30. Dünya özellikleri belli ve başlıyor;

• Konuyu başlatan DeletedUser26690
  • Başlangıç tarihi

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
yabancı serverda 360k ya kadar 10 kişilik klanda oynamıştım. adamlar 1 klan felan. aşiret yok. inşallah burayı öyle ziyan etmezler.

30.dünyaya gireceklere başarılar

DeletedUser37473

Ziyaretçi
Çok entrikada döner bu dünyada :) klan arkadaşlarından uzakta kalanlar başka klanlara girecek ses çıkarmıyacak :) arkadaşları yaklaştığında ise olaylar olaylar olacak :) benden demesi çok kişi günaha girer bu worlde

sistemi hazırlayan arkadaşa tebrikler değişik ve denenmeyen değer bir sistem tat verirse daha sonra acılacak dünyalarda bu özellikleri bekleriz. beni tek düşündüren sıkıntı dünya hakimiyeti konusu 30 kişi cok uğraş verecek dünyayı kapatmak için :)

DeletedUser38381

Ziyaretçi
Çok entrikada döner bu dünyada :) klan arkadaşlarından uzakta kalanlar başka klanlara girecek ses çıkarmıyacak :) arkadaşları yaklaştığında ise olaylar olaylar olacak :) benden demesi çok kişi günaha girer bu worlde

sistemi hazırlayan arkadaşa tebrikler değişik ve denenmeyen değer bir sistem tat verirse daha sonra acılacak dünyalarda bu özellikleri bekleriz. beni tek düşündüren sıkıntı dünya hakimiyeti konusu 30 kişi cok uğraş verecek dünyayı kapatmak için :)

bu dünyada bir ilkte birim hızı ve oyun hızının 1 den fazla olması dünya gayet hızlı olacak e bunun getirdiği bir zorluk olacak tabi
herkese başarılar