Acemiyiz

• Konuyu başlatan DeletedUser57479
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57327

Ziyaretçi
yeni köylerle beraber öyle bir op gayet mümkün :)

DeletedUser57327

Ziyaretçi
savaş başlamadan önce Pusula klanı hiç yenilmeyen klan , yok efendim tüm dünyaları kapatan klan diye muhabbetler dönüyordu yani ben ilk kez alarm ile oynadım pusula da ilk kez rakibim oldu , ama pusula nın her oyuncusu değil bazı oyuncuları kendini hep yukarda görmesinden dolayı klanı bu vaziyete geldiğini düşünüyorum.Çok iyi oyuncuları var Pusula nın ona karşı diyeceğim birşey yok ama ben öyle gördüm en azından burdaki forumda.Eleştirebilirsiniz şimdi beni ama doğru olan bu

DeletedUser57691

Ziyaretçi
Acemi forumdan mı çekildi 2-3 sohbet edleim ya

Biz forumda bugüne kadar çok konuşmadık :)

Ayrıca bazı arkadaşlar çok heyecanlı gördüğüm kadari ile . En fazla yikiliriz :) sonra ? O yüzden fazla polemiğe girmeyi gerek görmüyorum herkes elinden gelenin en iyisini yapmasını dileği ile başarılar .

DeletedUser

Ziyaretçi
kolay gelsin ama ugur bu olmadı bak orantısız güç olmuyor mu şimdi :D

infaz95

Milis
ooo kendal acemılerı tanıyamamıs bunlar hep suclusu sensın dedım sana alarmın ıcınde başlayalım dıe dınlemedın :)

DeletedUser57479

Ziyaretçi
kolay gelsin ama ugur bu olmadı bak orantısız güç olmuyor mu şimdi :D

kanka bi zamanlar gölge ye yapılanın aynısını sımdı bız onlara yapıcaz :) dunya boyle işte alma mazlumun ahını felan fılan işte :D ama bak acemıyızın hakkını yemıyelım hıc bı zaman bızı kucuk gormedıler sımdı adamları o konuda tebrık etmek ıstıyorum :)