45 DÜNYA YORUMU

• Konuyu başlatan DeletedUser66585
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66585

Ziyaretçi
Evet Abilerim,ablalarım,kardeşlerim 45. Dünya yorumlarınızı alalım Nasıl gidiyor Keyifli Bir dünyamı Bana Sorucak olursanız Bence gayet keyifli En Son 26 Oynamıştım O Tadı veriyor

Ayrıca Pusunun dağılmasının ardından bir çok klan kurulmuştu ve şimdi bakıyorum O klanlar Başka bir klanın bünyesine girmiş bende pusu ekibinde sınır tarafına gelmiş bulunmaktayım ve sınıra bakınca mor mavi ve kırmızı renkler birbirine girmiş bulunmakta. Ve bence Gayet Güzel :)

Evet sizlerinde yorumlarını Alım Lütfen.

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
Pusunun dağılması yazmışsın star yerine yanlışlıkla.Dünyanın kaderini belirleyecek en büyük savaş başladı.İlerleyen günlerde saflar iyice netleşir diye düşünüyorum.Herkese başarılar iyi olan kazansın.

ByRevolution

Yasaklı
Başta bir parçası olduğum PUSU klanına ve diğer tüm klanlara başarılar.

Saygılı, sevgili bir savaş olması dileğiyle..

İyi organize olan kazansın :=)

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
Saflar belli oldu. Eibo vs Pusu-Aztek-Maya-Zorba-Bey-Aog-Lofa.

DeletedUser59018

Ziyaretçi
PUSU yanındaki tüm klanları uyutuyor o klanlar farkında değil :) Birbir eritiyor düşmanları. Eibodan sonra muhtemelen bey klanına saldıracaklar beyden sonra Aztek filan. Takdir edilecek birşey diplomasilerini iyi yürütüyolar diğer klanlar kendi ayaklarına sıkıyor.:)

DeletedUser66585

Ziyaretçi
Şimdi İsteyen istediğiyle müttefik olabilir Bunda hiç bir sakınca yok bence sizin çekindiginiz nokta müttefiklerimize doğru yönelmeyip sizin oralara yönelmemiz oldu...

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
PUSU yanındaki tüm klanları uyutuyor o klanlar farkında değil :) Birbir eritiyor düşmanları. Eibodan sonra muhtemelen bey klanına saldıracaklar beyden sonra Aztek filan. Takdir edilecek birşey diplomasilerini iyi yürütüyolar diğer klanlar kendi ayaklarına sıkıyor.:)
Katılıyorum bu savaşta pusu kazandığı takdirde önünü kimse alamaz dünyayı kapatan ekip onlar olur diye düşünüyorum.Yani bu savaş dünyayı kimin kapatacağının savaşı olacak gibi.

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
zaten kimin kapatacağı apaçık ortada :) sadece biraz daha uzadı
Kendinize güvenmeniz güzel bir şey.Ama her şeyin fazlası zarar.Kibre dönüşürse daha da tehlikeli.Bugün en tepedesindir bir de bakmışsın yarın paramparçasın. Önünüzde örnekleri var iyi düşünün.Ayrıca klanlar oyunun tarihi bu tip olaylarla dolu.O yüzden kesin konuşmamak lazım.Kazananın kaybedeni tebrik ettiği saygı çerçevesinde bir savaş olsun.

DeletedUser66216

Ziyaretçi

Yanlış düşünüyon hocam :)
Eibo bittikten sonra zorba aztek mrbey aog hep birlikte pusuya vurcaz işini bitircez :D:p

DeletedUser59018

Ziyaretçi
Yanlış düşünüyon hocam :)
Eibo bittikten sonra zorba aztek mrbey aog hep birlikte pusuya vurcaz işini bitircez :D:p

zor bitirirsiniz gibi :) zorba ve bey ekibi iyi ama o hakimiyeti pusuya verdikten sonra geri dönüşü zor olur gibi :) Birde Adalet klanlarından gelen dostlugunuz var adalette pusu oldu onları nasıl vuracaksınız ?

DeletedUser59018

Ziyaretçi
ha espri için demişse o kadar klan birleşip dünya kapatmayı düşünmüyorsunuzdur sanırım :D

DeletedUser59018

Ziyaretçi
silinmedim bıraktım ;) silen yürekliler çıkmadı malesef :D patates ettik herkesi sonra baktık ortadayız kimse kimse ile kapışamıyor bi sile aldık herkes birbirine girdi şimdi keyifle izliyoruz :D

DeletedUser64688

Ziyaretçi
silinmedim bıraktım ;) silen yürekliler çıkmadı malesef :D patates ettik herkesi sonra baktık ortadayız kimse kimse ile kapışamıyor bi sile aldık herkes birbirine girdi şimdi keyifle izliyoruz :D

Aynen ortada başlarsan mecburen 1-2 tur multilerle savaşıp,sonra ortada kaldık diye bizi silmeden en iyi biz silelim diyor insan.Başıma geldiğinden biliyorum