Acemiyiz

• Konuyu başlatan DeletedUser57479
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
3 klana karsı tek klan sayı üstünlügü ilk defa acemiden yana degil :D

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Biz forumda bugüne kadar çok konuşmadık :)

Ayrıca bazı arkadaşlar çok heyecanlı gördüğüm kadari ile . En fazla yikiliriz :) sonra ? O yüzden fazla polemiğe girmeyi gerek görmüyorum herkes elinden gelenin en iyisini yapmasını dileği ile başarılar .

Koordinat ver gelelim :p
Yıkılsanız bişe olmicak zaten. Ama bu belli olmadan tatlı atışmalar zevkli olur

DeletedUser

Ziyaretçi
kanka bi zamanlar gölge ye yapılanın aynısını sımdı bız onlara yapıcaz :) dunya boyle işte alma mazlumun ahını felan fılan işte :D ama bak acemıyızın hakkını yemıyelım hıc bı zaman bızı kucuk gormedıler sımdı adamları o konuda tebrık etmek ıstıyorum :)

aynen kanka gölge klanında ki arkadaşlar için diyorsun yani o zaman başka bak :D :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ooo kendal acemılerı tanıyamamıs bunlar hep suclusu sensın dedım sana alarmın ıcınde başlayalım dıe dınlemedın :)

evet anca zaten acemi öyle başarılı olur 5-6 klan karşıda 1 ve ya 2 klandan oluşan klanları sayı üstünlügü ile anca oyun başında yıkar :D :D :D

DeletedUser46970

Ziyaretçi
şimdi alarm rakı udw ile acemiyiz savası mı olacak pek sanmam :) olursa alarm ve rakı dahada güclenerek gelecek ve dünyanın yarısı alarm ve rakının olacak zaten ve eğer acemıyız yıkırırsa udw nin işi zora girer :)

infaz95

Milis
bısey olmaz ya sınır savasındada kazanır acemıler ılla ıc ıce olmaya gerek yok .D

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Dipnot düşeyim
Alarm olarak biz acemi değiliz xd ona göre

DeletedUser46998

Ziyaretçi
Alarm tek olsa alırız ama alarm udw olunca sayı fazlası oluyor o kadar mis basılmıyo bile;)

DeletedUser

Ziyaretçi
rakıyı sallayan yok :D olum görürsünüz rakı kapatacak worlddü :D lfkaslşfksalş

PiiiKaaaÇuuuuu

Mızrakçı
şimdi alarm rakı udw ile acemiyiz savası mı olacak pek sanmam :) olursa alarm ve rakı dahada güclenerek gelecek ve dünyanın yarısı alarm ve rakının olacak zaten ve eğer acemıyız yıkırırsa udw nin işi zora girer :)

asdfasdfasdfasdfas
Bunu okuyunca bi an dejavu yasadim kontrol ettim c3 temiyiz hala diye :D

Cok etkili oluyomus ama anticilerin bizi nasil arkadan vurmaya ikna oldugunu simdi daha iyi anliyorum :)

hatta biraz daha zorlamak lazim bak sonucta fikir bilinc altima yerlesti :p

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Ha onu diyor uğur abi zaten fazla olunca olmuyor. Etme bulma xd

DeletedUser57479

Ziyaretçi
asdfasdfasdfasdfas
Bunu okuyunca bi an dejavu yasadim kontrol ettim c3 temiyiz hala diye :D

Cok etkili oluyomus ama anticilerin bizi nasil arkadan vurmaya ikna oldugunu simdi daha iyi anliyorum :)

hatta biraz daha zorlamak lazim bak sonucta fikir bilinc altima yerlesti :p

biz bu servera baslamadan once kımle dıploması yaparız kımle yapmayız dıye bı dusunceye kapılmadık girdik yapılan hamlelere gore hamlemızı yaptık :)

daha bu zamana kadar hiç bi mut oldugumuz klanı yarı yolda bırakmadık klan profılıne bakarsan anti yazmıyor bizde :) boyle bı dusuncemız olmadı hıc bır zaman eger olucak olsaydı bunu acemılerden yana degıl pusuladan yana kullanırdık :)

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Kısacası uğur abi sıkıldı heyecan istiyor benden duymadınız

PiiiKaaaÇuuuuu

Mızrakçı
biz bu servera baslamadan once kımle dıploması yaparız kımle yapmayız dıye bı dusunceye kapılmadık girdik yapılan hamlelere gore hamlemızı yaptık :)

daha bu zamana kadar hiç bi mut oldugumuz klanı yarı yolda bırakmadık klan profılıne bakarsan anti yazmıyor bizde :) boyle bı dusuncemız olmadı hıc bır zaman eger olucak olsaydı bunu acemılerden yana degıl pusuladan yana kullanırdık :)

Yok abi zaten atilan laflar UDWye hep inceden ornegin SONRA?
ustune bide diyeri yazildi bi an UDW yi anti sandiklarini sandim:D

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Acemideki arkadaşlar dikkatli olsun, anticiler gaza gelip onlarıda arkadan vurmasınlar :)

Bizim savaşımız biraz ortada geçti biz arkadakileri savunmaya çektik acemi zaten kendi adamları + anticilerin arkada başlayıp destekleri vs biraz savunma savaşına döndü ortalık bakalım hayırlısı diyelim. Bu arada ALARM ve RAKI klanlarını tebrik ederim :)