Ahlak ve Oyun

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

poseidon32**

Kılıç Ustası
Selamın aleyküm arkadaşlar beni burada %90 iniz tanıyordur adım Mustafa .benım duruşumu karakterimi kişişigimi bilen biliyor Alem klanlarina dostum olan bakinin yanına bır yardımım olurmu dıye 78. Dünyaya girdik . Yalnız arkadaşımıza edilen ANNEYE KUFUR( yönetici: Subutay) olayında verdigi sözleri tutmadığı için sadece toplatilip buna rağmen ADALETSİZ bir şekilde 26 puanla dünyayı kapatma kararından dolayı ALEM klanlarindan çıkıp hesabımı sile alıyorum . Bir daha da alem klanlarinda oynamayacagim belirtiyorum herkese iyi oyunlar diliyorum

*SRM*

Okçu
As. Geçmiş olsun. Olur mu yahu sözünün eridir onlar. Yapmazlar.

Konuya ek olarak, bir klanın kurucuları, üst düzey yöneticileri başka bir klanda oynamamalı, onlardan fazla çaba ve emek harcamamalıdır. Hadi bir yere kadar köy büyütme vs olabilecek birşey ama uzun soluklu olmamalı.

Klan kurucuları truva atar bile oldular. Oyun öyle kötü bir hal aldı ki bu konularda, üye sayısı gün geçtikçe azalmakta , kalanlar da bu düzene kanalize olmakta.

Tekrar geçmiş olsun

58erenmca

Yasaklı
Alem klanında olay yaşayan kişiler hatırla gönülle geldi oynadı. Olayı yaşayan kişileri tanımam etmem sadece Alem tarafında kiminle sorun yaşandığını biliyorum. Ben sadece konuyu uzunca süre dinledim dc de. Kimler ne söz verdi ne konuştu hepsini baştan sona kadar dinledim. Ben ki bir alem(eski) oyuncusu olarak kendi doğru bildiğimin yanında durdum. Ben de dahil olmak üzere hepimizi gidip dc den atıyorlar. Tek sebep doğrunun yanında olmamız. Kimlerin ne kadar bilgisi vardır bilemem. Fakat ben bu yolda artık yola çıktığım arkadaşları komple siliyorum. Ne artık oynarım onlarla ne de selam sabah alırım. Bir oyun için bu kadar küçülmeye gerek yok. Buraya daha yazılacak çok şey var fakat şu an biraz sinirliyim anca bu kadar yazabildim.

• Ahlâk ve üçkâğıtçılık, terazinin iki ayrı kefesinde yer alır; biri çıkarsa biri iner.

YeniDeğilYineGeldik

Mızrakçı
Öncelikle mustafa abinin bu davranışından ötürü teşekkür ederim, oyun öyle bi yerde ki olması gerekeni yapanlardan teşekkür eder hale geldik

Bunu da yapanlar kazanma hırsını her şeyin üzerinde tutan ve biraz güçlenince bunu kontrol edemeyen, henüz karakteri oturmamış varlıkların bu platformda olması

Şimdi asıl içimden bağıra bağıra söylemek istediğim kısıma geçeyim,

Cemiil cemil biz dünyadan çekilirken sizin bu hallere düşeceğinizi biliyorduk, sen daha bakiyi hiç tanımamışsın, sana nasıl bi kazık atacak daha onu da önümüzdeki günlerde bekliyorum, unutma bak en son “sen ne dersen o abi” idi
Şimdi ben bunları neden bağırarak söylemek istedim ? Sen uyuklayıp dinlemiyosundur diye

*SRM*

Okçu
"Küfür olayı oldu ama biz helalleştik." gibi bir yapının içinden gelen, kişilerin böyle davranıyor olması da yadırganmamalı. Mesele bu yapıyı önceden görebilmekte.
Büyük ihtimal helalleşme safhasına sizi davet de etmiş olabilirler içeriği tam bilmiyorum ama.

ch1cria

Kılıç Ustası
@poseidon32** @Thespy Yav benim sakalımda var ama nedense dinleyen olmadı :D eli yüzü düzgün savaşan 5 adam vardı 1 i hesap sildi @chambazz yakın arkadaşı diye biliyorum oda silerse 2 olur bide bizim vurduğumuz elinden geleni yapan @kral juge var oda silerse 3 eder :D

Bide @bolamir34 sen varsın kral eline sağlık oyun açısından ama en son forumda alem hakkında birşeyler diyorduk biz ''okıyamıyorummm'' yazmıştın gel buraya da Mustafa abin ne yazmış oku oku rahatla :D

VI.Assassin

Yasaklı
Öncelikle herkese selamlar,

Geçen hafta subutay tarafından annemize küfür edildi ve saygısızlığa uğradık, bu sorun doğrultusunda köyleri alay klanına bırakacağımızı söyledik ve bunu uygulamaya koyulduk ama Mustafa abi (POSEİDON42*) ve diğer dostlarımızla konuşmalar sonucu bakinin bize vermiş oldugu söze hemfikir olduk (Subutay toplanacak ve Dünya kapatmasına alınmayacak) fakat baki ( -Njitay- ) vermiş oldugu sözleri tutmadı.Arkamızdan geniş mezhepli ve truva dendi ama biz bunlara cevap vermedik çünkü Mustafa abi ve ekibimiz bakinin sözüne güvendik,bir kişinin kendini bilmezliği ve hadsizliği yüzüneden klanda oynayan tüm oyuncuların emeğini yok saymak istemedik eğer köyleri alay klanına bıraksaydık bize truva diyip işin içinden çıkacaklardı biz bununda önünü kesmiş olduk ve köyleri klan içinde bırakma kararı aldık.Sonrasında baki ile konuştuk ve baki 8 kişi içinde verdiği sözü tutmadı ve inkar etti üstüne bizi ortamı germekle suçladı.Bizde bu durumda bakinin subutay ile olan arkadaşlığının verdiği sözden daha üstün olduğunu görmüş olduk.

Mustafa abi ve ekibimize doğrunun yanında olduğu için teşekkür ediyoruz.

LAragon99

Baltacı
Bence olay sıcakken çözülmesi gereken üzücü bir olaymış. İki tarafa da geçmiş olsun, çizgileri aşan insanları en azından klanlarda dışlamak gerektiğine inanıyorum ama "savaş bittikten sonra toplansın" konusu biraz tat kaçırdı. Savaş bittikten, dünya bu arkadaşla kapatılmaya geçtikten sonra kapatmaya almamak, toplamak hakkın yerini bulması değil, öç almak olurdu.

Dilerim hak edenler kapatırlar. Yaşadığınız olaya çok üzüldüm, geçmiş olsun. Duruşunuzu bozmamanız bile yeterli.

58erenmca

Yasaklı
Şunu eklemeden edemeyeceğim. Alay-Kanca-Vegas klanı oyuncularından bazıları Baki, Subutay hesabını toplatmaz dediği halde bunun en çok karşısında duran kişi bendim. Kaç senelik arkadaşım o hesap silinecek dediyse konuyu konuşmaya gerek yok dedim. Benim lafımı bile yedirdi bana saolsun. Gelip birisi dalga geçse inanın o kişiye verecek ne cevabım var ne de cevap verecek yüzüm. Bizi düşürdüğü durum budur. Bu saatten sonra da kim ki Alem klanında oynar nasıl karakterde olduklarını görsünler. Son olarak eklemek istiyorum bir sonraki dünyalarında görüşürüz. Şu saatten sonra kimseye cevap vermeyeceğim benim için konu kapanmıştır. İyi forumlar..

ErencanErdoğan

Durum
Konu yanıtlara kapalı.