8.210 Sürüm Güncellemesi Hakkındaki Görüşleriniz

"Beğenmedim", "istemiyorum", "sevmeyeceğim", "alışamayacağım", "gözüm kanıyor" yorumları dışında toplamda aşağıda yazdıklarım dışında daha mantıklı bir anlatımınız varsa lütfen yorumda bulunmaya devam ediniz.
  • Bazı köy görünümleri birbirlerine çok yakın, bu yüzden ayırt etmekte zorlanıyoruz.
  • Puan büyüklüğüne göre tonlama farkları neredeyse yok, bu yüzden köyleri karıştırıyoruz.
  • Yeni harita ile devam edilecek olsa dahi seçenek sunulmasını istiyoruz.
Lütfen haritada yaşanan sorunu niteleyerek veya niceleyerek belirtiniz.
Beğenmedim deniyor çünkü, görsel zevkten uzak.
İstemiyorum deniyor çünkü, oyun zevkimizi elimizden alan bu iğrenç haritaya mazur kalarak oynamaya çalışacak kişiler bizleriz.
Gözüm kanıyor deniyor çünkü, oyuna bakarken karmaşadan gözlerimiz ağırıyor.
Sevmeyeceğim deniyor çünkü, sevecek olsak zaten bu haritada oynamayı önceden seçerdik.
Alışamayacağım deniyor çünkü, alışılacak mantıklı bir yanı yok.

Ana büyük haritaya bakmak yerine küçük haritadan köyleri bulmaya çalışıyoruz. Köylerin karıştırılmasının dışında haritaya bakıldığında oynama isteği kaçıracak bir karmaşa, ilkellik ve renk paleti var. Bunca tepkiden sonra çözümü açıklamaya gerek yoktur herhalde. Ama insanlar alıştığı ve hali hazırda sevdiği haritada oynamak istiyor. Bunu da seçenekli mi sunarsınız yoksa premium karşılığı mı sunarsınız size kalmış.:)

Deleted User - 5562792

Ziyaretçi
Yeni haritadan hiç bir şey anlaşılmıyor kafa karıştırıyor oyuncular alışır derseniz yanılırsınız eski tadı vermez allahtan telefondaki harita böyle değil yoksa oyunu bırakırdım

BAUER

Acemi
harita oyun bıraktırır hiç bir şey anlaşılmıyor eski haritaya dönülmeli bence

Deleted User - 5414063

Ziyaretçi
AŞIRI DERECEDE ÇÖP OLDU HARİTA ESKİ HALİNE GETİRİN ŞUNU YA

*Soba

Milis
Yeni harita seçeneği vardı zaten eskidende ama o jaritada oynamak istemeyenler için farklı bir seçenekte vardı her iki seçeneğinde olması bence adil olacaktır isteyen istediği harita seçeneğini secerek oynayabilecek şuanki harita genel olarak bakıldığında köylerin tam olarak net gözükmemesi bir problem 59. Dünyaya başladım dibimdeki barbarı küçük haritada fark ettim büyük haritada görünmüyor bilene

Haritasal olarak iki seçeneğinde olması daha mantıklı olacak bir seçenek olacaktır bence

Deleted User - 1340017

Ziyaretçi
yeni harita bi gece güzell gibi gece anlaşılıyor az çok ama gündüz işler karmakarışık hale geliyor.

Maykk

Okçu
Var olan seçenek niye kaldırılır anlamıyorum. Daha ilkel bir tribal wars için mi uğraşıyor geliştiriciler