59. Dünya'da Neler Oluyor? Sayı-3

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

GermanBaby

Baltacı
Light Pink and Blue Dots Brushes Family Newsletter.jpg
2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg
Selam,
Umarım bu sayıyı da beğenmişsinizdir. Tüm hafta fiskoslar, DM'ler, dedikodular, kulisler vs her şeyinizi dinledim ve gözlemledim. Verimli bir hafta olduğunu düşünüyorum bu konuda ahaha.
Üstüne yararlı olacak, herhangi bir yerde olmayan istatistikler hazırladım, köylerinizi tane tane toplayarak. Yine de buna değerdi. Rekabeti arttırma adına yaptım.
Bir sonraki hafta için şimdiden diplomatik gelişmeler, birleşmeler, savaşlar, dedikodular ve her türlü dert, düşünce, dünya ile ilgili teorilerinizi dinlemeye özelden hazırım.
İyi okumalar xxx

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Mr LazZz

Acemi
Tengri'deki arkadaşın barzo için dedikleri ilk birleşmeden hesaplanmış hareketler bence tengri klanı kendini barzoya katarak barzoyu bölgede güçlü konuma getirdi ve pasif duruma geçti ayriyetten ilerleyen zamanlarda barzo gücü eline alınca tengri' nin ilk yanlışında tengriyi gözden çıkarıp silecek sadece şuan tengriyi kullanıyor ve tengri oyuncuları bunun yavaş yavaş farkına varıyor bu da demek oluyor ki tengri-barzo-oğuz ittifakının içinde çatırdamalar başladı ve ilerleyen zamanlarda daha büyük sorunlar ortaya çıkacak

uyznlar

Ağır Atlı
Tengri'deki arkadaşın barzo için dedikleri ilk birleşmeden hesaplanmış hareketler bence tengri klanı kendini barzoya katarak barzoyu bölgede güçlü konuma getirdi ve pasif duruma geçti ayriyetten ilerleyen zamanlarda barzo gücü eline alınca tengri' nin ilk yanlışında tengriyi gözden çıkarıp silecek sadece şuan tengriyi kullanıyor ve tengri oyuncuları bunun yavaş yavaş farkına varıyor bu da demek oluyor ki tengri-barzo-oğuz ittifakının içinde çatırdamalar başladı ve ilerleyen zamanlarda daha büyük sorunlar ortaya çıkacak

Kesinlikle o kıta öyle devam etmez :)

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Başka dünya da onlar onlara yardimci olacak bu şekilde ..
Biraz zor olacak iç çatışma uyanık olanlar birbirine düşürme peşinde olanlar olmayacak şeyi unuttun ..
Koltuğu almış gidiyor barzo tutana aşk olsun

whisper*

Baltacı

bence jogun karıştırmak için hamlelerinden biri bunlar barzo- tengri birlikte hareket etmeye devam ederse jog o bölgede dayanamaz diye düşünüyorum (büyük bir opta özellikle savunacakları köy çok savunmaları o kdar cok olamaz) elinden gelen hamlelerden birini oynayarak içini karıştırmak belki bir fırsata cevirebilir :D

Freaky

Casus
Bu arada ellerine sağlık :D böyle eğlenceler için devam ediyorum şu oyuna biraz da, bu sayı cidden güzel olmuş :) ayrıca da alican bak yine hazır mı bekliyon knk bu ne böyle sayıya cok talep gösteriyorsun

Ahmet,çiceğim sene olmuş 2020 iki mesajı aynı atıyorsun hala lütfen...
Kanki forum çok cansız yav sıkılıyoruz iki dedikodu dönüyor :)

whisper*

Baltacı
İnternetim çok kötüydü ilkini göndermeden düzenle yaptım aslında da saymadı yakalandık silemiyoz mu :*( bi buluşma ayarlayın da buluşalım ben de sıkılıyom kanki

Durum
Konu yanıtlara kapalı.