16.03 KUDRET VS BRO İSTATİSTİK

DeletedUser65411

Ziyaretçi
bu konulara girersek okan35 ve cetmeliden bahsetmedik bile :) toplam kaç köyleri vardı? istatistiğe eklense ağlarsınız ))
Senin hiç bir şeyden haberin yok sanırım sıradan basit bir oyuncusun orda da ilk siz attınız klandan adam adı aklımda değil şimdi ama ister sen bulurum

DeletedUser63512

Ziyaretçi
bu çocuk beni çok güldürüyor :DD ümreye giden klan başkanımızın 30 gün boş kalan hesapta 1 m puan düşürmüşsünüz tebrik ederim :)) köy alamayınca foruma gelme konusuna katılmıyorum sürekli takip ediyorum bir hareket olmadığı için yorumda yapmıyordum :)

Bahane değil.

RadyasYon*

Milis
bahane değil boştaki hesabı toplayamamak yeteneksizlik :) adam geldikten sonra 1 köy verdi onuda 3 gün al ver yaptıktan sonra vermiş, oyunculuklar boş hesap toplamaya bile yetmiyor onu anlatmaya çalışıyorum :) tabi anlayana

beykoz61

Ağır Atlı
hesap bomboş muş çok haklısın o yüzden kesimi 75m den 120m e kadar çıkmış ayrıca hesaba bakan biri vardı ara ediyordu sav kaydırıyordu vpn kullanmak zormu :) ama burda boş biri varsa oda sensin

beykoz61

Ağır Atlı
istatistik var mı?

P18nO7.png

istatistik kudret lehine

beykoz61

Ağır Atlı
aynen ama şöyle bişey var aşağıda bro4 klanını dağıttılar istatistiğe işlemesin burda istatistik diye konuşan arkadaşa da hatırlatırım onu da hergün o klandan 30~40 köy düşüyordu rahat, ufak bi bölgesel operasyon ile k65 in hakimiyeti %85 bize geçti ve broya yeni bi cephe açıldı + @poseidon32** yi gene kınıyorum gene geçmiş beni köy almada

DeletedUser65411

Ziyaretçi
aynen ama şöyle bişey var aşağıda bro4 klanını dağıttılar istatistiğe işlemesin burda istatistik diye konuşan arkadaşa da hatırlatırım onu da hergün o klandan 30~40 köy düşüyordu rahat, ufak bi bölgesel operasyon ile k65 in hakimiyeti %85 bize geçti ve broya yeni bi cephe açıldı + @poseidon32** yi gene kınıyorum gene geçmiş beni köy almada

ya ne olacak dı benı gece bılecek oyuncu sayısı cok az bence bu dunyada hıc yok :)

DeletedUser68301

Ziyaretçi
W46 MAP.png
Yiğit, bunlar bizi takmıyor diye oturdum kendim yapmaya çalıştım. 1 milyondan düşük klanları almadım ve bir tane de kudretin içinde 4.5 milyonluk kızıl diye bir klan var onu da alamadım etiketi çıkmadığı için :D İdare edersin

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Ne demek canım
Valla puan olarak bakınca bro üstün kalıyordu sanırım öyle de bir şey var işte. Bunlar savaşsın dursun biz bir ara gelir bakarız yine :p