarı olmadan tutmuyor

dogaylmzz

Yasaklı
67 de gölgede oynarken, şimdi laf söylediği vegas üyelerine nasıl yalvarıp köylerini desteklettiğini buradan kimse bilmez. Egonun da astarı olmadan tutmuyor
Bana mı dedim canım :) Vegas hangi köyumu desteklemiş w68 de ? 2 köyume destek gelmişti daha sonra geri yollandı sallarken guzel salla

Durum
Konu yanıtlara kapalı.