Ağlama Duvarı

• Konuyu başlatan DeletedUser50110
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser50110

Ziyaretçi
Bu başlık altında ağlamak serbest.
Şimdi izlediğim kadarıyla daha önce kazanmak için her yolu deneyen oyuncu müsveddeleri ; aynı şeyleri rakip oyuncular yapınca türlü türlü ağlama şekillerine girmiş bulunmaktadır.
Bu konu başlığı altında şekilden şekile girip türlü türlü ağlayabilirsiniz.

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Dünyada ki her oyuncu kendisi için şahsi başlık mı açıyor artık? Canı sıkılan başlık açmasın yauv

DeletedUser65178

Ziyaretçi
Her konuda rahat iki kişi ban yiyor.
Bıkmıyorsunuz tekrar konu açıyorsunuz.
İzliyorum.

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Stormla konustum ben size özel maas baglıcaklarmıs.

eee nerde ıslatıyoruz maası

Olm çok sevdim valla ben yeni modu :D şu karikatür geldi aklıma bak bi anda :D
geliyor-uc-kardes-yigit-ozgur.jpg

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
İnsanların kutsal olarak algıladığı şeyler ile alay etmek doğru bir davranış değil. Özellikle konu Yahudiler ise daha dikkatli olmalısınız öyle müsvedde falan yazarken ne olduğunu anlayamazsın.

Bengam

Ağır Atlı
Dini bir alay yok konuda başlığı maksadının dışına çekmeye gerek de yok. bu bir oyunun forumu o kadar ve insanlar eğlenmek için muhabbet etmiyor ciddileşmeye gerek yok :D

**aNoLifeq**

Yasaklı
Bu başlık altında ağlamak serbest.
Şimdi izlediğim kadarıyla daha önce kazanmak için her yolu deneyen oyuncu müsveddeleri ; aynı şeyleri rakip oyuncular yapınca türlü türlü ağlama şekillerine girmiş bulunmaktadır.
Bu konu başlığı altında şekilden şekile girip türlü türlü ağlayabilirsiniz.

Böyle uzaktan uzaktan değil omuzunda ağlamak istiyorum :p

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Ouuuv şet bu mesaja nolmuş böyle :( bende diyorum iki saattir bu post niye kasıyor :( modum düzeltin beni @Safderun

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Ulan bu emirhan gibiler forumdayken biz ban yiyoruz arkadaş...

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Hakkımı yeme seninle aynı anda bana da ban attılar sonra mayıs haklı buldu beni açıldı banım @Safderun modum da iyi halden cezayı indirmişti öncesinden :p