ACEMİ-SİMOSM Klanları

• Konuyu başlatan DeletedUser46247
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser46247

Ziyaretçi
Olarak w20 ye katılacagımızı duyuyoruz . İsmimiz farklı fakat geri kalan bütün herşeyimiz bütün oldugu klanlarız . W20 ye katılacak arkadaslara simdiden başarılar diliyoruz .

Yer , mekan

Simosm klanları güneybatı da başlayacaktır ..

Acemiyiz klanları olarakta bizler ya doğdumuz yer olarak güneydoğuyu sececeğiz yada serverin en favori olarak gösterilen bir klanın dibinde başlayacağız ..

Servere giriş tarihimiz ise serverin acılısından 3 gün sonra olacak şekildedir.

İyi Oyunlar

DeletedUser

Ziyaretçi
favori olarak belirtilen klanın dibinde başlamak için onlarla aynı gün girmeniz gerekiyor,3 gün sonra değil. başarılar bu arada

DeletedUser

Ziyaretçi
Başarılar kendal abi... mustafa abi baslıcak mı?

DeletedUser

Ziyaretçi
3 gün sonra girersek kıtamı atlamış olacagız aynı kıtada olmak dib dibe olmaktan farksız sayılmaz

evet tam kadro burdayız :)

yay biçiminde yayılmış bir klanın minimum 30 saat uzağına düşeceksiniz. savaşmak isteyen adam aynı gün ya da bir sonraki gün girer

DeletedUser46247

Ziyaretçi
sonucta savasılacaktır demi ama. 3 gün sonra mesafe 30 saat olmaz diye düşünüyorum lafı uzatmaya da gerek yok bence .

DeletedUser

Ziyaretçi
lafı uzatmıyoruz aslında sen anlamamaya çalışıyorsun :D

3 gün sonra giren adam benim gözümde temkinli,hatta ve hatta çekinen adamdır. yani forumda gider yapmanın lüzumu yok

DeletedUser

Ziyaretçi
3 gün sonra başlamak çok avantajlı bir taktik değil. Ben de yaptım aynısını zamanında ve çok pişman oldum. Artık haritalar eskisi gibi genişlemiyor. Bahsettiğiniz rakibin tahminen 5 saatlik bir misyoner mesafesine düşeceksiniz ve oyun başında 3 gün geç başladığınız için klanınızdaki oyuncuların %80'i rakibinizin hep bir adım gerisinde olacak.

Çok hızlı gelişen bir klan olmanız lazım, diğer türlü işiniz zorlaşır.

DeletedUser40799

Ziyaretçi
Asdesle ben aynı klanda olacağız. Gelin kapışalım :D

Hayırlı olsun bebeğim.

DeletedUser46247

Ziyaretçi
Gider yaptıgımı düşünmüyorum ? 3 gün sonra başlamak ortak alınan bi karar bana kalırsa göbekten bile başlarım tanıyan tanıyor . Korkak değilim merak etme korkak olsam beklerim en rahat bölgede başlayacağım gibi bir yazıda yazabilirim :)

DeletedUser

Ziyaretçi
başarılar

ama 3 gün sonra girmenin çekinmekle alakası yok bence burdaki amaç diziliş yoksa arkanda yine başlayacaklar olucak vs tabi herkesin düşüncesine saygılıyım :D

DeletedUser46247

Ziyaretçi
3 gün sonra başlamak çok avantajlı bir taktik değil. Ben de yaptım aynısını zamanında ve çok pişman oldum. Artık haritalar eskisi gibi genişlemiyor. Bahsettiğiniz rakibin tahminen 5 saatlik bir misyoner mesafesine düşeceksiniz ve oyun başında 3 gün geç başladığınız için klanınızdaki oyuncuların %80'i rakibinizin hep bir adım gerisinde olacak.

Çok hızlı gelişen bir klan olmanız lazım, diğer türlü işiniz zorlaşır.

Sonucta ekip işini iyi yapan bu worldde kazanacak değil mi :) Fener de yok , fake atmakda evlat acısı gibi birşey oldu ..

DeletedUser

Ziyaretçi
oyun hızı düşünülürse 3 gün sonra baslıcaksanız ilk savaşı w22 açıldıında verırız :D basarılar

DeletedUser12293

Ziyaretçi
başarılar arkadaşlar klanınız içinde sizler içinde