AHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHHA

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
İlk paketlenecek ekip belli oldu.

Geliyorsan adres verelim gelmiyorsan boş yapma hadi uza

Abilerin olmadan konuşabiliyon mu sen

Kim bu geleceği gören delikanlı :)

QLjv8V.jpg

Şu şöyle dursun bakıp bakıp güleriz jsdafsdgsdg :D

Gereksiz Eleştiri Gizli Hayranlıktır,Hayranlarımız Damlamış Hemen Gelen Arkadaşlara Başarılar:)

şiir gibi ahahahaha

DeletedUser62605

Ziyaretçi
ahahahahahahahahahah 24 saatlik olduğunu bilmiyomuydum sence cocuk? 24 saatlikti la ban sayılmaz :DD:DDD hazır gelmisken hesabının kapatıldığında yasadıklarını da paylassana bizimle? ön provaydı da o :DD alıstırarak giydiriyo mayıs size

merak etme şenlik senin köyde olacak rez al.

**Küvet**

Yasaklı
ahahahahahhahah ne oldu mis treni mi yapıcaksınız bana:DD bekliyorum cocuk en cok ben eglenicem o gün

nercan

Acemi
Bu ban yeme olayı bulaşıcı mı etrafımdaki her köy neredeyse ban yemiş durumda:) hayır Mayıs haritadan seçerek banlıyorsa bu hesapları 3 px sağdan tıklasa benide banlayacak

aliklo

Okçu
Genelde Belli Bir Ekip İle Girdiğinizden Ve Malum Ekip Dünyada Olmadığından Yok Dünyada İseniz De O Kutsal Nickinizi Bize Bağışlar Mısınız

aliklo

Okçu
İyi O Zaman Sen Ve Avanelerin Forumda Tartışma Çıkması İçin Nefret Ve Aşağılıyıcı Söylemlerinize Devam Edin.

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
vay be o kadar beraber patates olduk patates patatese bunu yaparmı :p :D :D

yok kardeşim oynama planım yok zaten açtım hesap öyle duruyor :D

İyi O Zaman Sen Ve Avanelerin Forumda Tartışma Çıkması İçin Nefret Ve Aşağılıyıcı Söylemlerinize Devam Edin.

öyle bir şey hissettirdiysem ve kendini o durumda hissettiysen hiç üzülemeyeceğim doğrusu. fakat şöyle bir gerçek var ki böyle bir şey hissettiğin zaman şikayet edebilirsin. varsa yaptırımı uygulanır. ben kimseye hakaret etmedim. bu platformda yazdığım şeyler yaklaşık 2011 yılından beri cezaya sebebiyet vermedi.

DeletedUser36620

Ziyaretçi
yok kardeşim oynama planım yok zaten açtım hesap öyle duruyor :D

öyle bir şey hissettirdiysem ve kendini o durumda hissettiysen hiç üzülemeyeceğim doğrusu. fakat şöyle bir gerçek var ki böyle bir şey hissettiğin zaman şikayet edebilirsin. varsa yaptırımı uygulanır. ben kimseye hakaret etmedim. bu platformda yazdığım şeyler yaklaşık 2011 yılından beri cezaya sebebiyet vermedi.

Ben bir kere yemiştin diye hatırlıyorum abi. 9000 mesajın falan vardı. Seni çekemeyen mayıs seni banlamıştı çok mesajın var diye. :D Başkası mıydı yoksa o?