Ahde Vefa

Her son yeni bir başlangıca gebedir. Her bitiş yeni kapıların, her başlangıç daha güzel sonların habercisi olsun hepimiz için diyelim.

Dünya üzerinde herhangi bir savaşımız kalmaması durumu ile birlikte savaştığımız tüm klanlar ve Argo ekibini tebrik ediyoruz. Harita gerekliliklerini yerine getirdiğimiz bir dünya olduğunu ve oyunu amacına göre oynadığımız için mutluyuz. Klasik 14. Dünya serüvenimizi burada noktaladığımızı duyururuz.__ 25.03.2021

Yendiğin rakipler (Klanlar)

1 AHDE VEFA 52,85 Mil.

2 Gladio 43,67 Mil.
3 ARGO 42,05 Mil.
4 NO EXIT 41,00 Mil.
5 ARGO7 28,01 Mil.

Söylenecek sözler oyunun çok üstünde lakin bir aile ortamında sohbetini muhabbetini bizlerle paylaşan herkese sonsuz minnettarız. Kendi egosunu kontrol edebilen, karakteri muhabbeti düzgün aklı başında bir ekiple oynamış olduğumuz klasik 14. dünya serüvenimiz bize çok şey katmıştır. Bir sonra ki klasikte AHDE VEFA'ya verilmiş bir sözünüz olduğunu unutmadan kalın sağlıcakla :)

396650_large.png

• Bazı insanlar size sadık değildir. Size olan ihtiyaçlarına sadıktır.

İhtiyaçları değiştiğinde, sadakatleri de değişir. Bizler ihtiyaçlarına değil birbirlerine sadık olan insanlarız.

soterios

Mızrakçı
Yan yana savaşmaktan memnuniyet duyduğum, gerek oyun içi, gerek oyun dışı harika zamanlar geçirdiğim bir serüven oldu benim için. Dünyaya emek veren herkesin eline, emeğine sağlık.

Tekrardan hep birlikte oynamak dileğiyle...

Şu kuponlar yatmaya devam ederse beni halkalı çöplüğünde bulabilirsiniz :D @Steve Rogers @Wait TiLL I Die @Ranuna Vadisi*

BySlayers

Acemi
Çizgimizi bozmadan oynadığımız oyunda emeklerinize sağlık abilerim ve kardeşlerim, mutluyken gülmek kolaydır biz beraber üzüntümüze bile gülen insanlar olduk bulunduğum şehirde her zaman bir çatınız var çünkü
Herkes sevebilir ama; herkes vefalı olamaz,
VEFA öyle bir aşktır ki; her yürek kaldıramaz.

Deleted User - 5523576

Ziyaretçi
Bu ekibin parçası olmaktan mutluluk duyduğum ilk günden son güne hem heyecanlı hem zevkli günler ve geceler geçirdiğim bir clasic ti. Tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Yeni dünyalarda görüşmek üzere Antalyadan selamlar.

Aynı zamanda seviyeli bir şekilde savaştığımız tüm klan ve oyuncularına da ayrıca teşekkür ederim.

xbeyazprensx

Acemi
Tüm ekip arkadaşlarıma kendi adıma teşekkür ediyorum, bu world'ü oynanabilir kılan sevgili VEFA klanı olarak bence haritanın getirilerini düşündüğümüzde ekip olarak üstesinden gelmek bir yana, çok iyi direndiğimizi, mücadele ve destek ruhu olarak çok üst seviyede bitirdiğimizi görmek vs. şahsen beni çok mutlu etti.
Destekçi sıralamasında ilk 25de 20-21 Vefa üyesi, toplam skorda yine en tepelerde bir çok üyemiz ve toplam yenilen rakiplerde 52 milyon ile zirvede bırakıp,

Dünyaya önceden veda etmiş ve şu anda da devam eden tüm mücadeleci klanları tebrik ederim..

Herkesin eline emeğine sağlık.

Gazaragorni

Okçu
Şu oyunda gercek Samimiyeti ve Arkadaşlığı gordugum tek klan

Senin koyunu senden daha cok koruyan senin sadece baskasindan degil kendinden bile sakinan :) gercek bir klanin gosterebilecegi her turlu fedakarligi gosteren oyunculari pirlantadan farksiz yoneticisi bi o kadar kaliteli olan Klan diyebiliriz.

Bir kere her seyi gectim ben gibi bir insana bile katlanan :) neyse devam etmiiim bu cumleye ..

Tekrardan hepsini ayri ayri tebrik ederim burda olmadi ama diger world e olacak degil burda oldu diger world de daha iyisi olaak diyorum cunki bi oyunda gercek kazanc 1.olmak degildir

Sen Arkanda Arkandan Kufur Eden

Degil

Arkandan Sevgi Ile Bahseden Dostlar

Birakabiliyorsan zaten kazanmiss8ndir demektir buraya gelip sayisal rakamlar yszmak oyun bunyesi ile sinirli kalir amaaaa

VEFA BIR OYUNDAN DAHA FAZLASIDIR

Gazaragorni

Okçu
Şu oyunda gercek Samimiyeti ve Arkadaşlığı gordugum tek klan

Senin koyunu senden daha cok koruyan senin sadece baskasindan degil kendinden bile sakinan :) gercek bir klanin gosterebilecegi her turlu fedakarligi gosteren oyunculari pirlantadan farksiz yoneticisi bi o kadar kaliteli olan Klan diyebiliriz.

Bir kere her seyi gectim ben gibi bir insana bile katlanan :) neyse devam etmiiim bu cumleye ..

Tekrardan hepsini ayri ayri tebrik ederim burda olmadi ama diger world e olacak degil burda oldu diger world de daha iyisi olaak diyorum cunki bi oyunda gercek kazanc 1.olmak degildir

Sen Arkanda Arkandan Kufur Eden

Degil

Arkandan Sevgi Ile Bahseden Dostlar

Birakabiliyorsan zaten kazanmiss8ndir demektir buraya gelip sayisal rakamlar yszmak oyun bunyesi ile sinirli kalir amaaaa

VEFA BIR OYUNDAN DAHA FAZLASIDIR

A ğzına emzik versem susar mısın taner
H anibanahani bana der bir yandan veysel
D ualarimdasin oguz kurtulacan bu illetten
E e agetirdin. asindasin yusuf ama cidden

V akti geldi faik denen hergelenin
E zip gececek fatih hocam sirkulerin
F arkinda misin beni nereye getirdin mertcim
A ma iyi ki getirdib mesud oldum canum benim

Daha ismini saymadigim nice arkadaslarim var bunlar sadece harflerin yettigi kadar soylenebilenler her sey icin ve olacaklar icin simdiden VEFA ekibine sevgilerimi ve saygilarimi gonderiyorum

Not : bu yazilanlar gercegi tamamen yansitir bilin istedim chskck

Gazaragorni

Okçu
Şiirin Dogrusu ( Yukardaki eksik dhfh )

A ğzına emzik versem susar mısın taner
H anibanahani bana der bir yandan veysel
D ualarimdasin oguz kurtulacan bu illetten
E e kac yasindasin yusuf ama cidden

V akti geldi faik denen hergelenin
E zip gececek fatih hocam sirkulerin
F arkinda misin beni nereye getirdin mertcim
A ma iyi ki getirdib mesud oldum canum benim

hylaz61

Mızrakçı
Beni klanımdan bağımsız diğer klanalrın ortasına atan klanalr sisteminede ayrıca teşekkür ederim en azından bi kaç kişiyi sildim de eğlencemi aldım :D