Ahde VEFA

• Konuyu başlatan DeletedUser61463
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65397

Ziyaretçi
Birde hani adaletlisin ya bir klana forum modu olarak başarılar dileyip diğerlerine dilememek taraf tutmak değilde daha ne ? Taraf tutan önceki modlara ne olduğunu hepimiz gördük. Umarım o son şimdiki taraf tutanların bulmaz. Taraf tutan modlari şimdiden tarafsizliga çağırıyorum.

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Birde hani adaletlisin ya bir klana forum modu olarak başarılar dileyip diğerlerine dilememek taraf tutmak değilde daha ne ? Taraf tutan önceki modlara ne olduğunu hepimiz gördük. Umarım o son şimdiki taraf tutanların bulmaz. Taraf tutan modlari şimdiden tarafsizliga çağırıyorum.

Kemal kılıçdaroğlu gibi adamsın

DeletedUser65178

Ziyaretçi
@Safderun bu moda da iki iltifat etiler önceden şimdi taraf tutuyor :)

Bu nedir sorması ayıp?
Ah be @Trgucu her atılan postu okuyamıyorum malum benim birde işim var ;)
Attı özelden linki ceza verildi olay kapandı. Mecbur kaldın ne demektir?
Bu arada ben kimseyi tebrik etmedim hani bilmiş ol diye söylüyorum. Ama taraf tutuyorum doğru haklısın :)

DeletedUser65382

Ziyaretçi
adalet dediğin nedir sayın mod bunu burda siz mi sağlayacaksınız ? algıda seçicilik ile ilgili bir kişiyi doktora gönderebilecek kadar yetkilimisiniz? Görev taniminiz bedavaya burada millete ahkam kesmek mi? Eger maaşlı çalışıyorsanız bu tavirlariniz ile isinize saygınız yok demektir.

Ikinci meseleye gelince burada pusula çığırtkanlığı yapanlar olmuş onlar kadar bende pusula da oynadım. Modlarin pusulaya karşı olduğunu yazan bir arkadaşa ismini vermeyeceğim bir modun pusula ile gölge haramileri savaşında aktif oynadığı tespit edilme

DeletedUser58115

Ziyaretçi
@KupaVesta Cenk kardeşimle geçmişte kısa bir süre oyun oynamışlığım var. @Türkbeyi3535 Cabir kardeşimle de, C5'te birlikte oynadık. İkisi de iyi oyunculardır. VEFA'nın diğer oyuncularını tam olarak bilmiyorum, muhakkak onlar da iyi oyunculardır. Başarılar diledim, tekrar diliyorum.

Altı üstü oyun arkadaşlar, gerilmeyin, kinlenmeyin. İyi olan 1-2 aya belli olur zaten, buradan atar tutar yapmaya gerek yok. O yüzden Galaxy'deki kardeşlerimden, dostlarımdan ricam bu başlıkta polemiğe girmemeleri.

İyi eğlenceler...

DeletedUser65397

Ziyaretçi
Bu nedir sorması ayıp?
Ah be @Trgucu her atılan postu okuyamıyorum malum benim birde işim var ;)
Attı özelden linki ceza verildi olay kapandı. Mecbur kaldın ne demektir?
Bu arada ben kimseyi tebrik etmedim hani bilmiş ol diye söylüyorum. Ama taraf tutuyorum doğru haklısın :)

Bu nedir diye sorduğun yazımda sana hakaret ve ban yiyecek birşey göremedim. Gören varsa söylesin. Başarılar dilemek konusuna gelince sen yazmışsın dememişim başarılar dilemek nedir taraf tutan modlari tarafsizliga çağırıyorum demişim. Sen olsan direk sana derdim. Çok alıngansın çok :)

DeletedUser65397

Ziyaretçi
@KupaVesta Cenk kardeşimle geçmişte kısa bir süre oyun oynamışlığım var. @Türkbeyi3535 Cabir kardeşimle de, C5'te birlikte oynadık. İkisi de iyi oyunculardır. VEFA'nın diğer oyuncularını tam olarak bilmiyorum, muhakkak onlar da iyi oyunculardır. Başarılar diledim, tekrar diliyorum.

Altı üstü oyun arkadaşlar, gerilmeyin, kinlenmeyin. İyi olan 1-2 aya belli olur zaten, buradan atar tutar yapmaya gerek yok. O yüzden Galaxy'deki kardeşlerimden, dostlarımdan ricam bu başlıkta polemiğe girmemeleri.

İyi eğlenceler...

Sağol abi ben mesela gitmişim onların klan tanitimina başarılar dilemisim onlardan bir kısım ise gelip bizim tanitimimizda bizi kucumsemeye çalışıyorlar. Insallah dediklerini dinlerler. Oynuyorsan sanada başarılar abi

DeletedUser65178

Ziyaretçi
@Trgucu şimdi o yazdığında taraf tutuyor ibaresinde hiç birşey yok yani sadece hakaretten ceza yenmiyor biliyorsun değilmi ?.
Vay vay vay nelerde gördü bu gözler.

DeletedUser65397

Ziyaretçi
@Trgucu şimdi o yazdığında taraf tutuyor ibaresinde hiç birşey yok yani sadece hakaretten ceza yenmiyor biliyorsun değilmi ?.
Vay vay vay nelerde gördü bu gözler.

Iftira mi var ? Valla biz ceza atmadigini kanitlayarak bunu dedik. Ha sen görmemişim dersen bu iftira olmaz. Önceden öyle birşey desen taraf tutuyor demezdim ama sen kendinden emin şekilde gösterin diyince kim olsa onu der. Ve iftiradan ban yenilmiyor atılsa bile emin ol ki atan yok.

DeletedUser65382

Ziyaretçi
olan oldu biten bitti hadi öpüşün barışın koca adamlarsınız :D

DeletedUser65178

Ziyaretçi
@Trgucu sana anlayabildiğin dilde tane tane açıklayayım.
1. Taraf tutuyor olsam ve bana atılan o mesajı görmüş olsaydım postu kaldırır yok ederdim ve sizde göremezdiniz.
2. Görmediğim bir mesajı gördüm diyemem, varsa gösterin işlem yapalım dedim özelden attı işlem yaptım.
3. Olarak daha önce söylediğim gibi benden öncekilerin nasıl işlem yaptığı beni ilgilendirmez. Ben kendimden sorumluyum ve burda babamın oğlu yok, hoş olsada benim için farkı yok.
4. https://forum.klanlar.org/index.php?threads/forum-kuralları.17087/ madde 21 ;)

DeletedUser65397

Ziyaretçi
Ha ben iftira attım yani :) görevini layığıyla yapsaydın o ceza almış olsaydı ben onu demezdim. Buda iftiraya girmiyor ;) sen görevini yapamamışsın bende bu kanıtla yola çıkarak birşey demişim ban atmışsın. Vay le le le le le le :) yanlış ban ;) neyse ban orda kalsın sonuçta başka hesapla yine gelen geliyor .

DeletedUser65178

Ziyaretçi
@Trgucu halen kendini haklı çıkarma derdindesin. Tamam sen haklı ol he. Zaten kapalı kalacak :)

DeletedUser65393

Ziyaretçi
Böyle birşey olduğunu değil ben gördüğümü de

İyi eğlenceler...
Şükürler olsun düzgün bi açıklama geldi, umarım artık noktalanır ve oyun üzerinden devam eder. Teşekkürler aynı şekilde başarılar.