10. yıl klasiği

• Konuyu başlatan DeletedUser46662
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63321

Ziyaretçi
onur sana kırgınım gavur ellerde istemeden de olsa set olmuşsun:)

brexit pushing yapıyor arkadaşlar girmeyin

onur sana kırgınım gavur ellerde istemeden de olsa set olmuşsun:)

brexit pushing yapıyor arkadaşlar girmeyin

abi istemeden olmadı o iş tutup çok düzensiz bi yerleşim yapılmıştı bir bir muhabbetim olan kişilerde sürüden ayrı düşünce alındılar bende bıraktım yolsa devam ederdim fazla zaman alıyor ama hızlı dünya güzeldir :) @unss

@bengam uzunca süre klan kurmayacam gibi 1 sene sorumluluk almayıp sınavlara hazırlanmam lazım

@Blacknight* setime şey olur musun :)

Tanımsız

Okçu
Biz köy alıyoz misimize müt olan klandan kilit geliyor. Diyoruz hani müttük noldu. Ada müt değiliz ki diyor. Profiline bir kez daha bakıyoruz klandan çıkmış. Çok güzel hoş vakitler geçirdik özellikle anneleriyle baya bi haşır neşir olduk :)

myw**

Dük
bu dünyada 1 2 özellik hoşuma gitti birincisi ışınlanma olmaması 2. si yön seçme olmaması ön kayıtla beraber klanın nereye düştüyse ordan devam ediyorsun multi pushing köy kasma gibi şeylerin belirli bir düzeyde önüne geçilebildiğini düşünüyorum classic açılıcaksa bu şekilde açılsa iyi olur açılmazsa da açılmasın zaten oyun sıktı artık ...

ispanyolları öpeyim size bişi olmasın orda classic açıldığında müsait olunursa gider orayı istila ederiz tekrar :)

biri diyor sizi dovduler biri diyor c6yi asiret kapatmadi biri diyor kendinizi kandirmayin biri dior savasacak clasicik etoda fantazi pesinde :)
zaten c8 ne zaman kapanir belli degil dunyalar hakkindada oneri alinmiyor yani bosverin bi gun mayis gelicek c9 aciyorum diyecek hadi gene iyisiniz gelin oynayin diyecek ozellikler sunlar begenen gelsin diyecek begenenler oynayacak gerisi bos :)