8.210 Sürüm Güncellemesi Hakkındaki Görüşleriniz

Deleted User - 5414063

Ziyaretçi
bizim fikrimizin değeri yok mu arkadaş bırakacağım oyunu bu nedir ya memnun olan tek bir kişi bile yok zorla harita dayatamazsınız bu ne biçim bir sistem

SUPERFROG

Baltacı
Arkadaşlar neden bu kadar tepki verdiğinizi anlayamadım,adamlar tüm talepleri topluyorlar çok acelecisiniz belki eski haline getirecekler.Sakinliğinizi korumanızda fayda olduğuna inanıyorum,bu kadar olumsuzluğa rağmen eski haritayı yükleyeceklerdir diye umuyorum.

a r a s.

Mızrakçı
Arkadaşlar neden bu kadar tepki verdiğinizi anlayamadım,adamlar tüm talepleri topluyorlar çok acelecisiniz belki eski haline getirecekler.Sakinliğinizi korumanızda fayda olduğuna inanıyorum,bu kadar olumsuzluğa rağmen eski haritayı yükleyeceklerdir diye umuyorum.

nedenleri 12 sayfa buyunca yeteri kadar aciklayici olmus bence
eski haritamizi istiyoruz

Art Of War*

Hafif Atlı
Oyuncuların büyük kısmı klasik görünümü tercih ettiği için bu değişiklik yapıldı, çünkü güncel harita gerçekten kötüydü. Ben en son klasikten vazgeçmiştim gözüm nasıl olsa alışır deyip bi cesaret yeniye geçmiştim ki güncelleme geldi. Bence klasiğe benzsr şekilde ama biraz daha renkli yapmışlar. Ben alıştım güzel bence.

ucemdem

Mızrakçı
Su haritayi seven 3-5 kisi disinda kimse yok. Gercekten mantikli bir aciklama yapsalar, yazilimsal mecburiyetten vs diye oldu diye anlarim ama bu harita nedir ya