16.03 KUDRET VS BRO İSTATİSTİK

DeletedUser59592

Ziyaretçi
Beyler ben o kadar hesap kasıyorum şu kadar bayrak gelmiyor 51de Klan kurun da bana da saldırın yav :(

Bak bana ne güzel iki günde 250 bayrak sadece w46 dan geliyo 100 kadarda casual w50 dede 20-30 a çıkartmak üzereyiz galaxi de bana gelmiyo bayrak klandan olsa gerek :D

DeletedUser59592

Ziyaretçi
Şimdi tüm klan oynayan arkadaşlar sivilde nerde kepçe görsem sen aklıma geliyon diyo mesela @beykoz61 gelmiyom mu aklına :D

beykoz61

Ağır Atlı
OvgjB3.png

Kudret tarafından istatistik 55 gün olcak hala bi tarafın üstünlüğü yok ama çok güzel çekişmeli bir savaş oluyor büyük emek var emek veren herkesin eline sağlık

RadyasYon*

Milis
5a58XM.jpg
Herkesin emeğine sağlık cidden güzel savaş oluyor kısa süredeki istatistik değişimdende belli oluyor zaten :) Herkesin emeğine sağlık ^_^

DeletedUser65411

Ziyaretçi
sız bızden alasını yapıyorsunuz bız sesımızı cıkarmıyoruz maşallah sız her fırsatta burdasınız :)

RadyasYon*

Milis
bu çocuk beni çok güldürüyor :DD ümreye giden klan başkanımızın 30 gün boş kalan hesapta 1 m puan düşürmüşsünüz tebrik ederim :)) köy alamayınca foruma gelme konusuna katılmıyorum sürekli takip ediyorum bir hareket olmadığı için yorumda yapmıyordum :)