59. Dünya'da Neler Oluyor? Sayı-3

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Birileri barzoya oynuyor ama iç karşık lik çıkmamasi daha iyi direk hedef jog :)

Tengri oyunlara gelmemeli böyle anlamsız bir harita olur cin aleyhine

Soğuk savaş bir ay sonra kapıda
Kudret tengri Oğuz barzo suan her türlü köy üstünlugu öndesiniz biraz daha seri şekilde girerseniz kimse tutamaz sizi

GermanBaby

Milis
Germanbaby; seni Osmanlı yapalım düşünürsen?
w8- w19- w30 Osmanlısı.
Sizde glee klanlarındansınız galiba, hala kuruyor musunuz bilmiyorum. Bir süre yoktuk.
Ama şu sıra kurulmuyorsanız, biz 2-3 aya tekrar kurulucağız. Bir forum ekibide oluşturacağız. Gel bu forum ekibimize yol göster, kamuoyu önemli artık:)
Hem eski bir aile klanı ilede tanışmış olursun, 7sinden 70ine...
Sevgi, saygı, takım oyunu, bol atraksiyon ve cihan hakimiyeti vizyonumuzdur:)) Ne dersin?
30. Dünyada en son oynadığımda kurmuştum Glee. Orda da Osmanlı ismi kullanan bir klan tarafından parçalanmıştık ahaha o yüzden iyi hatıralarım yok. Teşekkür ederim, ama oyuna inanın ayıracak vaktim hiç yok, burası çok zevkli :p

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
30. Dünyada en son oynadığımda kurmuştum Glee. Orda da Osmanlı ismi kullanan bir klan tarafından parçalanmıştık ahaha o yüzden iyi hatıralarım yok. Teşekkür ederim, ama oyuna inanın ayıracak vaktim hiç yok, burası çok zevkli :p
Klanlar gazetecisi
TürkBaby

Deleted User - 1795249

Ziyaretçi

Açıkcası bizim klanın ismini kullanan çok. Bir isim benzerliği olabilir. Tek köy olarak dursanızda olurdu, zaten amaç forum. Tarafsız gazeteciliğinizede gölge düşürmezdik. Her zaman doğru haberlerden yanayız bizde:) Ama yinede düşünmüyorsanız saygı duyarız.
Biz hatırlatırız yine o gün geldiğinde; belki fikriniz değişir =))

Deleted User - 5568329

Ziyaretçi
Birileri barzoya oynuyor ama iç karşık lik çıkmamasi daha iyi direk hedef jog :)

Soğuk savaş bir ay sonra kapıda
Kudret tengri Oğuz barzo suan her türlü köy üstünlugu öndesiniz biraz daha seri şekilde girerseniz kimse tutamaz sizi

Nasil bi kuyruk acin var bilmiyorum ama o sinir olussun hele bi oyunu gostercem:)

Reis *

Acemi

Her birleşmeden sonra ufak tefek sorunlar olur...
Yönetimdekiler anlayışlı olunca...
İşi bilen olunca bu ufak tefek sorunlar genele sirayet etmez ve herşey yoluna girer...

ŞUANKİ BARZO TENGRİ OĞUZ BİRLEŞİMİN DE OLDUĞU GİBİ SORUNSUZ Bİ YÖNETİN SORUNSUZ Bİ İŞLEYİŞ ŞEKLİ...

BİRİLERİ İSTEDİĞİ KADAR ARAYA NİFAK SOKSUN AMA NAFİLE...

Emeğine sağlık, aslında yaptığına bakınca gerçekten bir emek var ve bunu daha ileriye götürebilecek kapasitede var gibi duruyor. Aslında bu haftalık gazete olayı sabitlense ve okumak isteyen atıyorum 1-5 pre verip okusa. böylece daha iyi işler ortaya çıkar ve forum daha canlı olur. Klanlar twitch gibi bir şey.

GermanBaby

Milis
Konu sahibinin içerikleri ile ilgili böyle bir talebi olursa değerlendiririz. :)
Malesef konu altında çok fazla yorum, sohbet döndüğünde içeriği görecek kişi sayısının az olacağını düşünüyorum o şekilde. Ama geçmiş sayılar için tek bir forumda birleştirme arşivi spoiler içinde yapılabilir, çok yer kaplıyor derseniz. :)

Rakro.31

Mızrakçı
Benim gözlemlerim şu yönde;

-Barzo ve Eibodan truva çıkacağından kuşkuluydum. Artık kesin gözüyle bakıyorum.
-RW ve Vegas'dan sonra Tengri'nin yapması gereken çıkıp vurmaktan başka bir şey değil. Bunu önlemek için;
*Kudret'in vassalı olan Aztek ve Barzo'nun sömürgesi olan Tengri, kendi aralarında savaşmaları gerek. Savaşın galibi olan klan Kudret ve Barzo ikilisine katılır. Fakat Barzo bu yolun yarısında gücünün çoğunu kaybedecek.
*Bu öngörünün nedeni, Barzo'nun JOG mücadelesinde 3. parti kişilerinde savaşa dahil olmasından dolayı. Aksi taktirde W59'da güç dengesizliği ortaya çıkar ve Cin dünyayı kapatır.

-Şu an için her şey plana uygun gidiyor. Sab'ın günleri sayılı, Barzo'da iç karışıklıklar ve JOG'a yardıma gelen Cin klanı...
-Kudret'in yapması gereken KD-KB'den toplayabildiği kadar müttefik toplamak olmalı. Çünkü Barzo alenen hedef ve herkes pastadan pay almak için kapıda.
-Fakat hepinizin bildiği gibi Cin ve Eibo arasındaki "Aman tadımız kaçmasın." tutumu dünyayı çok hızlı bir şekilde sona doğru götürüyor.
-Yakın zamanda Kudret-Noble-LOFA-DGDK diplomasisi kuzeye şeklini verecek.

Aga çok boş yapmışsın be :D

SpaceDandy

Acemi
Aga çok boş yapmışsın be :D
Peki o zaman, JOG bölgesinde neden köy alımı yaptınız açıklar mısınız?
Eibo ile yaptığınız adamakıllı bir op ya da köy alıp verme yok. Genişlemek için zaman kazanıyorsunuz. Crystalliz3 neden Gölge bölgesinde köy alımı yapmaya başladı?
Ayrıca Eibonun kıt'asındaki merkez bölgeye yoğunlaşmaya başlamanızdaki sebep nedir?
Sınırınız olan Sab klanına karşı yapılan quale karşı neden bir girişiminiz olmadı?

Eğer bu sorular boşsa, evet haklısınız. Kesinlikle boş yapıyorum.

Şu an bölüm sonu canavarı sizsiniz. Kimse sizi oyalamıyor. Dünyayı tek klan kapatıyorsunuz.

Teşekkürler

Durum
Konu yanıtlara kapalı.