Ağlama Duvarı

• Konuyu başlatan DeletedUser50110
  • Başlangıç tarihi

Bengam

Ağır Atlı
ban yemek nasıl bişey hiç ban yemiyen birileri var aramızda :D

anlatsanıza biraz :D

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Şimdi forumda ilk kez yedim onu da hissedemeden açtılar falan ama başlarda çok zoruma gitmişti :D

oyunda yemek nasıl diyecek olursan bir anımı paylaşayım seninle :D

w40ta oynuyoruz kezzapa operasyon hazırlığını yaptık fakeleri falan atıyoruz gece 02:00da misi atıcam süre bekliyorum. Bir baktım 22:29 da hesap bir anda saldırıya açık bakıcılık 3. ihlalden patates oldu daha 1 hafta önce aynı cezayı almıştım ve kimseye bakıcılık vermemiştim şok oldum tabi bunalıma girdim falan hemen o sinirle mesaj attım tabi gelen cevap sert uslubum nedeniyle sert oldu sonra ihlal yaptığım süreleri istedim bir baktım ki geçen sefer ban verdikleri sebeple aynı sebepten verilmiş ceza :D tabi çıldırdım dedim daha 1 hafta önce çektik bunun cezasını falan filan derken hemen düzelttircem dedi 20 dk oldu tık yok saldırılar geliyor falan op yiyoruz dedim adam mis atsa yakalamıycaz hala açılmadı ban derken saldırıya kapalıya çevirdiler durumu 1 saat sonra da normale döndü. Yani arkadaşlar bu hikayeden çıkaracağınız ders şudur; Hatasız kul olmaz. Bu yüzden ceza aldığınız da o suçu işlediyseniz bile sebebini gerekçelerini sorun çünkü aynı suçun cezasını 2. kez yeme şansınız var :D

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Onlar halledilir de şu insiyatif meseleleride olmasa güzel olacak :)

DeletedUser52610

Ziyaretçi
aynen kurallar net olmalı insiyatif bence de kaldırılmalı. Yani tarafsızlık ilkesinin ne kadar yerine getirildiği bilinmeden insiyatif sunulması biraz saçma geliyor bana da ama tabi ki karar mekanizmasının fikrini ne kadar değiştirebiliriz bu konu da soru işareti :)

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Mesela ben şimdi oyunu bırakıp 2 sene sonra gelip modluk başvurusu yapsam. Alınsam bu emire 3 günse 1 ay veririm insiyatif benim değil mi kardeşim. Onun için açık itiraftır birgün başvuru yaparsam beni almayın :D

Bengam

Ağır Atlı
Mesela ben şimdi oyunu bırakıp 2 sene sonra gelip modluk başvurusu yapsam. Alınsam bu emire 3 günse 1 ay veririm insiyatif benim değil mi kardeşim. Onun için açık itiraftır birgün başvuru yaparsam beni almayın :D

hiç ban yedin mi, hasan yediysen unut o modluk olayını :D

DeletedUser52610

Ziyaretçi

Sen yine merhametli davranıyorsun. Ben o göreve gelsem canım sıkıldıkça global atardım sana :cool:

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Modluk için ceza falan belki halledersinde vesikalık isterlerse seni zaten yapmazlar :D

Kız olsalar dayanamazlardı ama erkek hepsi hasetinden çatlarlar böyle yakışıklı olmaz beklentileri arttırıyor diyerek almazlar beni doğru diyorsun canım kardeşim benim :D ayrıca iltifatın içinde ayrı teşekkür ederim :oops: ama senin göbeğin varken bizim buralarda yakışıklıyız diye gezmeye hakkımız yok :p

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Kız olsalar dayanamazlardı ama erkek hepsi hasetinden çatlarlar böyle yakışıklı olmaz beklentileri arttırıyor diyerek almazlar beni doğru diyorsun canım kardeşim benim :D ayrıca iltifatın içinde ayrı teşekkür ederim :oops: ama senin göbeğin varken bizim buralarda yakışıklıyız diye gezmeye hakkımız yok :p

Hayır istersen fotonu profil resmim yapiim de oyuncular yakışıklı görsün :D

myw**

Dük
Bu başlık altında ağlamak serbest.
Şimdi izlediğim kadarıyla daha önce kazanmak için her yolu deneyen oyuncu müsveddeleri ; aynı şeyleri rakip oyuncular yapınca türlü türlü ağlama şekillerine girmiş bulunmaktadır.
Bu konu başlığı altında şekilden şekile girip türlü türlü ağlayabilirsiniz.

başlığı anladım dostum da bu karşı tarafa giydirme hırsına ne gerek var müsvedde fln kafayımı yedin sen :) bir yandan yazarken biryandan da dişlerini sıka sıka durun şimdi hepinizi mafedicem duygusunumu geçiriyorsun ne hırs be bu normal hayatta da inş böyle hırslıysan başarılı olursun :)

kimse ağlamamış ben ağlayayımda o kadar hırsın boşa gitmesin , ben ağlıyorum şuan ee ne oldu mutlu oldun mu : )

DeletedUser65178

Ziyaretçi
@FenerSavar Şimdi o mesajamı ban atayım o mesajdan sonra yazdıklarına mı bilmedim :rolleyes:

Edit: İnsiyatif kısmı görecelidir. İnsiyatif alınacak olay vardır olmayan olay vardır. :) "Vatan haini" kelimesinin insiyatifi olamaz :)

Kudüs'e çevirmişsiniz len konuyu :D

Ağlayanlar için gerçek ağlama durvarı budur :D

ZEVLM3.jpg

O değil de la ne kadar çok ağlayan varmış bu resimde :D :D :D