44 DUNYA SAVAS TARIHI VE DIPLOMASI KARARLARI

• Konuyu başlatan DeletedUser65834
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

morfin*

Yasaklı
Danışıklı dövüş ;) op yapmayı beceremeyen savunma yapmayı beceremeyen 700 mis atıp 3 köy alıp aldıklarını geri veren ++ 1 tane de bonus olarak köy veren dejavu baktı olmuyor 10! Gün önce yazmaya başladı arkayı sağlama alın bekleyin siz asıl süprizler geliyor diyerek forum da artistlik yapan dejavu oyuncusu akabinde 1 hafta sonra cin klanları savaşa gireceğini açıkladı ;) ne kadar güzel bi senaryo !! Madem oyundan sıkıldınız savaş yok bu zamanı beklemeniz tesadüf olamaz kimse kimseyi kandırmasın oyun için laf gevelemeye gerek yok açık açık çıkıp diyin dejavu ile anlaştık cin savaş tan galip gelirse dejavu dan 10 oyuncu alıp dünyayı kapatacaz .

İli tarafa da hayırlı olsun iyi olan kazansın

Yandan Atmış

Yasaklı
Bilmediğim bir konu olursa hatirlatirsin girmem zaten, demek ki biliyorum :) ben de nolur nolmaz diye 2tane dejavu içinde 2 tane hücum içinde koyumu desteklemistim, destekler vardi abeddon uyarisiyla geri cektim. Böyle şantaj yapmaya çalışmaya gerek yok :D sor soyleyeyim zaten yeter ki kafanda bir şeyler uydurma. Hikayenin yüzde 10unu gorup ondan efsane yaratiyorsun yapma lutfen bu dostluklara zarar verir, iyi oyunlar!

dostluklara zarar vermeye ben çalışıyorum şurda 5 günün tartışmasını yaratan siz değil, burda istenilen şartları kabul ediyorum gibi sözler kullanılsın ama böyle hareketler yapılsın

Yandan Atmış

Yasaklı
şu kafadan uydurma hikayenin de %10 kısmına gelelim sen ne olur ne olmaz diye destekledim diyorsun bu ne anlama gelir hücüm kazık atar hücüm hain sen dostluk kelimesini kullandığın klana karşı böyle tedbirler alıp burda kelime oyunu yapmada işini yap :)

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Klana değil bireye karsi bir tedbir! Hala bir şeyler uyduruyorsun baksana :D keza oyundaki herkesi tanımıyoruz, büyütülecek bir şey değil benim komutum daha düne kadar oksijene acikti, isimi yapacam merak etme. Forumu senin kadir mısıroğlu tarzı hikayelerine emanet ediyorum :)

Yandan Atmış

Yasaklı
Klana değil bireye karsi bir tedbir! Hala bir şeyler uyduruyorsun baksana :D keza oyundaki herkesi tanımıyoruz, büyütülecek bir şey değil benim komutum daha düne kadar oksijene acikti, isimi yapacam merak etme. Forumu senin kadir mısıroğlu tarzı hikayelerine emanet ediyorum :)

öpüyorum geldiğinde ben buralarda olurum yine yeni hikayeler düşünürüm o sırada :)

DeletedUser65479

Ziyaretçi
Danışıklı dövüş ;) op yapmayı beceremeyen savunma yapmayı beceremeyen 700 mis atıp 3 köy alıp aldıklarını geri veren ++ 1 tane de bonus olarak köy veren dejavu baktı olmuyor 10! Gün önce yazmaya başladı arkayı sağlama alın bekleyin siz asıl süprizler geliyor diyerek forum da artistlik yapan dejavu oyuncusu akabinde 1 hafta sonra cin klanları savaşa gireceğini açıkladı ;) ne kadar güzel bi senaryo !! Madem oyundan sıkıldınız savaş yok bu zamanı beklemeniz tesadüf olamaz kimse kimseyi kandırmasın oyun için laf gevelemeye gerek yok açık açık çıkıp diyin dejavu ile anlaştık cin savaş tan galip gelirse dejavu dan 10 oyuncu alıp dünyayı kapatacaz .

İli tarafa da hayırlı olsun iyi olan kazansın
Fragmanı çok güzel mümkünse bölümleride at çekirdek kolamız hazır okuyup okuyup gülelim sana :) :D

morfin*

Yasaklı
Dejavu kısmı fragman değildi gerçek ti :) cin konusu devamı 15 Ağustos dan sonra +18 dilediğin gibi zevk alıp gülersin ;)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.