ACEMİ-SİMOSM Klanları

• Konuyu başlatan DeletedUser46247
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser37488

Ziyaretçi
Doğan arkadaş bizden diye biliyorum posta mosta yok la gerilim yapmayın şu sayfada işte bunlar hep oyunsuzluktan :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Dogan abinin yaninda baslayacak klanlara acıdım simdi resmen ya :) yazık adamlara :D

DeletedUser30863

Ziyaretçi
simons klanlarına başarılar dilerim.çogu ile savaşmışımdır ama tek bir kelime kötü bir sözlerine rastlamadıgım oyunu iyi oynayan güzel bir topluluktur.polkanada burdan selamlar azda olsa w19 da birlikteligimiz oldu çok degerli bir arkadaştır.

DeletedUser38140

Ziyaretçi
Favori Oyuncum Ali Abi :p [Tahsizkral] Şuana Kadar Hep Bahtsizkral oldu ama olsun bu sefer şeytanın bacagını kıracak :D

DeletedUser46266

Ziyaretçi
ali abi geliyrsa bende fovori gösteririm onu w19 da biraz şansızdı ama iyi oyuncudur.

DeletedUser46247

Ziyaretçi
:) arkasında ben varım tabi onu ilk 10 da görecekseniz :)

DeletedUser46323

Ziyaretçi
abi yeni dünya açılınca önceki dünya benim için 2. plana düşüyor :D ben cinsmiyim ne :D

DeletedUser

Ziyaretçi
simosm klanlarına başarılar dilerim.çogu ile savaşmışımdır ama tek bir kelime kötü bir sözlerine rastlamadıgım oyunu iyi oynayan güzel bir topluluktur.polkanada burdan selamlar azda olsa w19 da birlikteligimiz oldu çok degerli bir arkadaştır.

alt bölgede az rahatsız etmemiştin bizi :)
oyunu oyun olarak gören gerçek karakterli kişiler illaki bir adım öne çıkıyor.
iyi dilekleriniz için teşekkürler.selamınız iletilmiştir.

e haydi bakalım gazamız mübarek ola ;)

hoşgeldin umarım işlerin bitmiştir:)

abi yeni dünya açılınca önceki dünya benim için 2. plana düşüyor :D ben cinsmiyim ne :D

genelde öyle olur sende sorun yok:)

DeletedUser46345

Ziyaretçi
başarılar doğan abi :) ben bilal kimler var ekipte w15ten*

DeletedUser

Ziyaretçi
tam kadro :) iyi güzel meriç gil varmı peki bide ayıptır sorması? yanlış anlasılmasın merak sadece aykut abi gil başlıcakmı :)

onlar ihrac edildi ekipten:))

meriçlerle hakan abi konuşcak ben söyledim mehmete söyleyecekti onlara da gelirler muhtemelen