35. Dünyaya katılım

• Konuyu başlatan DeletedUser54286
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Bnce güzel bi özellikle bu dünyayı güzel hale getiricekler diye düşünüyorum c6 da ilerleyen zamanda açılıcak bnce :)

DeletedUser58068

Ziyaretçi
Yanıldığınız düşünüyorum yakında özelliği duyuracaklarına göre ve özellik üzerinde yapılan çalışmalardan dolayı klasiğin açılma durumu sarkdığı için en kısa sürede aça

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Herkes dunyayı kötulemiş sanırım klanlar tarihinin en gunah keçisi dunyası olacak bu da. Özellikleri sevmeyişinizin sebebi zorluk seviyesinin yüksek olması mı arkadaşlar ? :)

Hızlı dunya isteyenler için Classic diye bir world var. Artık anladıgım klanlar ekibinin hızlı dunya için Classic worldleri kullanıyor olması. Oyun / birim hızı 1 dunyalar reel hayatı yormayan guzel dunyalardır. Aslına bakarsanız bu özellikleri görunce aklıma gelen ilk klan HUCUM klanı klanlar tarihinin bence en istikrarlı klanı... barbar köyler 5000 puana kadar gelişiyor. Buda ister istemez kapanma suresini fazla uzatıyor 1500 luk barbarları almaması için klanı durduramazken 5000 puanlık barbarı ben bile alırım klan başkanı olarak :D şovalye ve okçu bu worldde olduguna göre sıradaki worldde okçunun olmayacagı banko hale geldi. Gelelim en can alıcı noktasına

KLAN LİMİTİ 35 KİŞİ:

Yahu keşke şu sayılara uysak, kendim içinde diyorum bunu 35 arkadaşımızı toplasakta gidebildigimiz yere kadar gitsek böyle diplomasiler savaşlar o kadar guzel olur ki Mr.Storm un alt klanlar hakkında ki hak verdigim yorumu geliyor aklıma "Alt klanlar, klanlar oyuncularının kendilerince üretmiş oldugu saçma bir stratejidir."

Her neyse özellikler nedeni ile olmasada vakit ayırsak mı ayırmasak mı ? Kaliteli ekip gelir mi (Gelirse başlamak için daha olumlu duşunurum) gelmez mi sorunsalı nedenleri ile şimdilik beklemede oldugumuz world klanlar oyuncularına hayırlı olsun

DeletedUser60632

Ziyaretçi
"Yahu keşke şu sayılara uysak, kendim içinde diyorum bunu 35 arkadaşımızı toplasakta gidebildigimiz yere kadar gitsek böyle diplomasiler savaşlar o kadar guzel olur ki"

aynen katılıyorum, ne alt klanmış arkadaş yahu, klanlar oluyor 300 kişi sonra casuslar devreye giriyor, diplomasiler can sıkıcı hale geliyor vs... çok klan olayını ben de özümseyemiyorum.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Kimse özümsemiyorsa nasıl oluyor bu kadar klan? Ben zaten her zaman karşıydım hatta klan dışı desteğinde önünü kesip tamamen bitirmek lazım. Yabancılar çok güzel oynuyor. Bizde o yok işte. Zamanla olur inşallah

DeletedUser60632

Ziyaretçi
atıp toplarız gibi bir düşünce hakim olduğu için ya da milletin kolayına geldiği için tutuyor bence, bir de büyük gözükelim bize saldırmazlar kafası var tabi :)

DeletedUser58068

Ziyaretçi
Reel hayatı yormasada böyle dünyaların kapanması en az 3-4 yıl sürebilir

35 kişilik bir klan olacağını düşünmüyorum.Klanlar tarihine bakarsanız bu dünyada'da gelecek ekipler çoklu klanla gelebilir yani 2 veya 2'den daha fazla klanlar kuracakdır.Bu yüzden 35 sınırlandırılması hiç bir anlam ifade etmeyeceğini düşünüyorum.

DeletedUser58068

Ziyaretçi
Kimse özümsemiyorsa nasıl oluyor bu kadar klan? Ben zaten her zaman karşıydım hatta klan dışı desteğinde önünü kesip tamamen bitirmek lazım. Yabancılar çok güzel oynuyor. Bizde o yok işte. Zamanla olur inşallah

Yabancı ve bizim gibi kalabalık ülkelerde klanlar nasıl oynanıyor bana anlatabilirmisiniz

DeletedUser614

Ziyaretçi
Yabancılarda alt-üst klan gibi kavramlar pek bulunmuyor. Aktif olan herhangi bir dünyanın twstatstan sıralamasına bakarsanız sürekli birbirleriyle bağlantılı klanlar olduğunu görürsünüz. En basit örneğini vereyim.

Tribalwars.net'te en son açılmış dünyaya ait klan sıralaması
https://en87.tribalwars.net/guest.php?screen=ranking&mode=ally

Türkiye'de en son açılmış dünyaya ait klan sıralaması
https://tr34.klanlar.org/guest.php?screen=ranking&mode=ally

Ben fazla dikkatli bakmadım ama 40 kişi limitli klanlarda ikiden fazla bağlantılı klan göremedim.
Birde bizim sıralamaya bakalım. Resmen 5-6 klan 25 kişilik sıralamayı domine etmiş ki 25'ten sonrasında bile birbirlerine ait kaç klanları var.
Adamlar kıta kapatıp savaşalım demiyor. Adamlar bölge bölge gidiyorlar. Bizde ise mantık bölgeye yay çizip kapatalım. Ne kadar kalabalık olursak o kadar çabuk kapanır. Aktif olmayanları atar toplarız ileride düşüncesi hakim.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Valla 35 kişide olsa 3 tane klan la giriceksin dünyaya tokatlaya tokatlaya kapatıcaksın :)

şimdi 20 tane klanla geliriler tt2tt2

DeletedUser58068

Ziyaretçi
Yabancılarda alt-üst klan gibi kavramlar pek bulunmuyor. Aktif olan herhangi bir dünyanın twstatstan sıralamasına bakarsanız sürekli birbirleriyle bağlantılı klanlar olduğunu görürsünüz. En basit örneğini vereyim.

Tribalwars.net'te en son açılmış dünyaya ait klan sıralaması
https://en87.tribalwars.net/guest.php?screen=ranking&mode=ally

Türkiye'de en son açılmış dünyaya ait klan sıralaması
https://tr34.klanlar.org/guest.php?screen=ranking&mode=ally

Ben fazla dikkatli bakmadım ama 40 kişi limitli klanlarda ikiden fazla bağlantılı klan göremedim.
Birde bizim sıralamaya bakalım. Resmen 5-6 klan 25 kişilik sıralamayı domine etmiş ki 25'ten sonrasında bile birbirlerine ait kaç klanları var.
Adamlar kıta kapatıp savaşalım demiyor. Adamlar bölge bölge gidiyorlar. Bizde ise mantık bölgeye yay çizip kapatalım. Ne kadar kalabalık olursak o kadar çabuk kapanır. Aktif olmayanları atar toplarız ileride düşüncesi hakim.

Ben yabancı servarlar hakkında bir bilgim yok oynamadımda.
TR sunucularında 5-6 klan kurulmasını sistemin eksikliğinden kaynaklandığını düşünüyorum.Yönetici birinin çoklu klanın saçma olduğunu söylüyorsa ve bu durumdan rahatsızsa bu durumu düzeltecek kişi yine kendisidir

Tanımsız

Okçu
Bu dünya bu durumu düzeltmek için atılmış bir adım gibi görunuyor.
Ama gireceklerde bitiyor her şey.

DeletedUser58068

Ziyaretçi
Bu dünya bu durumu düzeltmek için atılmış bir adım gibi görunuyor.
Ama gireceklerde bitiyor her şey.

Ben size bu konuda katılmıyorum çünkü bu olay artık kısır döngüye girdi,35 ve 35'den sonraki dünyalarda da devam edeceğini düşünüyorum zaten bunun cevabını dünya acıldıkdan kısa bir süre sonra göreceğiz