69. Dünya Analizi

DestroyerMikail

Kılıç Ustası
SıraKlan adıYenildi
1 BU KLAN ÇOK FENA:D3,27 Mil.
2 PITIR3,18 Mil.
3 PITIRCIKX2,94 Mil.
4 BU KLAN ÇOK FENA:)2,25 Mil.
5 PITIRCIKA2,18 Mil.
6 BU KLAN ÇOK FENA-12,13 Mil.
7 BU KLAN ÇOK FENA-1,78 Mil.

SıraKlan adıYenildi
1 SİYAH SANCAK III4,40 Mil.
2 BU KLAN ÇOK FENA:D3,36 Mil.
3 BU KLAN ÇOK FENA-13,17 Mil.
4 BU KLAN ÇOK FENA:)2,46 Mil.
5 BU KLAN ÇOK FENA.D2,19 Mil.

SıraKlan adıYenildi
1 BU KLAN ÇOK FENA:D6,63 Mil.
2 SİYAH SANCAK III6,17 Mil.
3 BU KLAN ÇOK FENA-15,30 Mil.
4 BU KLAN ÇOK FENA:)4,70 Mil.

DestroyerMikail

Kılıç Ustası
SıraİsimKlanYenildi
1 cıSS yanarsıN
428370_thumb
edit
651.008
2 zel4ever
424037_thumb
PITIR
648.648
3 erdalkopuz
428100_thumb
PITIRX
613.276
4 DestroyerMikail
427386_thumb
FENA:D
566.792
5 Arelll
coa_unknown.png
DEF
509.574

*Alpagu

Yasaklı
ben senmıyım sen oyuncuyum dıye gezınıyorsun burada 3 tane eıbodan koy almısım kesım puanım senın kadar benım 4 katımsın oyuncuyum dıye buralarda gezme eger gezersen adam degılsın utanırsan karakterın warsa tabı eıbo toplamıssın nıyazı gıbı oyuncuyum dıye gezınıyorsun utan lan utan cöpsun sen
sırça parmağıyla döver :D bak serçe değil, sırça dflgjs

batukan44

Milis
Ya fazla bir lafa da gerek yok ama yazıların hepsini okudum. Gelelim dünyanın analizine 7 bölgeye ışınlanma olmamasından kaynaklı bu arada bunun sebebi. 7 bölgeye dağılmış ekiplerden oluşan bir klanı siz bitiremediniz ve samimi söylüyorum artık sizin için her şey geç kalınmış olaylardan oluşuyor. Silin hesapları bırakın oyunu samimi söylüyorum. Atılan iftiraların yok hesap satın alma falan bunlar boş iş tüm söylentiler biz eibonun içinden geçtikten sonra başladı

apocalypse19

Mızrakçı
Ya fazla bir lafa da gerek yok ama yazıların hepsini okudum. Gelelim dünyanın analizine 7 bölgeye ışınlanma olmamasından kaynaklı bu arada bunun sebebi. 7 bölgeye dağılmış ekiplerden oluşan bir klanı siz bitiremediniz ve samimi söylüyorum artık sizin için her şey geç kalınmış olaylardan oluşuyor. Silin hesapları bırakın oyunu samimi söylüyorum. Atılan iftiraların yok hesap satın alma falan bunlar boş iş tüm söylentiler biz eibonun içinden geçtikten sonra başladı

Hocam önce bi' Türkçe kursuna yazıl istersen.

lll.png

EİBO-UNUS

Casus
Kaç köy aldınız bu eyibo ezmelerinden atta keyiflenelim

sersereM

Kılıç Ustası
sen eibo değil miydin hocam merak ettim şimdi ayrıldınız mı

Truva attım :)
Yok dostum Fena klanlarından bir oyuncu Eibo'daki arkadaşlar klan değiştirince öyle yorum yapmıştı,
Aynı arkadaşın yaptığımız bir opta köylerinin yarısını aldıktan sonra ben de gönderme yaptım.