57. Alay vs Sado

Dzpiyade

Yasaklı
Hangi seviyeden bahsediyorsun çoğunluğunuz bu tarz postlar attı tarafımıza. Tabi kuzguna yavrusu şahin görünür. Hepiniz çok seviyeli saygılı insanlarsınız biz seviyesiziz. Arkadaşlarınız konuşmayı bilseydi böyle hakaret içerikli postlar atmaz bizi de kabuğumuzdan çıkarmazlardı belki bir de böyle düşünmek lazım değil mi ?

29508 adlı eklentiyi görüntüle
Bu dediklerimin halen arkasındayım çok ta iyi demişim eksiği var fazlası yok.

Arelll

Yasaklı

Eklentiler

• 11.jpg
    11.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 29
  • 12.jpg
    12.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 29
  • 13.jpg
    13.jpg
    40,4 KB · Görüntüleme: 28
  • 14.jpg
    14.jpg
    44,4 KB · Görüntüleme: 26
  • 15.jpg
    15.jpg
    36,3 KB · Görüntüleme: 25
  • 16.jpg
    16.jpg
    40,1 KB · Görüntüleme: 26
  • 17.jpg
    17.jpg
    42,6 KB · Görüntüleme: 24
  • 18.jpg
    18.jpg
    38,7 KB · Görüntüleme: 23
  • 19.jpg
    19.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 23
  • 20.jpg
    20.jpg
    38,1 KB · Görüntüleme: 23

Arelll

Yasaklı
Valla cok zeki adamsin he :D
Hani bi tabir varya şark kurnazi diye. O sensin iste. Herkes zeka sorunlu sen supersin :)
Bizden de saygilar

Datome reiz üstad adamin istedigi raporlari attim. A d a mııın istedigi raporlari attim. Buraya kadar anlasildi mi??? Ozellikleeee israrla bak burasi cokomelliii ozellikle israrla uzerine basa basa istedigi hatta bugun de unutmamis hatirlatmis. Onlari attimmm. Yani şark kurnazligi falan yok sadece istatistik var. O ithami da sana geri iade edeyim bu arada :)) Somut veriler bunlar. Anlasiliyorumdur insallah.

Son kez soyluyorum sizin bolgede alinan koy icin siz cok kesim yaptiniz denildi biz de sizin kestireceginiz kadar kayibimiz yoka getirdik ama israrla bolotcan kardesimiz o koyde kesilen raporlari gormek istiyorum dedigi icin paylastik. Umarim yeterlidir :))

Tekrar saygilar.

]

datomereis

Çaylak
Datome reiz üstad adamin istedigi raporlari attim. A d a mııın istedigi raporlari attim. Buraya kadar anlasildi mi??? Ozellikleeee israrla bak burasi cokomelliii ozellikle israrla uzerine basa basa istedigi hatta bugun de unutmamis hatirlatmis. Onlari attimmm. Yani şark kurnazligi falan yok sadece istatistik var. O ithami da sana geri iade edeyim bu arada :)) Somut veriler bunlar. Anlasiliyorumdur insallah.

Son kez soyluyorum sizin bolgede alinan koy icin siz cok kesim yaptiniz denildi biz de sizin kestireceginiz kadar kayibimiz yoka getirdik ama israrla bolotcan kardesimiz o koyde kesilen raporlari gormek istiyorum dedigi icin paylastik. Umarim yeterlidir :))

Tekrar saygilar.

tamam hocam eyvallah. Ben sana bir sey anlatamam :)

*Alpagu

Yasaklı
Bu dediklerimin halen arkasındayım çok ta iyi demişim eksiği var fazlası yok.
Senin eski postlarına denk geldim dün akşam. Sen dünya başından beri hep aynı dili kullanmışsın. Üslubun buymuş onu anladım. Senin gibi bir vasıfsızı ciddiye aldığım için önce kendimden ve arkadaşlarımdan sonra da beni seven herkesten özür diliyorum...

kızılgafa

Milis
Güzel doğramışsınız bizimkileri abi elinize sağlık :)Gerçi hata biraz da bizde bodoslama gömüldü kamiler aralar çok açıktı arkadaş sürekli sur bastı zaten eklentiler de full. Ben arkadaşın yerinde olsam çayı çekirdeği alır yaslanıp kesilen kamileri izlerdim muhtemelen o da öyle yapmıştır. Süre gözeterek açılsa muhtemelen açardık köyü. Ama bu da iki tarafa güzel bi başlangıç olarak kalsın ileride bu tarz raporlar çok özlenecek :)