AFRİN-ADALET SAVAŞI

• Konuyu başlatan DeletedUser59018
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser59018

Ziyaretçi
AFRİN klanı olarak adalet klanına savaş açmış bulunuyoruz. Kendi klanını toplayan adalet klanının yöneticileri bakalım napıcak :)

DeletedUser59018

Ziyaretçi
İstatistiklerde 5-3 önde oldugumuz gösterilsede gerek savunma desteği almak için kaçtıkları gerekse istatistiğe yansımasın diye pusu y ye kaçmaları neticesinde gerçek durum 6-3 Afrin klanının öndee oldugudur..

myw**

Dük
o gerekçelerden sonra 20 ye 3 diceksen gibi geldi , fakat 6 3 müş bütün tantana 1 köy için mi ? :)

DeletedUser59018

Ziyaretçi
saldırı kesim puanından da anlaşıldıgı gibi 3 adalet klanını saldırı kesiminde bile 5 kişi ikiye katlamış :) yakında dediğin gibi fark ta açılacak bayağı o zaman o farkı söylediğimde gerekli cevabı alırsın :)

DeletedUser66649

Ziyaretçi
ne oldu sizin savaş merak ettim 7-3 veya 7-4 falan oldu mu?

DeletedUser59018

Ziyaretçi
30 köye gelen koca pusu 4 köy alip avucunu yaladi olan bu. 45 te amacimiz olmadigindan ve. Dört klanda birbirleri ile hesaplassin diye aradan ciktik o oldu ;)

DeletedUser66649

Ziyaretçi
Boşuna uykusuz kalmayalım büyükler kapışsın dediniz yani. Mantıklı olanı yapmışsınız. Tebrikler :)

DeletedUser59018

Ziyaretçi
pusu kküçük ama diğer Klanlar buyuk bak haklisin dört kişiyi silmek için 9-10 klani olan bir klan başka düşmani ile saldirmazlik yapiyorsa o dört kişi mevlana gibi karsidaki oyuncuların klan klan dönmesine rağmen köylerini almissa kim büyük tartismaya gerek yok ;)

DeletedUser66649

Ziyaretçi
Bırakmak zorunda kalıp giden en büyükler sizsiniz helal olsun bi istatistik sorayım dedim övüne övüne post kasıyorsun cümleten iyi geceler..

DeletedUser59018

Ziyaretçi
Zorunda kalmadik biz istedik ;) senin ne amaçla geldigin belli gerekeni akdin simdi ufaktan yol aliyorsun :))

DeletedUser59018

Ziyaretçi
Sen yazmasaydin ben yazmicaktim post kasanda belli bu sebepten..

DeletedUser66649

Ziyaretçi
ergen tribine de girdiğine göre benim için konu kapanmıştır.

DeletedUser59018

Ziyaretçi
Aynaya bakarak konuştuğuna gore iyi yedirdim. Laflari ;)

DeletedUser66649

Ziyaretçi
hayal dünyasında yaşadığına göre yanılmamışım hakkında ;)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.