35. Dünyaya katılım

• Konuyu başlatan DeletedUser54286
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57450

Ziyaretçi
ben bu sefer oynuyacam bakalım nasıl olcak D: pre kastım 34 zaten :D c6 ya baya bi prem var

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ben size bu konuda katılmıyorum çünkü bu olay artık kısır döngüye girdi,35 ve 35'den sonraki dünyalarda da devam edeceğini düşünüyorum zaten bunun cevabını dünya acıldıkdan kısa bir süre sonra göreceğiz

Eskiden sürekli 100-150 kişilik dünyalar açılıyordu. Bu duruma oyuncular alıştı. Daha sonra yönetim değişince bu sayı yavaş yavaş aşağılara çekilmeye çalışıldı genellikle 50-75 kişilik dünyalar açıldı fakat oyuncular vazgeçmedi. Yönetimin yapabileceği bir şey yok. Sürekli bu şekilde açması lazım alışılması için birazda. w30'da klanlar 30 kişilikti yanlış hatırlamıyorsam. Adam gitmiş 20 tane klan kurmuş. Şimdi sen bu sayısı 10'da yapsan adam gidip bu sefer 50-60 klan kuracak. Oyunculardaki mantalite değişmediği sürece yönetimin de yapabileceği bir şey yok pek.

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Burada oyuncu mantalitesi devreye giriyor bence. Önce herkes kendini değiştirmeli. Tabiki bu bağlamda klanlar yönetiminin aile klanlarına karşı bir yaptırımda bulunması yada bir çözüm bulması da daha iyi. Yani 35 kişilik kadrosunun dışında arkadaşı kalacak diye üzülen bir klan başkanı oldumu bu gune kadar aranızda :D olmadı. Yani 250-300 adam bulup yaya kurulup, bölgendeki aktif adamları da kendi bünyene aile klanı olarak katıp her anlamda süper güç olabilirsin... Ama bence bunun yerine 35 kişilik ekiplerin savaşları daha güzel olur. :) Hala başlayacağız diyen klan yok bu ne arkadaş :D hani ufak bir ışık görsem başlıcam :D

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Burada oyuncu mantalitesi devreye giriyor bence. Önce herkes kendini değiştirmeli. Tabiki bu bağlamda klanlar yönetiminin aile klanlarına karşı bir yaptırımda bulunması yada bir çözüm bulması da daha iyi. Yani 35 kişilik kadrosunun dışında arkadaşı kalacak diye üzülen bir klan başkanı oldumu bu gune kadar aranızda :D olmadı. Yani 250-300 adam bulup yaya kurulup, bölgendeki aktif adamları da kendi bünyene aile klanı olarak katıp her anlamda süper güç olabilirsin... Ama bence bunun yerine 35 kişilik ekiplerin savaşları daha güzel olur. :) Hala başlayacağız diyen klan yok bu ne arkadaş :D hani ufak bir ışık görsem başlıcam :D

Bence bu senin kapatacağın dünya sinsercim bekleme derim :D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Kurunda pre harcıycak adamlar la gelin bak pre kasıcaz şurda tt2tt2

DeletedUser14924

Ziyaretçi
dünya kapatma şartları bu kadar ağır olduğu sürece aile klanları devam edecektir. Bir çok kişi hem fikir zaten küçük klan mantığında. Ama şartlar böyle ne yazık ki. %30 - %40 hakimiyet olsa bu kadar aile klanı kalmaz. Klan limitini de 20 kişi yapar isen sıkıntı falan kalacağını sanmıyorum. Ama sadece bunlar da yetmez. Bölge seçimi tarzı mevzuların da tamamen kalkması gerekiyor. 20 klan kursa da haritanın 4 yanına dağıtılması gerekiyor. Eksileri olur ama artıları da olacaktır illa ki. Bir hızlı bir yavaş dünya sistemine üçüncü bir seçenek eklense gayet tatlı olacağı düşüncesindeyim. Tam bilgi istiyorsanız özelden ulaşın sayın mayıs yağmuru tt2tt2tt2

DeletedUser57761

Ziyaretçi
yavaş olduğu yetmezmiş gibi bide sovalye var, şu yeni sovalye sistemini bilmiyorum ama eskisinden daha etkili gibi.

1 ayda ordu fulluyorsun sonra bi şovalyeye kafa atıyorsun bak gari sen :D napsın bu oyuncu şimdi :)

dünya kapatmak isteyen alsın oynamayı bilen 20 aktif oyuncusunu kapatsın :D biraz uzun sürer ama yapacak bisey yok :p

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Yemek klanları harici katılacak bizden başka klan yok mu arkideşler :D