AHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHHA

**Küvet**

Yasaklı
Suan destek sistemi:D

9a00vo.jpg

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Girip normal oynasanıza mayıs bağırdı takip edicem düzgün oynayın diye gene bir klasik başlamadan kötü oldu

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Klasik dünya da destek sisteminin %100 hakimiyet sağladığını ayrıca mayıs'ın özel ilgisinden dolayı hiç bir kural ihlaliline izin verilmeyeceğini bende başlayan arkadaşlarıma söylemiştim... İlk vurgun geldi.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Şu kurallara PUSULA gibi dikkat eden görmedim... Adamlar program aracı ile uzaktan uzağa bilgisayara bağlanarak 150 tane hesabı idare eder nöbetçi bıraka bıraka :) Sizde multi ve pushing yapın... İyi bir klan olmanın yollarını araştırmayın.

angry zeynep

Hafif Atlı
Şu kurallara PUSULA gibi dikkat eden görmedim... Adamlar program aracı ile uzaktan uzağa bilgisayara bağlanarak 150 tane hesabı idare eder nöbetçi bıraka bıraka :) Sizde multi ve pushing yapın... İyi bir klan olmanın yollarını araştırmayın.

Salsana burayı sen

hueber.

Baltacı

Kuyruk acısı mı diyoruz buna.Pusula arkadaşın ağzına etiket olmuş.Adamlar ihlal yapar.Bu vatandaş gelir pusula şöyle pusula böyle.Sal bizi Sinser.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Beyler teamviewer ile hesap kontrol etmiyor musunuz nöbetleşe :D ifşa mı oldunuz ? Yahu her dediğimi kötü anlıyorsunuz cidden tebrik ediyorum cidden övüyorum onu bile tartışma konusu sanıyorsunuz :D

T0qi

Baltacı
geçmiş olsun arkadşalara kimler ban yedi bilmiyorum ama tek tek bakıcam birazdan :D oguzla dün konuştuk o kadar da sabahına bunun olucagını bekliyordm ama cok hızlı olmuş

T0qi

Baltacı
Serdal sana 1,05 oran vermiştim de bakalım sıra sana ne zaman gelcek her dünya bi ban atıyor Mayıs :)

hahaha yok yok bu sefer ben kendmden eminim uykumuda alıyorum bol bol saten yagma cıkmıyor barbarlardan caylagı kalkmış köylerden bakalım madene yüklendik gittigi yere kadar ilk 1 hafta boyunca cogu kişi banlanıcaktır diye düşünüyorum :D