Ahde VEFA

• Konuyu başlatan DeletedUser61463
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65393

Ziyaretçi
gokdiks tanıtımını okurken bu klana ait kişilerin orda mantıksızca sataştığını gördüm öyle geldik bence doğru geldim forumu gondiks forumunu okursan sende buraya gelirsin zaten
Şahsınıza söylenen her ifadeye cevap hakkınız doğar, ya bu başlığın başını okumadınız ya da bi takım şeyleri ortasından değerlendirmeyi seviyorsunuz

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Sen bel altı vuracaksın, ban yiyeceksin sonra tekrar hesap açıp geleceksin ve bizde "aaa biz ban attık tekrar geldi" deyip adaleti sağlamış olacağız.
Kusura bakmayın @Ranuna Vadisi sizin adalet anlayışınız ile bizimki çok farklı. Banınızın açılmasını bekleyin.

Şimdi objektif olmak gerekirse forumdan ban yeyipte başka hesapla gelmeyen yok gibi bişey sayın modum :) Şahsen ben 4-5 kere başka hesapla geldim bilen bilir :p Forumda en az 15 tane hesabım var :p Şuan sadece bunu kullanıyorum tabii ki :D

Bu arada Cenk üzgünüm :p

myw**

Okçu
Şahsınıza söylenen her ifadeye cevap hakkınız doğar, ya bu başlığın başını okumadınız ya da bi takım şeyleri ortasından değerlendirmeyi seviyorsunuz

ne alaka şimdi yani adamlar gidip orda klanın tamamina falan filan yapmış. Saf derun zaten adalet anlayışın hakkında yorumunu yapmış derdini ona anlat artık

DeletedUser65393

Ziyaretçi
Sen bel altı vuracaksın, ban yiyeceksin sonra tekrar hesap açıp geleceksin ve bizde "aaa biz ban attık tekrar geldi" deyip adaleti sağlamış olacağız.
Kusura bakmayın @Ranuna Vadisi sizin adalet anlayışınız ile bizimki çok farklı. Banınızın açılmasını bekleyin.
Zerre gocunmuyoruz sevgili yönetici adalet anlayışınızı siz kadar oyuncularında değerlendirme hakkı var, yeter ki kapanan hesap olsun :)

Mesele sizin bu başlık altında ki bel altı tutumları konu biz olunca görebilmeniz

DeletedUser65178

Ziyaretçi
Taraflı olduğumu ima ediyorsanız, burdaki hemen hemen her guruptan herkese ban atmışımdır.
Ve evet, her ban attığım 2. bir hesapla helmiştir @FenerSavar dahil.
Ancak kullandığınız kelimelerin bir örneğini daha gösterin ve biz ban atmamış olalım.

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Taraflı olduğumu ima ediyorsanız, burdaki hemen hemen her guruptan herkese ban atmışımdır.
Ve evet, her ban attığım 2. bir hesapla helmiştir @FenerSavar dahil.
Ancak kullandığınız kelimelerin bir örneğini daha gösterin ve biz ban atmamış olalım.

Ben sadece size mesaj atıp çıkmıştım modum bir başlığa da 3-5 post atmıştım lütfen altına çizelim hakaretten ban yedikten sonra gelip kuru tehtidlere devam etmemiştim .D

DeletedUser65393

Ziyaretçi
Bel altı vurmuş dediğiniz aynı post bi başka başlıkta aynı şekilde yer alıyor :)

Hani bu konuda samimiyetim yargılanır mı bilemiyorum ama bi takım hususlarda yorum yapabilmemiz için 20 şer yıllık oyuncu olmak gerekmediği bazı gerçeklerin çoğu köklü oyuncuların dilinde olduğunun farkındayız.

myw**

Okçu
iyi ki pusula klanını burda bize karşı ön yargılısın muhabbeti yaptı bir moda sizde ondan mı ordan mı gördünüz , hadi pusula klanı yine hatrı sayılır bir klanda , siz kendinizi nerde görüyorsunuz da modlar size karşı ön yargı olsun siz iyimisiniz arkadaşlar ?
Modları geçtim oyunu oynayan pek çok kişi sizleri tanımaz bilmez modlar sizi nerden bilicek birde ön yargı ları olacak ilahi siz yani :)