45 DÜNYA YORUMU

• Konuyu başlatan DeletedUser66585
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66609

Ziyaretçi
+ dünya yorumu hakkında düşünceleriniz peki nedir.?

- an ka ma mag meavğ nasıııııııl

+dünya yorumu hakkında düşüncelerin ?

-yorum morum ağnamaaamda pusu dikkad etsin hareketlerine,
ben genelkurmay cumhurbaşkanı başbakınınızım.Maya Aztek hemde Zorba prezıdınt prezıdıntım. Dikkat et ayağını denk al. sadakatsiz misyoner yemin ederim 70 milyon kişiyi vurucam. Namussuz evladıyım devrim ihtilal dinlemem. La yeter ya pusuyla zorbayla ne oynuyorsun. Sil hepsini gitsin bitsin otüzüçsıfırbir kendisiyim maya sıfırsıfırbir ara beni bul. Pusu beni bulsun yarın öbürgün misler kamiler çıkııldııında bulamadınıında canını yakarım

DeletedUser59018

Ziyaretçi
Aynen ortada başlarsan mecburen 1-2 tur multilerle savaşıp,sonra ortada kaldık diye bizi silmeden en iyi biz silelim diyor insan.Başıma geldiğinden biliyorum

savaştık silemediler de :D pusunun adalet tarafı iyi bilir :D onca köye gelip avucunu yalayıp gittiler :D

DeletedUser59018

Ziyaretçi
Peki silinmedin mağdem neden şimdi pusuya muhalefet ediyorsunuz ki hocam :)

muhalefetlik ne gördün ? yorum yaptım. Görünen o değil mi eibo silindikten sonra o kadar klan birleşip dünya kapatamıyacağına göre pusunun yöneticilerinin düşüncesi starı nasıl yok ettilerse diğer düşmanlarınıda o şekilde yok etmek.

DeletedUser66585

Ziyaretçi
Herkesin Agzında aynı cümle mağlesef :) Pusu Yanındaki müttefiklerini uyutuyor Siz istiyorsunuz ki aralarında bir anlaşmazlık olsun bir birlerine girsinler bizde arta kalanları toplayalalım.

LOFA Sifteri

Okçu
bir tarafin o kadar fazla klan olmasi neden sorun oldu eibo tarafida suanda kactane ayri ekipten olusuyor pusu tarafinin bu kadar goze batmasi neden
muhalefetlik ne gördün ? yorum yaptım. Görünen o değil mi eibo silindikten sonra o kadar klan birleşip dünya kapatamıyacağına göre pusunun yöneticilerinin düşüncesi starı nasıl yok ettilerse diğer düşmanlarınıda o şekilde yok etmek.

DeletedUser59018

Ziyaretçi
bir tarafin o kadar fazla klan olmasi neden sorun oldu eibo tarafida suanda kactane ayri ekipten olusuyor pusu tarafinin bu kadar goze batmasi neden

Sorun oldu derken ? ben yorumlamışım niye hepiniz hoplayıp duruyonuz onu anlamadım :D vurun kırın birbirinizi banane :D ben yorum konusuna yorumumu yaptım sadece :D eibo kaç ekipten oluşuyor Allahaşkına Pusu tarafı kaç ekipten Bi tarafsız bakın hatta dünya hakimiyetinde her iki tarafın hakimiyetini topla pusunun ne yapmaya calıştığını anlarsın ;)

DeletedUser59018

Ziyaretçi
Herkesin Agzında aynı cümle mağlesef :) Pusu Yanındaki müttefiklerini uyutuyor Siz istiyorsunuz ki aralarında bir anlaşmazlık olsun bir birlerine girsinler bizde arta kalanları toplayalalım.

Sen önce okuduğunu anla :D ben eibo dan da değilim eibo da da değilim. Gerçekleri söylüyorum. Önce sab a yapacaklarını yaptılar adaletle sab birbirini yerken saba daldılar. Sonra azteği stara dövdürdüler sonra müdahil oldular starı dağıttılar :D şimdi eibo yarın BEY veya AZTEK taktik belli kimse kusura bakmasın :D

DeletedUser64760

Ziyaretçi
Tabi ki herkesin kendi diplomasisi kimseyi rencide etmek istemiyorum ama cidden Bey, Aztek, Zorba, Aog, Korku, Lofa hiç mi düşünmüyor bu savaşın ardında ne olacak diye hadi Bey'i anlayabiliyorum yeniliyorduk şimdi bir şansımız oldu kafası makul, anlaşılabilir. Hadi Korku, Lofa da neyse ama diğer büyük klanlar niye bu kadar kardeşlik, brotherhood anlayışı bu zamana kadar pusu ne yaptıysa hep yanındalardı Pusu büyüdükçe onlar hep aynı kaldı
Eibo oyuncusu olarak dezavantajlı olduğumuzu düşünüyorum ama üstesinden çok rahat geliriz.

DeletedUser59018

Ziyaretçi
Tabi ki herkesin kendi diplomasisi kimseyi rencide etmek istemiyorum ama cidden Bey, Aztek, Zorba, Aog, Korku, Lofa hiç mi düşünmüyor bu savaşın ardında ne olacak diye hadi Bey'i anlayabiliyorum yeniliyorduk şimdi bir şansımız oldu kafası makul, anlaşılabilir. Hadi Korku, Lofa da neyse ama diğer büyük klanlar niye bu kadar kardeşlik, brotherhood anlayışı bu zamana kadar pusu ne yaptıysa hep yanındalardı Pusu büyüdükçe onlar hep aynı kaldı
Eibo oyuncusu olarak dezavantajlı olduğumuzu düşünüyorum ama üstesinden çok rahat geliriz.

Eibo Bey e kafa tutarak yanlış yaptı. Bey i yanına çekip pusuyu vurmaya kalksalardı iki klan pusu ve yandaşlarının yenerdi. Bey eli mecbur savastığı klan ile anlaşıp onu destekleyen klanı vurmak istemiyor ama oyun böyle giderse pusu dunyayı kapatır. Hakediyolarda stratejileri gerçekten Mükemmel.

DeletedUser53807

Ziyaretçi
Oyunun çok öncelerinden beri Zorba ile Pusu dostluğu gündemdeydi zaten. Diğer ekiplerin korkup birleşmelerini engellemek amaçlı aynı sıraya yazmadı iki klan da kendisini. Aztek de eklendi buna. EİBO için nifak tohumları ekmeye çalışmak en mantıklı diplomasi hamlesi ama pek tutacağını sanmıyorum.

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
Eibo oldu mu oldu sonucta tek klan oldu mu oldu.Bakıyoruz haritaya suan da eibo vs bütün dünya yazıyor konu kapandı.

S.D.44

Baltacı
savaş safları EİBO- HERKES değil...

EİBO-BÖRÜ-GECE-İPMAN VS AZTEC-PUSU-ZORBA-LOFA-KORKU
GECE, BÖRÜ VE İPMAN isim değiştirip EİBO adını aldı.

Aztec pusu tarafına bey klanalrını da ekleyiver sana zahmet o zaman ne oluyor? dünyada başka klan kaldı mı bize karşı olmayan:). şimdi bir söz söyleyeyimde tam olsun bizde bilirdik pusu zorba tarafında yer almayı ama almadık neden? çünkü biz her daim doğrudan yanayız;)

S.D.44

Baltacı
HA PARDON BİRDE ANT OLUP BEYE GEÇEN TAYFA VAR ONLARDA BİZE KARŞI......yani arkadaşım boş yapma...EİBO vs HERKES İŞTE. vicdan muhasebesi yapma:)

S.D.44

Baltacı
Sen önce okuduğunu anla :D ben eibo dan da değilim eibo da da değilim. Gerçekleri söylüyorum. Önce sab a yapacaklarını yaptılar adaletle sab birbirini yerken saba daldılar. Sonra azteği stara dövdürdüler sonra müdahil oldular starı dağıttılar :D şimdi eibo yarın BEY veya AZTEK taktik belli kimse kusura bakmasın :D
yalnız atladığın nokta var. beyle biz savaşırken beye alenen destek verdi:). yani bey bizi indirseydi hemen savaşa müdahil olacaktı. AMA ne oldu YEMEDİ. şimdi plan B:). hepsi bir gelecek:)

DeletedUser59018

Ziyaretçi
yalnız atladığın nokta var. beyle biz savaşırken beye alenen destek verdi:). yani bey bizi indirseydi hemen savaşa müdahil olacaktı. AMA ne oldu YEMEDİ. şimdi plan B:). hepsi bir gelecek:)

Destek olduklarını biliyorum işte eninde sonunda girecekti savaşa yine girdi :D

DeletedUser66585

Ziyaretçi
Korkmayın Ne Çok ağladınız Siz böyle ya :) yok herkes bize karşı yok o şunun kuklalıgın yapıyo yok bu bunu destekliyor dünya size karşı olabilir neden korkuyorsunuz ağlamayı bırakın lütfen ve oyununuz oynayın. Ha bide Boool şanslar Çunki şansa Gerçekten İhtiyacınız olucak

S.D.44

Baltacı
hakikaten bebesin beni sen mi sileceksin. Bakıyorum da o çapı sende göremiyorum:). önce çaplan ondan sonra konuşalım okey. bence de senin şansa değil oyunu öğrenmeye ihtiyacın var...