49.Dünya Harita

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser33344

Ziyaretçi
Ben olaya hep şu şekilde bakarım alavere dalavere yaptı yapmadı savaşarak kazandı konuşarak kazandı bunlar değil mesele sonuç önemli kazandi mi ?

Kazandıysa birşeyleri sizlerden daha iyi yapmış demektir

Beni bilen bilir net insanım yapacağı mı herkese söylerim muhattap olduğum alavere dalavere ile uğraşmam oyunun ilerleyisi savaşmak ya kazanırız ya kaybederiz ama rakibi küçük görmeyiz görmedik tebrik etmesini de biliriz. Sen bize karşı kullandigin üslup ile hata yaptın Abdi keşke kullanmasaydın o cümleyi

DeletedUser33344

Ziyaretçi
O zaman senin dilinden konuşalım:)

Siliyordun bir ara kendin hanene yazdiriyordun ne oldu ? Hesap puanlarınız yüksek diye klan puanını yüksek diye kendinizi oyuncumu sanıyorsunuz? Ekip mi oldunuz o kadar kişiyi bir araya toplayınca

Edit-997395

Yasaklı
Arkadaş sildim gittim benden ne istiyorsunuz daha :D

Kendi haneme yazdırcaktım yazdıramadım . Hepinizi dövecektim dövemedim . Biyerlerim yemedi sildim , mutlu oldunmu :D

Herkese sevgi dağıtarak oynanmıyor oyun . Herkesle konuşup alicengiz oyunları çevirmekle de olmuyor :) Deme şimdi alavere dalavere ile iş yapmıyorum diye . Nereyi kazsak Zekeriyaaa diye bağırıyorlar :D Tisslar savaşa dahil olmazsa hesap silecektin , ne çabuk unutuyorsunuz :D

Bizim savaşmak için kimseye ihtiyacımız yok , ama sizin var . Silmeyipte savaşıyor olsaydık yine harita üstünlüğü bizdeydi . Ne kadar vurdunuz ki veya ne kadar köy aldınız ki hesap silmemizde bir etken oldunuz ? Bunu sadece Basher için söylemiyorum . Dünyada ki herkes için söylüyorum . Birisi çıksın gelsin desin ki , Black klanlarının hesap silmesinde etken bir rol oynadık . Külliyen yalan :D

Bakın valla tüm samimiyetimle söylüyorum , biz bile isteye sildik . Boş bir dünyada boş adamlarla savaşıp kendimizi yormayalım dedik . Yine boş adam dedim diye linç yiyecem birazdan tamam hadi bende boş adamım dövmeyin :D W55 dünyasına hazırlık yapıyoruz , çok mu umurumuzdasınız ? Ulen gelin w55 de yanımda başlayın nolur ya :D Basheri komple topla gel hatta 1vs50 atalım :)

Anlayamadığınız noktaları anlatmaya çalışıyorum anlayamıyorsunuz . Milyonluk hesapları o dünyadan kimse silmediği sürece silemezsiniz veya silemeyiz . Kaçınızda 100-200 mis limiti vardı da bizi toplayabilecektiniz . Birde savaşarak :D Siz biz değilsiniz ki 6.5 milyonluk hesabı 2 günde toplayabilesiniz :D 1 hafta önce hesap sileceğim dediğim hesap hala 1.5 milyon , gelen mis 20 . Neyin kafasını yaşıyorsunuz ? Gerçekler acıtır , acınızı anlıyorum ama sizde beni anlayın lütfen , boş yapıyorsunuz yapmayın ki sinirlenmeyeyim . Sonra üslup diyorsunuz :D Bak hesap silerken dahi elimde bulunan 385 full kamiyi , sırf hesap siliyorum insanlar zarar görmesin diye saga sola atmadım . Tissslar tek tek kesiyor mesela kamileri , yalansa yalan desinler :)

Bak şu oyun hayatımda 4 dünya 1 classic kapattım , w49 gibi rezil bir dünya görmedim . Oynayın kapatın kimse karışmıyor , ama artık bana laf vurmayın lütfen , rica ediyorum :)

DeletedUser33344

Ziyaretçi
Abdi evet tisslar girmez ise hesap sileceğim dedim bunun neyi alicengiz ? Tisllar girmezse silecegim dedim evet kabul ediyorum Burak ile konusuyorsundur sorarsın kendine gerekli açıklamayı yaptım sana yapsin kendisine açıkladım olayın gerçek yüzünü biliyor kendisi ki hepsini geçtim size rakip bulmanın nesi alicengiz

Ben en başından beri söylüyorum benim senin ile vs derdim kederim yokki benim ile savaşmak isteyen ekip vardı onunla savaşmak istedim black klanını komple toplayacagim diye bir kelamimda yok sana sınırımda yok ben senin söylediğin söze yönelik söylüyorum bunları

Tek tek de oynarız Abdi sorun yok

Edit-997395

Yasaklı
Bizimle savaşacak adam bulmanızı vs. demiyorum hacı , biz zaten biliyorduk Tissların bize gireceğini felan . Tek beklemediğimiz Akrebin bize girmesiydi o da sürpriz oldu zaten . Ali cengiz oyunları çeviriyorsunuz dememin sebebi dünyaya ayak uydurmuşsunuz bir şekilde . Dost diye adlandırdığınız insanlarla Discordlarda vs. gülüp eğlenirken aslında herkesin birbirinin arkasından iş çevirmesinden bahsediyorum . Illaki seninde kendi çapında planların olmuştur . Ya da Mustafa abi sen ne diyorsan o demişsindir girmemişindir o toplara . Seni tanımıyorum , o yüzden seni dışında tutuyorum . Yapmadım diyorsan yapmamışındır ..

Benim söylediğim söz 'Basheride Black klanlarına ekleyebilirsiniz' . Bu yanlış birşey değil veya sizi küçük görmemden kaynaklanmıyor . Oyuna bir hırs getirmeye çalışıyorum ki zevkini alalım . Benim o sözümün üzerine sizde hırslanmışsınız ki bugün biz o dünyada yokuz , siz devam ediyorsunuz .. Oyunu oyun gibi oynayıp burada küçük atışmalar ile taçlandırmak güzel şeyler . Dedigim gibi seni tanımıyorum , benimde seninle bir derdim yok , ayrıca senin hakkında kötü sözler beyan ettiysem affola . Geri kalan w49 serüveninizde de size başarılar diliyorum ..

Ama lütfen tekrar rica ediyorum , benim aleyhimde sözler söylemeyin ki buraya hiç yazmayayım . Ya da bulun biryerlerden numaramı özelden sövün bana . Burdan tartışınca anlaşamıyoruz veya birbirimizi anlamaya çalışmıyoruz . Ben sürekli birilerini gömmeye çalışıyorum mesela , huyum bu lanet olsun :D

DeletedUser45693

Ziyaretçi
Arkadaş sildim gittim benden ne istiyorsunuz daha :D

Kendi haneme yazdırcaktım yazdıramadım . Hepinizi dövecektim dövemedim . Biyerlerim yemedi sildim , mutlu oldunmu :D

Herkese sevgi dağıtarak oynanmıyor oyun . Herkesle konuşup alicengiz oyunları çevirmekle de olmuyor :) Deme şimdi alavere dalavere ile iş yapmıyorum diye . Nereyi kazsak Zekeriyaaa diye bağırıyorlar :D Tisslar savaşa dahil olmazsa hesap silecektin , ne çabuk unutuyorsunuz :D

Bizim savaşmak için kimseye ihtiyacımız yok , ama sizin var . Silmeyipte savaşıyor olsaydık yine harita üstünlüğü bizdeydi . Ne kadar vurdunuz ki veya ne kadar köy aldınız ki hesap silmemizde bir etken oldunuz ? Bunu sadece Basher için söylemiyorum . Dünyada ki herkes için söylüyorum . Birisi çıksın gelsin desin ki , Black klanlarının hesap silmesinde etken bir rol oynadık . Külliyen yalan :D

Bakın valla tüm samimiyetimle söylüyorum , biz bile isteye sildik . Boş bir dünyada boş adamlarla savaşıp kendimizi yormayalım dedik . Yine boş adam dedim diye linç yiyecem birazdan tamam hadi bende boş adamım dövmeyin :D W55 dünyasına hazırlık yapıyoruz , çok mu umurumuzdasınız ? Ulen gelin w55 de yanımda başlayın nolur ya :D Basheri komple topla gel hatta 1vs50 atalım :)

Anlayamadığınız noktaları anlatmaya çalışıyorum anlayamıyorsunuz . Milyonluk hesapları o dünyadan kimse silmediği sürece silemezsiniz veya silemeyiz . Kaçınızda 100-200 mis limiti vardı da bizi toplayabilecektiniz . Birde savaşarak :D Siz biz değilsiniz ki 6.5 milyonluk hesabı 2 günde toplayabilesiniz :D 1 hafta önce hesap sileceğim dediğim hesap hala 1.5 milyon , gelen mis 20 . Neyin kafasını yaşıyorsunuz ? Gerçekler acıtır , acınızı anlıyorum ama sizde beni anlayın lütfen , boş yapıyorsunuz yapmayın ki sinirlenmeyeyim . Sonra üslup diyorsunuz :D Bak hesap silerken dahi elimde bulunan 385 full kamiyi , sırf hesap siliyorum insanlar zarar görmesin diye saga sola atmadım . Tissslar tek tek kesiyor mesela kamileri , yalansa yalan desinler :)

Bak şu oyun hayatımda 4 dünya 1 classic kapattım , w49 gibi rezil bir dünya görmedim . Oynayın kapatın kimse karışmıyor , ama artık bana laf vurmayın lütfen , rica ediyorum :)

lan apti yine yaptın aptiliğini. Ama gururumu okşuyorsun kardo aferin şöyle ol :D APTİ kardeş biz savaşa başladığımızda akrep saldırmadı. Bİz saldırır saldırmaz bir diğer diablosis de ki arkadaş ameliyat oldugu için hesabına bakmam gerekti ve ban yedik dolayısı ile zaten 5 kişi olan takım kafadan 2 hesap yok olunca iş uzadı bunu sende biliyorsun. İster hık mık dersin istersen kabul edersin zerre umrumda değil. 6.5 m yonu 2 günde topladınız evet ben hesaptayken niye köy düşmedi ? Siz o hesaba 1 klan daldınız biz 5 kişi hala devam ediyoruz ve sen aptilik yapıp şunu düşünmüyorsun aaaaaa benden başka toplanan var acaba bu adamlar onlarada aynı zamanda gidiyor olabilirlermi :D Yav oglum yeter sidik yarıştırdığın boş yapmaya hala devam ediyorsun sen yazdıkca kafana kafana vurmaya devam edicem hayat senin gözünden güzel. İstatistikte öndeymiş sen benden kac köy aldın ?? ben 5 kişiyim benim daldıgım adama 1 klan def atıyor ve sen bana kac gündür uğraştınız yok beni tek tek kestiniz lafı yapıyorsun :D yav gerçekten eğleniyorum :D yok akrep saldırınca silme kararı almışlar akrebin kamilerinin %80 i 160 saatlik yoldaydı akrepten şuan cıksak zaten 5 10 kişiler. Sen 3 klansın. Ben bunu bahane göstermeden yok ban yedik yok onlar 3 klandı diyip laf etmiyorum ama sen suan 5 kişiye zaten yavaş topluyorlar diyorsun D:asdafasfassdasd sonra ben tam aptisin isminin adamısın dediğimde bana kızıyon :D

Edit-997395

Yasaklı
Sende azıcık beyin olsa ismimin Apti değilde 'Abdi' olduğunu anlayabilirdin . Idrak edebilmen için daha kaç kere söyleyecem bilmiyorum :D

Ben hesaptayken niye köy düşmedi diyor ya çıldırıyorum :D Ulan senin vasfın ne ki sen hesaptayken köy alamayacaz :D

Iq'un kaç bilmiyorum ama bayaa düşük kardeşim , kitap felan oku o Iq'unu yükselt . Yazdığım yazıları anlayamamanı anlıyorum , ama anlamaya çalış lütfen . Anla ki sırf yazmak , bana ' Tam bir Aptisin ' demek için yazmış olma . Senin bana Tam bir Aptisin demen ne kadar umurumda onuda bi düşün :)

Bak şimdi , biz m3rn4r hesabını 5 kişi topladık . Benim hesaba 4 sizden , 5 Akrepten , 5 Tazdan hesap saldırıyor . Dünya sizin etrafınızda dönüyor gibi düşünme . Yukarida ki yazımı okumuş veya anlamış olsan bir genelleme yaptığımı idrak edebilirdin . Buraya gelip ' Son kolononla 6.5 molyonlok hosobo toplodon , boz boşkoloronodo toployoroz tom bor optoson ' demezdin . Kafama vurmaya devam edecekmişmiş , köy alamamışım falan filan . Oğlum sen kimsin :D Nerden çıktın :D Daha önce senin varlığından haberim yoktu , bir dünyada başarı yakalamışınız , ilk defa 100 den fazla köyünüz olmuş konuşuyorsunuz :D Ömer abinizde böyle diyordu , hesap sildi gitti . Size vurmadık , op yapmadık anlamıyormusun ?

Akrebin kamilerinin %80 inin dışarıda olması önemli değil beyni olan ama kullanamayan kardeşim benim . Ben onlar bize 3000 kami attı , karşılayamadığımız için siliyoruz diye bir cümlemi kurmuşum ? Önceki yazılarımı tekrar okumanı rica ediyorum . Anlamak için en az 10 kere okuman lazım senin , oku ne yazdığımı anla öyle gel . Paragrafta anladıklarını yaz , hadi güzel çocuğum :)

Ya valla uğraşamayacağim seninle , ekibinizde Iq'su benimle denk olan birisi varsa o gelsin . Cahil cühelayla uğraşmak istemiyorum :D

Baaaaaaaaayyyy

DeletedUser45693

Ziyaretçi
Sende azıcık beyin olsa ismimin Apti değilde 'Abdi' olduğunu anlayabilirdin . Idrak edebilmen için daha kaç kere söyleyecem bilmiyorum :D

Ben hesaptayken niye köy düşmedi diyor ya çıldırıyorum :D Ulan senin vasfın ne ki sen hesaptayken köy alamayacaz :D

Iq'un kaç bilmiyorum ama bayaa düşük kardeşim , kitap felan oku o Iq'unu yükselt . Yazdığım yazıları anlayamamanı anlıyorum , ama anlamaya çalış lütfen . Anla ki sırf yazmak , bana ' Tam bir Aptisin ' demek için yazmış olma . Senin bana Tam bir Aptisin demen ne kadar umurumda onuda bi düşün :)

Bak şimdi , biz m3rn4r hesabını 5 kişi topladık . Benim hesaba 4 sizden , 5 Akrepten , 5 Tazdan hesap saldırıyor . Dünya sizin etrafınızda dönüyor gibi düşünme . Yukarida ki yazımı okumuş veya anlamış olsan bir genelleme yaptığımı idrak edebilirdin . Buraya gelip ' Son kolononla 6.5 molyonlok hosobo toplodon , boz boşkoloronodo toployoroz tom bor optoson ' demezdin . Kafama vurmaya devam edecekmişmiş , köy alamamışım falan filan . Oğlum sen kimsin :D Nerden çıktın :D Daha önce senin varlığından haberim yoktu , bir dünyada başarı yakalamışınız , ilk defa 100 den fazla köyünüz olmuş konuşuyorsunuz :D Ömer abinizde böyle diyordu , hesap sildi gitti . Size vurmadık , op yapmadık anlamıyormusun ?

Akrebin kamilerinin %80 inin dışarıda olması önemli değil beyni olan ama kullanamayan kardeşim benim . Ben onlar bize 3000 kami attı , karşılayamadığımız için siliyoruz diye bir cümlemi kurmuşum ? Önceki yazılarımı tekrar okumanı rica ediyorum . Anlamak için en az 10 kere okuman lazım senin , oku ne yazdığımı anla öyle gel . Paragrafta anladıklarını yaz , hadi güzel çocuğum :)

Ya valla uğraşamayacağim seninle , ekibinizde Iq'su benimle denk olan birisi varsa o gelsin . Cahil cühelayla uğraşmak istemiyorum :D

Baaaaaaaaayyyy

yazını okumadım başında ismimin apti değil abdi olduğunu demişsin sonrası umrum dışı :D Buarada kardeşim bn aptiyi neden yazdığımı sen idrak edememişsin:D umrumda değil diyorsun iq mq felan yazmışsın :D çok belli umrunda olmadığı. Ben 1 2 yazı öncesi keyif almadım yazmıştım özür diliyorum şuan keyif alıyorum :D derdin varsa özelden yaz numaramı vereyim cesaretin varsa yüzüme söylersin BOŞ YAPMA APTİ

Edit-997395

Yasaklı
Ahahah kesin okumamişsindir :D

Tam bir Abdi'sin de diyebilirsin . Türkçemizi düzgün kullanalım :)

O kadar güzel koyuyorum ki keyif alamayan yalan söyler kardeşim benim :p

Burada yazamadıklarımı yüzüne söylersem kahrından ölürsün , Abdi bana bunları bunları dedi diye . Rüyalarına girerim :D Numaram herkeste var , istediğinden al konuşalım ne konuşmak istiyorsan .:)

Ederin kadar konuşuyorum . Boşsun , boş yapıyorum :p Dolu yapmam için karşımda konuşanın dolu olması lazım :D

fagajahshakabdvdbsmanabdhdksksnbddhskslsbbdjsjansnsbdhdjansbd

DeletedUser45693

Ziyaretçi
Kanka uğraşıpta numaranı bulmam gerek yok. Ben işin gırgırını yapıyorum apti abdi apdi benim için fark etmez avanak olduğunu biliyorum gerisi çok mühim değil. Sen birşeyleri sindiremediğin için gelir gelmez bize kin besledin geriside ondan bana sen kimsin diyorsun felan çok önemli değil kardeşim 1 başarım yok diyip bilmediğin şeyler başarı dünya kapatmak mı o zaman bu teorine göre bu dünyada başarısız oldun ne geziyorsun bu forumda ? Ben birşey kanıtlamaya çalışmıyorumda sen sürekli mukayese ediyorsun birileriyle kendini. Ben birşeyleri sebeb sunan veya şundan bundan ötürü diyen bir adam olsaydım kapatmak senin kadar umrumda olsaydı bu forumlardan senin gibi çıkmazdım. Emin ol senden çok dünyada oynadım kapattığım kaybettiğim yerlerde oldu çok önemli değil burasıda öyle kapatmak zerre umrumda değil kardeşim keşke bunu anlasaydın. İlk sana düşmanlık yapan ben değilim ben yapanmışım gibi davranma :D Şuan senin dediğin gibi zerre umrunda olmasa her yazdığıma cevap vermezdin :D Bana diyorsunda sen dünya senin etrafında dönüyor sanıyorsun. Neyse kardeşim ben sidik yarıştırmıyorum senin gibi. Şunumu duymak istiyorsun evet pasifi APTİ daha iyi topluyor :D tamam kardeşim sen daha iyi pasif topluyorsun hatta dünyayı sen kapattın hatta her dünyayı sen kapattın :D kapatmak hiç önemli değil senin için ama çok önemli :D sen tam bir adamsın :D sen tam bir iyilik timsalisin :D oldumu şekerini aldıysan kardeşim görüşürüz Çok boş forum girmem arada girip bakıyorum yine boş yapmıssın yazıyorumda senin gibi işsiz değilim. Yine arada bir girer kafana vurur çıkarım :D

Bantank

Baltacı
Ben olaya hep şu şekilde bakarım alavere dalavere yaptı yapmadı savaşarak kazandı konuşarak kazandı bunlar değil mesele sonuç önemli kazandi mi ?

Kazandıysa birşeyleri sizlerden daha iyi yapmış demektir

Beni bilen bilir net insanım yapacağı mı herkese söylerim muhattap olduğum alavere dalavere ile uğraşmam oyunun ilerleyisi savaşmak ya kazanırız ya kaybederiz ama rakibi küçük görmeyiz görmedik tebrik etmesini de biliriz. Sen bize karşı kullandigin üslup ile hata yaptın Abdi keşke kullanmasaydın o cümleyi

Aynen haklısın kazandı mı sonuc önemli ama kazanmaktan daha önemli birşey daha var saygınlık kazanmak bazıları bir çok kişinin saygınlıgını kaybetti eski arkadaslıklarını kaybetti w49 kazanmıs yeterli mi ? Dünya sonunu EŞKİYA klanı bünyesinde bitirdiğim için gurur duyuyorum fırıldak olsak bizde kapatırdık ama sıradan basit bir oyun sayesinde bir çok dost edindik.

DeletedUser68235

Ziyaretçi
Bu dünyada menfaat için neler döndü neler ama kimseye bu sebepten dolayı kızmak hak değil oyunun getirisi budur . Bazı adama topaç gibi dönmek normal gelir bazısına ters gelir bırakır gider. Yıllar sonra oyuna tekrar başlayıp bu dünyaya denk geldiğim için aşırı şanssızım . İnsanlar sırf dünya kapatmak için bizim gibi küçük bir klan hakkında bile 30 tane takla attılar . Rakip olarak gördükleri klana neler yapmazlar. Kimseyi tanımam etmem .Dışardan bakınca Abdinin tek hatası onlar bizim eski dostumuz diyip güvenmek . Bu dünyada müttefiklişmiş falan hikaye . 8 kişilik ekiptik bizi kesmek için biz onlara saldırmayalım diye mütlük isteyenler daha sonra düşmanımıza destek atmış. Karşılığında onlara dalınmıcakmış (Yersen bizden sonra onlara vurdular.). Dünyanın öteki tarafındaki adamlar bile sırf azteğin arkasındayız adamlara dalalım diye 30 takla attılar dalmadık sonra sırf dalmadık tabiri caizse söz dinlemedik diye milleti gazlayıp üzerimize saldılar. Dünyanın getirisi böyle hakimiyet ile dünya sonu olsaydı muhtemelen bu kadar entrika dönmezdi. Ha kızmaya hakkımız var mı yok gerçek hayattada 30 tane takla ile ülkeler yönetiliyor beğenmeğen bırakır. Eskiya 2. kez dünyaya döndüğünde tisslerin akrebe geçip akrep bize dalmıcak diye düşünmese ona göre tutum alsaydı onlar için iyi olurdu kaldıki. Akrepsiz bir basher düşünülemez çoğu zaman beraber ilerlediler.

DeletedUser67946

Ziyaretçi
Daha sonra Tüm dünya bir oldu Tuğ klanını sildi . Tuğ silinmeden hesapları Aztek oyuncularına verdi . Azteğin silinmesinde en büyük etken olan Tuğ klanı hesaplarını Aztege veriyor bak bak bak :D Düşün yani bizi ne kadar büyük görüyorlarsa , Eşkiya oyunculari geldi , Eşkiya dünya kapatacak dediler Azteği çağırdılar :D Oysa ki heryerde demişimdir w49 da kapatma gibi bir amacımız yok diye .

Burda tuğa atıldığı için cevap veriyorum dünya kapatma gibi bir derdimiz yok diyorsunuz akrep bizim dostumuz diyorsunuz peki silindikten sonra dünyaya akrep hesapları ile niye geri dönüş yalıyorsunuz siz akrep hesapları ile dönüş yapınca herşey normal aztek Tuğ hesapları ile feri dönüncemi sorun oluyor.

Eşkiya dünya kapatacak diye Aztek çağrılmadı aztek çağrıldı çünkü tüm dünya aztek savaşı bittikten sonra çeşitli bahaneler ileri sürerek tuğu aradan çıkartmak istedi bunlar hepsi bahaneydi yok şu hesabı bize verin kapatalım yok bu hesabı bize verin kapatalım dendi dünya başından beri pasif olan 5-6 ay savaş görmemiş barbar toplamış hesaplar barış elçisi ilan edildi dünya üzerinde

Bunun sonucu olarakta Aztek oyuncuları dünyaya çağrıldı onlarda bizi kırmayarak geldiler şuan dünya üzerinde ahkam kesen hesaplar silindi %90 nı bu saatten sonra ne olur bilinmez ama zaman gösterecek onu

Ben her zaman derim rakibe saygı en önemlisidir diye yine tekrarlıyorum oyundur kazanınca tebrikleri kabul edersin kaybedince kazananı tebrik edersin polemiğe gerek yok

Bantank

Baltacı
Burda tuğa atıldığı için cevap veriyorum dünya kapatma gibi bir derdimiz yok diyorsunuz akrep bizim dostumuz diyorsunuz peki silindikten sonra dünyaya akrep hesapları ile niye geri dönüş yalıyorsunuz siz akrep hesapları ile dönüş yapınca herşey normal aztek Tuğ hesapları ile feri dönüncemi sorun oluyor.

Eşkiya dünya kapatacak diye Aztek çağrılmadı aztek çağrıldı çünkü tüm dünya aztek savaşı bittikten sonra çeşitli bahaneler ileri sürerek tuğu aradan çıkartmak istedi bunlar hepsi bahaneydi yok şu hesabı bize verin kapatalım yok bu hesabı bize verin kapatalım dendi dünya başından beri pasif olan 5-6 ay savaş görmemiş barbar toplamış hesaplar barış elçisi ilan edildi dünya üzerinde

Bunun sonucu olarakta Aztek oyuncuları dünyaya çağrıldı onlarda bizi kırmayarak geldiler şuan dünya üzerinde ahkam kesen hesaplar silindi %90 nı bu saatten sonra ne olur bilinmez ama zaman gösterecek onu

Ben her zaman derim rakibe saygı en önemlisidir diye yine tekrarlıyorum oyundur kazanınca tebrikleri kabul edersin kaybedince kazananı tebrik edersin polemiğe gerek yok
SELAM :D