57. Alay vs Sado

Ryuzakı

Yasaklı
Sana iyi geceler BAY AKNE. :D :D :D Hani olursunda bu kadar bo$ olmazsin bolmmmm. :D maymun suratini gizleyebilmek icin bu kadar tribe girme...

maymun suradım olsa gider twitch'de alt segment yayıncı olurdum lale işine gelmeyince kaç hemen hadi çıkışlar sağdan :D

İyi geceler HAYATSIZ :D :D

Mutios

Yasaklı
maymun suradım olsa gider twitch'de alt segment yayıncı olurdum lale işine gelmeyince kaç hemen hadi çıkışlar sağdan :D

İyi geceler HAYATSIZ :D :D

Herkese tipsiz,hayatsiz diyip insta dahi verememek. VS Gel diyip classic gelememek :D :D segment lafinida cimbizlamis lugatimdan , affferim ogreniyorsun evlaDDDDDD. Vasat hayatinda ( oyun ve gercek)basarilar :D:D:D:>D

Ryuzakı

Yasaklı
Herkese tipsiz,hayatsiz diyip insta dahi verememek. VS Gel diyip classic gelememek :D :D segment lafinida cimbizlamis lugatimdan , affferim ogreniyorsun evlaDDDDDD. Vasat hayatinda ( oyun ve gercek)basarilar :D:D:D:>D

aaa ne yapıyorduk, manipülasyoncuları balon gibi patlatıyorduk :D :D

herkese değil sadece sana tipsiz ve hayatsız diyorum bu 11111,

sen bizi görmeden hakkımızda yorum yapıyorsun bu 2,

her dünyaya girip int'ten ödün verseydik işte o zaman biz hayatsız olurduk kapasiten algılamıyor belki ama bizim gerçek bir hayatımız var senin gibi 7/24 pc başında arpa büyütmüyoruz ;) :D :D vasat ve segment sürekli kullandığım kelimeler kendini ayaklı sözlük yaptın 2 dk'da :D

oğlum tam 1 fiyask0sunn her yazdığınla yazdıklarımı onaylıyorsun ulan,

bende sana hayatsızlığında, (oyun ve oyun khdshgkljjlhdsklh) başarılar diliyorum yallah :D

ha gerçek hayatım var diyorsan insta yerine seni çaya davet ediyorum sızlanmayı kessss ;)

Dzpiyade

Yasaklı
senin foruma giremediğin beynini erittiğim günleri unutturmaya çalışıyorsun ama yemezler çakma klan başkanı :D

sen anca benden banlıyken köy alırsın, onun dışında benim yağmamsın la daha ne diyim sana övündüğüz alay klanının başkan diye profiline yazdıkları çocuğu yağmam yaptım dalga geçtim hangi yüzle yazıyorsun şimdi buraya adalet ve zorba'nın peti :D
La ne boş yapiyon sen ban in açıldı 15 saat sonra 4 mis fake attım köyünu aldım. Ne burda hikaye anlatiyon millete. Sendeki o destekler bizden sıradan birinde olsun alayiniza meydan okur tek tek toplardi. Oyuncu mu saniyonuz kendinizi. Ezük le büzük yanyana gelmiş anca kuru sıkıyorlar :)

Dzpiyade

Yasaklı
La ne boş yapiyon sen ban in açıldı 15 saat sonra 4 mis fake attım köyünu aldım. Ne burda hikaye anlatiyon millete. Sendeki o destekler bizden sıradan birinde olsun alayiniza meydan okur tek tek toplardi. Oyuncu mu saniyonuz kendinizi. Ezük le büzük yanyana gelmiş anca kuru sıkıyorlar :)
He bide gece bonusunda :)