49.Dünya Harita

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

Edit-997395

Yasaklı
Kardeşim kendine çeki düzen ver benden sana tavsiye.

Savaşan adamlar kim saysana bi

Tavsiyeye ihtiyacım yok hocam . Yaptığım doğruları ve yanlışları biliyorum . Bahanelerle veya insanların duymak istedikleriyle oyun oynamıyorum . Benim duruşum budur . Bu oyun böyle oynanır , kazanmak için her haltı yedikten sonra diplomasi adını kullanarak onun arkasına sığınmam .

Savaşan adamlar dediğin için sayamıyorum . Kimisi adam ama savaşamıyor . Kimiside savaşıyor ama adam değil :p :p

DeletedUser51696

Ziyaretçi
Kime göre neye göre adamlık sorgusu yaptığını hala anlamış değilim bu kadar karakter meselesini ortaya dökmen neden adamsan sana adam kelimesini başkası kullanır sen kendi kendine niye ben sürekli adamım mantığındasın? Harbiden hic bir konu hakkında fikrin yok konuşmak boş ben kim ne savaştı gördüm ve gerçekten haklarında ilk başta yanlış düşündüğüm o grup sizden büyük iş yaptı şuan gidip onlardan özür dilicem

Edit-997395

Yasaklı
Ahaha niye bu kadar kasıyorsunuz anlamıyorum . Sildik bitti gitti işte neyi merak ediyorsunuz :D

Başkası olsa evet adam değilim der geçer . Keza bende kendime adamım demiyorum . Çok kasıyorsunuz çok :D

DeletedUser51696

Ziyaretçi
Bende onu diyorum apdi kardeş sildiniz gittiniz niye hala bu forumda birşeyler kanıtlamaya çalışıyorsun senle hasım olan adamlar bile yazmıyorken buraya sen niye buradasın niye algı yapıyorsun buarada ben savaşan biri değilim sadece takip ediyorum. Kim savaştı ne yaptı biliyorum muhabbetleri. Bana boş yere kami atmamış adamlar konuşmasın yazıyorsun ben savaştığımı iddaa etmedim. Sadece bir orda bir burda diye bize kötü göstermeye çalıştığınız tiye aldığınız adamlar sizden cok daha büyük iş yaptı onu söylüyorum

Edit-997395

Yasaklı
Oynamıyorsan yazma ki cevap verme mecburiyetinde gibi hissetmeyeyim kendimi . Oynamıyorsun ama 2 sayfa yazı yazıyorsun ordan . Madem oynamıyorsun , sana dokunan nedir ? Canımlı cicimli konuşuyorsun , iki satır yazı yazıyorum zoruna gidiyor .

Neyse hadi ben özür diliyorum hepinizden . W49 dünyasından da iki kere silindik . Bundan sonra buraya 1 kelime yazı yazmıycam . Hadi kolay gelsin herkese :)

DeletedUser45693

Ziyaretçi
Şuana kadar yazılanları okudumda herkez kendince haklı çok tartışmamak gerek beyler. Ben heryerde söyledim bize sataşılmayan hiçbiyerdede bizden kimse yazmadı cevap vermedi. Keşke burası kuşatma değilde hakimiyet dünyası olsaydı bu kadar yalan dolan iftira söz felan olmadan tatlı tatlı bitirebilirdik. Ancak yeni mod yavaş bi dünya herşey zaten kanserken birde herkezin birbiri arkasından iş çevirmesi dostları bile düşman etti. Benim tek takıldığım durum dünyaya sonradan tekrardan dahil olan arkadaşların yaptığı yanlış sözler. Kimse ara düzeltmeye çalışmadı kimse yapıcı olmadı eğer yapıcı 1 taraf bile olsa bu iş bu kadar sarpa sarmazdı. Ben kimseye müdahil olmuyorken bana laf gelmesi ne kadar etik apti? Yani ben sana apti yazana kadar kardeşim yazabilseydim yada sen sürekli adamlıktan bahsetmeseydin daha doğru olmazmıydı? savaşılacaksada keşke bu saygı çercevesinde olsaydı. Onun harici hala devam edebiliyorsun şu bir ordasın bir burdasın muhabbetine gerçekten baydın kardeşim ya. Yani böyle sakin olmayı adam akıllı konuşayım diyorum gerçekten kibrinden geçilmiyor. Yaptığınız opu gördük ne bi bölge düşürebildiniz nede aaaa kaybediyoruz olduk. Sen kendi tarafınca haklısınya şunu asla düşünmüyorsun ama bu adamlar ne düşünüyor acaba? Sen bi bana bi ona bi önce düşman diyip satıcısın adam değilsin dediğin sonra biz zaten dostuz saldırmıyoruz dediğin adamlara gidiyorsun. Ama sen bana bir oraya girdin bir buraya girdin diyebiliyorsun. Şunu artık anla kardeşim farzet black klanındayım arkamdan bu tısları kullanalım sonra bitirirz dersen çıkarım haritama göre biyer seçerim sonra vururum. Gerçekten ne konuşuldu neler yaşandı bilmiyorsun bir durum keşfedip burdan yürüyorsun yaptığın ölücülükten başka bişey değil ama tutmadı. Ben sana wp grubunda zıplama yeni geldin karışma muhabbetlere dedim. Bize alper gitti apti bakıcak sonra ekimde gidicek denildi. Neden ben devraldım silermde saldırırmda diyemedinizde bana wp de ben kapatmaya gelmedim bakıcıyım dedin. Geldiğin ilk günden başladı kibirin kibirinle geldin kibirinle gittin. biz öndeydik biz kazanacaktık demen birşey ifade etmiyor. giderken bile profilinde tehtitler savurarak gittin. Keşke böyle yapmasaydın böyle olmasaydı birbirimizi tanısaydık orda burda zıplamasaydın. Neyse herkezin eline sağlık keyif almadım. Keyifsizleştirdiniz.

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
(Black-Akrep)Alperix : Onur.dng mtulkere küfür etti ,özür dilesin yoksa savaş çıkar.
(Tuğ-Taz)Onur.dng : ----------?????(Susma hakkını kullanır)
(Akrep)Mtulker : --------------??????(Susma hakkını kullanır)

Black savaşmaya başlar alperix hesabı Abdiye bırakıp gider. Akrep(mtulker) savaşa katılmaz üstüne black'e savaş açar. Eski Tuğ-(Yeni Taz) akreple birlikte dünyadan sildikleri aztek oyuncularını kendi hesaplarına getirir. 3-5 tane boşta Eşkiya oyuncusu Black hesaplarına gelir. Vs vs sonunda black hesap sil yapar.

Dünyada zamansız savaş çıkartıp oyuncu eksiltmek ve yenilmek mi istiyorsunuz ? İletişim alperix :)

Edit-997395

Yasaklı
Şuana kadar yazılanları okudumda herkez kendince haklı çok tartışmamak gerek beyler. Ben heryerde söyledim bize sataşılmayan hiçbiyerdede bizden kimse yazmadı cevap vermedi. Keşke burası kuşatma değilde hakimiyet dünyası olsaydı bu kadar yalan dolan iftira söz felan olmadan tatlı tatlı bitirebilirdik. Ancak yeni mod yavaş bi dünya herşey zaten kanserken birde herkezin birbiri arkasından iş çevirmesi dostları bile düşman etti. Benim tek takıldığım durum dünyaya sonradan tekrardan dahil olan arkadaşların yaptığı yanlış sözler. Kimse ara düzeltmeye çalışmadı kimse yapıcı olmadı eğer yapıcı 1 taraf bile olsa bu iş bu kadar sarpa sarmazdı. Ben kimseye müdahil olmuyorken bana laf gelmesi ne kadar etik apti? Yani ben sana apti yazana kadar kardeşim yazabilseydim yada sen sürekli adamlıktan bahsetmeseydin daha doğru olmazmıydı? savaşılacaksada keşke bu saygı çercevesinde olsaydı. Onun harici hala devam edebiliyorsun şu bir ordasın bir burdasın muhabbetine gerçekten baydın kardeşim ya. Yani böyle sakin olmayı adam akıllı konuşayım diyorum gerçekten kibrinden geçilmiyor. Yaptığınız opu gördük ne bi bölge düşürebildiniz nede aaaa kaybediyoruz olduk. Sen kendi tarafınca haklısınya şunu asla düşünmüyorsun ama bu adamlar ne düşünüyor acaba? Sen bi bana bi ona bi önce düşman diyip satıcısın adam değilsin dediğin sonra biz zaten dostuz saldırmıyoruz dediğin adamlara gidiyorsun. Ama sen bana bir oraya girdin bir buraya girdin diyebiliyorsun. Şunu artık anla kardeşim farzet black klanındayım arkamdan bu tısları kullanalım sonra bitirirz dersen çıkarım haritama göre biyer seçerim sonra vururum. Gerçekten ne konuşuldu neler yaşandı bilmiyorsun bir durum keşfedip burdan yürüyorsun yaptığın ölücülükten başka bişey değil ama tutmadı. Ben sana wp grubunda zıplama yeni geldin karışma muhabbetlere dedim. Bize alper gitti apti bakıcak sonra ekimde gidicek denildi. Neden ben devraldım silermde saldırırmda diyemedinizde bana wp de ben kapatmaya gelmedim bakıcıyım dedin. Geldiğin ilk günden başladı kibirin kibirinle geldin kibirinle gittin. biz öndeydik biz kazanacaktık demen birşey ifade etmiyor. giderken bile profilinde tehtitler savurarak gittin. Keşke böyle yapmasaydın böyle olmasaydı birbirimizi tanısaydık orda burda zıplamasaydın. Neyse herkezin eline sağlık keyif almadım. Keyifsizleştirdiniz.

Bakın yazmak istemiyorum , benim ismim geçtiği için mecbur bırakıyorsunuz beni . Yazmayıncada siz haklıymışsınız , ben dünyanın ayarlarıyla oynamışım gibi duruyor . Ismim geçtiği için mecburen yazıyorum ..

Öncelikle dünya kuşatma değilde hakimiyet dünyası olsa ne değişecekti ? Insanların düşünce yapısı veya oyun ahlakı değişmesi lazım ki dünya daha iyi bir hâl alsın , oyun işleyişi de oyunun formatına uygun olarak ilerlesin ..
Dünyada ki herkesi teşkilatlandırıp , bir klanı hedef gösterip onu bitirdikten sonra tekrar herkesi teşkilatlandırıp , müttefik olduklarınız üzerine bahaneler bulup , sürekli savaştığınız klanları yalnızlaştırarak bir süreç izlerseniz dünyadan zaten keyif alamazsınız . Dünyaya biz geldikten sonra herkesle savaşıp , yeterince keyif aldık . 1 senedir oynayıp alamadığınız zevki 2 ayda aldık . Rahatınız bozulduğu için keyfiniz kaçmış olabilir .. Ve dahi biz sildikten sonra TAZ vs AKREP olacağından dolayıda biraz rahatsız olmuş olabilirsiniz ki , silip gidelim diye birazda bu yüzden dedim zaten . Iki tarafta alicengiz oyunları oynamayı çok seviyor , eşitsiniz . Şayet savaşırsanız tabi . :)

Dünyaya yeniden gelip , sizin DOSTLAR MECLISI adı altında kurduğunuz grubun aslında ÇİFT KAŞARLİ TOSTLAR MECLISI olduğunu anladığım andan itibaren , size bakış açım değişti . Benim orada yazdığım yazıda bana deseydiniz ki ' tamam kardeşim , hoşgeldiniz . Ne yapacaksın hele anlat bakalım , dinleyelim . Bizde sana düşüncelerimizi söyleriz bi orta yol buluruz vs.' deseydiniz bende size hiç bi oraya bi buraya gecen sürüngenler demezdim . Beni o grupta hoş karşılamadınız . Keza o grupta kibirli konuşmamda olmamıştı , tartışma ortamını oluşturana kadar . Hatta ve hatta sizden özür bile dilemiştim biliyorsunuz . Sonra ne oldu ? Fenomen Black klanlarına savaş açtı :D Sonra ne oldu , Tisss kardeşler savaşa hazır olmadiklari için Akrebe geçti . Sonra biz ne yaptık ? Dünyaya dost olarak başladığımız klana geçtiler diye yine vurmadık . Mustafa abiden Tisslari klandan atın diye ricada bulunduk . O ne dedi ? Onlar artık benimle dedi . Biz ne dedik ? Tamam abi öyle olsun dedik . Siz ne yaptınız ? AKREP adı altında bize savaş açtınız .. Tüm samimiyetimle söylüyorum , AKREP klanında azıcık dostluk kavramini bilen adam olsaydı , sizler bize savaş açtıktan sonra AKREP kemik kadrosu diye nitelendirdiğimiz beraber dünya kapattığımız ve Mustafa abinizin böbürlenerek profilinde paylaştığı w43 dünyasını kapattığımız o 7'8 kişi klandan çıkardı . Biz yine dedik ki , Tisslar haricinde AKREP klanından kimseye vurulmasın . Siz savaş actiginiz gün ben kimseyi tutmasaydım , ne Mustafa vardı ne Akrep vardı . Keşke millet vuralım dediğinde tamam vurun deseymişim . Ama bilmiyorsun işte , herkesi kendin gibi sanıyorsun :) Her neyse uzatmak istemiyorum beni herkes biliyor , kibirli bir insan değilim . Hakedene hakettiği gibi konuşurum . Sizler benim nazarımda o sözleri haketmissiniz ki söylemişim . Nickimin anlamı ' Pişman olmadan yaşamak' hiçbirşeyden pişmanlığım yok . O dünyada olanlar da o dünyada kalır o kadar . Başka yerde başka şekilde tanışırız konuşuruz ayrı bir konu ..

Bir diğer husus , biz size op yapmadık . Biz kimseye op yapmadık . Doğaclama kamiler salladık , misler salladık vs. Op yaptığımızı düşündüyseniz yanılmışsınız :)

Son olarak silmemizin sebebini yukarıda ki postlarda yazdım zaten görmüşsündür . Kıytırık bir montaj yüzünden . Devam etsek ederdik , ama insanlara dünya kapatmak için montajlar yapıyorlar , her türlü şey beklenir bunlardan dedirtmemek için sildik . Altında veya üstünde hiçbirşey aramanıza gerek yok . Sildik bitti gitti . Geride kalan herkese başarılar diledim . Sürekli sürekli aynı şeyleri yazmaktanda bıktım usandım .

Bana top atmazsanız oynamıycam ( yazmıycam ).

DeletedUser45693

Ziyaretçi
Ben devam ettirmedim apti kardeş. Herkez herşeyi yazmış ismim geçmiş cevap hakkı doğmuş yazmışım.Yani herşeyi söylicen yazmicam mı bumudur. Ben herkezi hoş karşıladım sen beni tanımıyorsun benim kişiliğim hakkında yorum yapamazsın op yaptınız derken şundan ötürü dedim burak op yapıyoruz dediği için op diyorum yoksa op olma potansiyeli zaten yok. Kaldıki bizim hazır olmama gibi dururumumuz yoktu apti kardeşim biz 2 ay boyunca rolanti takıldık bunu sende çok iyi biliyorsun. Montaj olayına gelince salakca bi montaj diyip gülen ilk insan benim. Çünkü iki tarafıda tanıyorum oyundan kesinlikle konuşmaz mustafa abi sadece arar veya ses kaydı atar onur doğan asla yazı yazmaz bu oyundan konuşulucak numaralar bilinmiyor gibi bide bize gelicek :D resimi atan adam sizin adamınız. Ben burakla çok konuştum kardeşim sen şuan boş yapıyorsun bana sürengen diyerek asıl sürüngenin sen olduğunun farkında bile değilsin oyunu o kadar çok benliğinde yaşıyorsun ki yazık acıyorum.
Keşke dediğin gibi bi ekip olsaydık keşke dediğin kadar kötü olabilseydik. Çok istiyorum neden biliyormusun yapmasanda iş sana kalıyor ve yaptı oluyorsun. Grubu kuran buraktı kimse grub kur tanışalım konuşalım demedi ben seni tanımam etmem sende beni tanımazsın ben seni tanımadan neden kötü karşılığim amaç ne ? Dünyanın uzamasını isteyen salaktır. Neden uzatmaya çalışayım uzatmaya çalışsaydım neden onur dgn den klanı alıp yakup candersimli ile konuşmaya çalışayım. Ben o adamların önlerine herşeyi sundum dedimki vur dediklerinize vurucaz madem herkez sizde mutabık siz kimi derseniz o kapatsın karsı cıkan olursa ben vurucam demezdim. Hep diyorum bu sıkıldım şunu yazmaktanda herşeyden bi habersin sadece kendi bildiğini doğru kabul ediyorsun. Umrumdamı senin sürüngen demen bana :D cidden umrumda olduğunumu düşünüyorsun. Tam bir aptisin. Ben öz eleştiri yapıcağın bir yazı yazdım burda gülüp trolleyedebilrdim hala aşşalamaktan vazgeçmiyorsun. Büyük sıkıntıların var. Tatlı dilli nart dediğiniz adam ve sen orta yolu buluyorsunuz ya hani kimle kimi barıştırdın bana sayarmısın :D apti kardeş boş yapma Yazmıycam yazısını yukada yzmışsın devam etmişsin. Her yerin yalan. Benim keyifim senin yaptıklarından dolayı değil kardeşim salak salak işler yapıp entrikaların kralını yapıp biz yapıyormuşuz gibi söyleyip o yalana seninde inanman. Hayretler içerisinde söylediğiniz yalanlara nasıl inandığınızı anlam vermeye çalışıyorum. O montajı yapan 7 sülalesi salak ben yaptıysamda sen yaptıysanda. Ben yapmadığım için rahatım. Şimdi ister yazarsın ister oynarsın ister düşman olursun ister işleri karıştırırsın ister başka şeyler yaparsın umrumda değil.

Bir sen oynamıyorsun güzel kardeşim bu oyunu. Ben mesajımda herkez kendi acısından haklı diyip tartışmayı kesmişim zaten sonrasında yazdıkların sayfalarca bize yazılanlar içindi ben cevap hakkımı kullandım yazmaya bilirdin. Şimdi yazıyormusun yazmıyormusun ne yapıyorsan yap. Sen yazdıkca bende yazarım sen üslup değiştirdikce bende değiştirirm. Tekrar ediyorum sen bize böyle böyle yazınca öyle olmuyorum ama sen ben adamım kişiliğim şu dedikten sonrada adam olmuyorsun :D