8.210 Sürüm Güncellemesi Hakkındaki Görüşleriniz

kbr34

Acemi
Şu berbat haritayı biran önce kaldırın birde yetmez gibi mobil ede eklediler.Eski oyuncuyuz eski haritaya benziyor edebiyatınıda bırakın lütfen.

Eski haritayı isteyen binlerce oyuncu varken zorla bu haritada diretmeniz hoş değil. Ayrıca Classic gibi dünyaları bile insanlara sorarak değiştirirken haritayı zorlamanız mantıklı gelmiyor.

DeletedUser71136

Ziyaretçi
Harita grafiğini hiç beğenmedim. Hatta destek ekibine de yazdım en azından seçenekli yapın. Abartmıyorum haritaları açınca oyun oynama isteğim kayboluyor.

''harita biraz modası geçmiş duruyordu '' Yıl olmuş 2020 rezalet çizim yapılmış. Birde eskisine modası geçmiş deniliyor. :)

axileus

Acemi
Her yerde retroya dönüş var bu kesin ama alternatifi olmalı. Seçenekli olmalı isteyen istediğini seçmeli zaten var olan bir seçenek neden silindi anlamış değilim zaten isteyen istediği modda oynuyordu

-Tony Montana-

Kılıç Ustası
Harita grafikleri çok kötü olmuş. Çoğu kişinin belkide herkesin sevdiği ve alıştığı eski harita grafiklerine dönülmesini rica ediyorum. En azından ayarlar sekmesinden biz ayarlayıp eski düzene getirebilelim bu sayede bu grafiği seven arkadaşlarda bu şekilde devam etmiş olurlar.

Musluk*

Yasaklı
Bu kadar şikayet var hala bir değişiklik olmadı lütfen şikayetlerin ne boyutta olduğunu da iletin görevli arkadaşlara...

Deleted User - 5041788

Ziyaretçi
Bu kadar büyük tepkilere rağmen hızlı aksiyon almak çok mu zor altı üstü eski haritayı seçenek ekliceksiniz ?????

Se7eN

Okçu
Güncelleme geleli bir haftayı geçti. O kadar itiraz olmasına rağmen hiçbir gelişme yok. 5 yaşında yemek yemek istemeyen bir çocuğa zorlayıp yemek yedirmek gibi birşey bu. Çok yanlış.

preytomygod*

Yasaklı
kahretsin ki otomatic güncelleme ile güncellenmiş kendini bu haritayı yapan arkadaşın gözü yokmu bu nedir ya . Sene olmuş 2020 bu haritamı layık görüldü gerçekten mi ya .

Ortalama Biri

Misyoner
Şimdi bir şey diyeceğim ben kötü olacağım.
Güncellemeleri şirket yapıyor. Şirket 2 haftada bir güncelleme getiriyor yaklaşık olarak. Buradaki itirazları iletiyoruz dediler. Yani ne bekleniyor şu anda anlamıyorum. Bir süreç var. Öyle oyuncular itiraz ediyor deyip CoMa'nın eski haritayı yüklemesini mi bekliyorsunuz?

FollowME

Casus
Güncellemeleri şirket yapıyor. Şirket 2 haftada bir güncelleme getiriyor yaklaşık olarak. Buradaki itirazları iletiyoruz dediler. Yani ne bekleniyor şu anda anlamıyorum. Bir süreç var. Öyle oyuncular itiraz ediyor deyip CoMa'nın eski haritayı yüklemesini mi bekliyorsunuz?
hotfix olabilir :)

Se7eN

Okçu
Tabiki belirli bir prosedür muhakkak var ama yoğun bir şekilde iletilen yorumlara veya şikayetlere şirketler hemen cevap verir. En büyük örnek telefonlardaki uygulamalar. Hemen müdahale edildiğini muhakkak görmüşsündür. Anladığım kadarıyla itiraz sayısı çok değil diye düşünüp üst mercilere konu iletilmemiş olabilir bile. (Sesli düşüncedir yanlış anlaşılmasın.) Oyunu oynayıp forumu kullanmayan bir dünya adam var. Onu hiç saymıyorum bile.

Ortalama Biri

Misyoner
Ben de bir sonraki güncellemelerin beklenmesi gerektiğini söylüyorum işte =)) Oyunda bir bug olmuyor harita yüzünden. Sadece görsel olarak rahatsız olanlar var. Muhtemelen 1-2 güncellemeye kadar ayarlara seçenek gelir.

Tabiki belirli bir prosedür muhakkak var ama yoğun bir şekilde iletilen yorumlara veya şikayetlere şirketler hemen cevap verir. En büyük örnek telefonlardaki uygulamalar. Hemen müdahale edildiğini muhakkak görmüşsündür. Anladığım kadarıyla itiraz sayısı çok değil diye düşünüp üst mercilere konu iletilmemiş olabilir bile. (Sesli düşüncedir yanlış anlaşılmasın.) Oyunu oynayıp forumu kullanmayan bir dünya adam var. Onu hiç saymıyorum bile.

Anladım fakat telefondaki uygulamalar ile web üzerindeki güncellemelerin bir olduğunu düşünmüyorum. Hatta oyun işleyişini engelleyen bir hata olmadığı için anında da müdahale edileceğini sanmıyorum.
Strafe'nin yazdığı tek tek okunup iletiliyor yazısına inanıyorum, inanmak istiyorum açıkçası.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Herhalde konu içeriğini pek okumadın.Çünkü sesli düşüncem olarak söylediğin durumla alakalı konuya birden fazla şekilde geri bildirimler iletiliyor diye belirttim.Oyuncularımız bu oyunu sadece Türkiyede ibaret görüyor olabilir diğer ülkelerdende şirkete dönüşler oluyor.Son karar ise şirkettindir.

Se7eN

Okçu
Herhalde konu içeriğini pek okumadın.Çünkü sesli düşüncem olarak söylediğin durumla alakalı konuya birden fazla şekilde geri bildirimler iletiliyor diye belirttim.Oyuncularımız bu oyunu sadece Türkiyede ibaret görüyor olabilir diğer ülkelerdende şirkete dönüşler oluyor.Son karar ise şirkettindir.
Arada kaçırmış olabilirim. Bilgilendirme için teşekkürler.