AFRİN-ADALET SAVAŞI

• Konuyu başlatan DeletedUser59018
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser59018

Ziyaretçi
Ben diyorum ankara sen diyosun bilmem neyim kara bu sebepten sasirmiyorum sana.

DeletedUser66649

Ziyaretçi
Sen diyemiyorsun bizi ezdiler yol verdiler gittik. Dediğin sokak ağzıyla ergen lafları. Sıkma canını birgün sen de büyürsün.

DeletedUser59018

Ziyaretçi
Savaştan bi habersin istatistiği atmisim. Beyni olan kullanır ve gerçekten bu adamlar sıkılmış bırakmis der o çok sevdiğin savunduğun pusucuguna sor bakalim operasyon yaptiklarinda kaç köy almislar benden :)) ezilenler belli hesap silince ortalik çakallar ile kaynadi önceden hiçbiriniz otemiordunuz cesareteeee gellll :)))

DeletedUser59018

Ziyaretçi
Sülük gibi de yapisma git başka yerde post kas. Senden başka kuduran olmamis bak burda :)) daha fazla kudurma cilgina ceviririm seni burda :)))

DeletedUser66649

Ziyaretçi
herkes edebine göre laf eder. tabi bunun da bi sınırı var. oyunda kimsin nesin bilmiyorum bilmemi gerektirecek çapta olmadığın da aşikar. neticede bir kralcık varmış kala kala bir kılçık kalmış. başlık afrin adalet istatistiği soruyorum pusu diye başlıyorsun sonra ben pusuyu savunmuş oluyorum. bu kafayla sen bol bol dünyaya başlar sonra sıkılıp bırakmış (!) olursun. bize de bol sıkılmalar dilemek düşer artık.

DeletedUser59018

Ziyaretçi
Oynadigin dünyadan bi habersin yazik. Bak bakalim adalet diye bir klan kalmis mi ? Sayemizde pusu oldular iste oynadigi dünyalardan bile haberi olmadan gelip burda rezil olan senin gibi çok bilmişlik yapip birşey bilmeyen zavallilara aciyorum. Ben bu nickle oynamayorum beni tanıyan çokta seni tanıyan yok be zavalli hiçbir yerde gorulmedin barbarcisindir kesin ya da birakanlarin beleş köylerini alan akbaba;);)

DeletedUser66649

Ziyaretçi
son 8 aydır oyun oynamıyorum beni de tanıyan tanır sen rahatına bak. senin gibi sıkılıp (!) bırakan olarak tanınmıyorum ama emin ol. kendi kendine pusucu yaptın kendi çapında saçmalıyorsun. olur da sıkılıp bırakmayacağın bir dünya olursa yaz burdan ben de klansız da olsa başlayacağım birlikte oynarız akbaba kim kartal kim görmüş oluruz.

DeletedUser59018

Ziyaretçi
son 8 aydır oyun oynamıyorum beni de tanıyan tanır sen rahatına bak. senin gibi sıkılıp (!) bırakan olarak tanınmıyorum ama emin ol. kendi kendine pusucu yaptın kendi çapında saçmalıyorsun. olur da sıkılıp bırakmayacağın bir dünya olursa yaz burdan ben de klansız da olsa başlayacağım birlikte oynarız akbaba kim kartal kim görmüş oluruz.[birskti
Hayatin yalan son 8 aydır oynamiyormus mus baktim 45 te varsin nasil son 8 aydir oynamamak bu ;) canim keyfimin kayhasi misin birakmadigim dünyalarda tanıyan da çok ;) bi worlde girdiğimde benim taniyamadigim ama beni tanıyan çok kişi mesaj atıyor ;) Allaha şükür senin gibi kimse tanimior diye oynamior ayagi yapmiorum. Speedte yim gel istersen. Ama bu nickle gel ki taniyayim direk hedefim olasin ;)

DeletedUser59018

Ziyaretçi
ve bunu diyen adam 46 da klanıma gelip beni arkadaş olarak eklemiş sülük ve yağcı olan senmişsin ;)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.