Ağlama Duvarı

• Konuyu başlatan DeletedUser50110
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser52610

Ziyaretçi
doğru diyorsun Kadıköyde berabere kalana kupa verip deli gibi kutlama yaptırıyorlardı dimi :D

Meselenin skor olmadığını anlayabilecek kadar zeki insanlarsınız şimdi berabere kalıp şampiyonlar ligi kupasını kazansan aman berabere kaldık ya ne seviniyorsunuz falan mı diyeceksiniz ? öyle bir imkanınız olsa gezegeni yakarsınız. Biz gelen şampiyonluğa sevindik kutladık çıktık bu kadar öldürmeye çalışmayın gelecek 100 yılda belki sizde alırsınız :p

Bengam

Ağır Atlı
Meselenin skor olmadığını anlayabilecek kadar zeki insanlarsınız şimdi berabere kalıp şampiyonlar ligi kupasını kazansan aman berabere kaldık ya ne seviniyorsunuz falan mı diyeceksiniz ? öyle bir imkanınız olsa gezegeni yakarsınız. Biz gelen şampiyonluğa sevindik kutladık çıktık bu kadar öldürmeye çalışmayın gelecek 100 yılda belki sizde alırsınız :p

haklısın ben çok sinirlenmiştim o gün :D

ama ben en çok şu beşiktaşlı kardeşlerime takıyorum kafayı :D

aliklo

Okçu
Daha Önceki Dünyaları Çok Takip Etmemiş Olsam Da Benim Gorusum Su Anda Dünya Da Ayakta Kalan Klanlar Bu Oyunun Eski ve İyi Oyuncuları Yarın Birgün Yavaş Dünya,Kötü Özellikler Diye Dünya Tartışma Yapma Şansını Kaybediyor,Güzel Ve Eglenceli Bir Dünyayı Farmwille Çevirdiler,Barbarlara Savaş Açtık Resmen...

DeletedUser65178

Ziyaretçi
Teşekkür ederim iyiyim sizleri sormalı
@sntone yönetici olmasaydım düşünürdüm :rolleyes:

DeletedUser63059

Ziyaretçi
Bırakın ağlama duvarını tek yol devrim

Sanırım ban geliyor bayagidir uğramiyordu iyi gelicek.)