Ahde Vefa

werower07

Baltacı
Klan savaşlarından bugüne onlarca klanda oynadım, beraber dünya kapattım, yöneticiliklerde bulundum, VEFA ile ilk tam oynayışımdı.
Bu oyun dostluk için oynanır lafı çok klişedir ama bu ekip bunun hakkını verdi. Ekip arkadaşımın köyü gitmesin de gerekirse benim köyüm gitsin mantığı bile bu ekibin kişisel hırsları için oynamadığının göstergesiydi.

Ben beraber oynadığım dostlarıma, özellikle Fatih'e çok teşekkür ediyorum çünkü gerçekten onların sayesinde bu kadar keyif aldım. Hukukçuluğun yoğunluğundan dolayı oynayamam vaktim yok dediğim anlarda bile, ekip bende bağımlılık yaptı. Bu ortamdan dolayı da VEFA'dan başka ekipte oynayabileceğimi sanmıyorum artık. Hesapları silene kadar da hiçbir klana tek bir köy bile vermedik. Destekçi 1.si olarak bırakıyorum bu dünyayı, sıralama yapmak için birisi dünya sonunda sahte yenilen rakip kasmadığı sürece de pek geçilebilecek bir puan değil:)

Diğer klanlara da bir teşekkür borçluyum, çok ekstrem durumlar dışında dalavere yapmadan, saygılı seviyeli bir savaş yürüttüler, oyun sergilediler. Keşke herkes bizim gibi oyunu kuralına göre 50 kişi oynasaydı da daha zevkli savaşlar olsaydı ama onları da anlayabiliyorum, bu kuralı bozan klanlar illaki oluyor, onlar da bu şartlara uyum sağlamaya çalışıyorlar. Umuyorum ileriki dünyalarda bu anlayış sona erer.
ARGO klanını ise 3.Klasik 1.liği için şimdiden tebrik ediyorum.

Diğer klasikte VEFA olarak görüşmek üzere, şunu da diyeyim kapımız herkese açık. Oyun için karakterinden ödün verenlere değil tabi. Bize mükemmel puan kasan oyuncular değil, beraber oynarken keyif alabileceğimiz muhabbeti saran dostlar, abiler, ablalar lazım.

Kendinize iyi bakın, Sevgilerle.

werower07

Baltacı
Kardaşım bir sonraki clasıckte taşıma işlemini diplomatınız ve başkanınız başarabilirse mutlulukta beraber takılırız tabi bir sonraki clasığe en az 6 ay var o yüzden gel beni seni 63e taşıyayım takılalım beraber :D
abi sal onları sen bana yaz ben seni taşırım, 63'de çok yavaş ya yavaş olmasa gelirdim yavaş diye bıraktım orayı

soterios

Mızrakçı
Kardaşım bir sonraki clasıckte taşıma işlemini diplomatınız ve başkanınız başarabilirse mutlulukta beraber takılırız tabi bir sonraki clasığe en az 6 ay var o yüzden gel beni seni 63e taşıyayım takılalım beraber :D

yanlış kişiler halletmeye çalışmış işini abi, faik kendini taşıyamıyor seni mi taşıyacak bide sflagkjasdgflk

NEFRETDOLU

Casus
yanlış kişiler halletmeye çalışmış işini abi, faik kendini taşıyamıyor seni mi taşıyacak bide sflagkjasdgflk
ne kadar haklı bir mesaj Vefa güzel hoş ekipte başındakileri indirmek lazım isyanla vefayı birleştirip bundan sonraki dünyalara giriş yapalım klan adını yakın zamanda oylamayla belirlemek lazım cenkle faiki barbar köyleri sorumlusu yaparsak kapatma ihtimalimiz 2 kat artar :D

X-Rois.

Ağır Atlı
sizde haklısınız prası olan adam nereye ahrcıycağını bilemez alın yanımızdan hesap nasılsa paranız bol köyleri biz gelir alırız zaten:D:rolleyes:
Çok duyduk alırız ederiz de girilen world kapatılıyor giripte kapatılmayan olmadı dostluk degil de inanmakla alakalı istemekle :D biz zevk almaya girmeyiz bir world e şan ve şöhret egolarımızı tatmin etmek için :D yürüyen mi EGO işte o biziz :D

Deleted User - 848920101

Ziyaretçi
Çok duyduk alırız ederiz de girilen world kapatılıyor giripte kapatılmayan olmadı dostluk degil de inanmakla alakalı istemekle :D biz zevk almaya girmeyiz bir world e şan ve şöhret egolarımızı tatmin etmek için :D yürüyen mi EGO işte o biziz :D

Senin her tarafın ego olsa kaç yazar lan ? Kudret+eibo oyuncususun. Multilerim daha egolu

Sanarsın Çuykov bugüne ışınlanmış da Stalingrad savaşını kazanmasından bahsediyor:rolleyes:
Oyuncu kitlesi pek de geniş olmayan bomboş bir oyun yani alt tarafı:D

X-Rois.

Ağır Atlı
Senin her tarafın ego olsa kaç yazar lan ? Kudret+eibo oyuncususun. Multilerim daha egolu
Bir ümit vardı içimde sana karşı fakat her defasında bir avel den farkın olmadıgını öyle güzel betimliyorsun ki kendi kendine hakaret etmeme gerek kalmıyor sana