10. yıl klasiği

• Konuyu başlatan DeletedUser46662
  • Başlangıç tarihi

Deadknight

Yasaklı
@kingstone kanka biz hesaba 3 kişi baktık ki daha önce kaanla 2 miz baktığımızda açık ara fark atmıslıgımız var baska worldlerde ki düzgün asılmadığımız halde burda selimide ekledik orantısız güçtük bildiğin olay adamlarla müt olduk da vurdular anladın biz eşekliğimize güvendik vurmak yerine baska köy aldık adamlar bastı misleri bize girdi köyü vermemizin de sebebi aynı anda oyuna selimle girince oyundan atması ve kilit süresinin kaçması yoksa adamda asker kalmıyordu

:D:D:D:DAĞLA:D:D:D:D

DiOny SoS

Hafif Atlı
@FenerSavar içinde kalmasın sipidiler gider ayak kestim biraz yine :D

y30gAk.png

7N65YN.png

DeletedUser

Ziyaretçi
Konu hala devam ediyor mu bilmiyorum ama köyümüzün gittiği gün biri bizi skype de 56 kişinini olduğu bi gruba aldı ve herkes birbirine anlamadığımız bir dilde küfür ediyordu.

Ben yabancılara güvenilmeyeceğini zaten biliyordum, masters dünyalarda görüyorduk 1 günde 2-3 kere klan dağıtıp eyşanlık yapıyorlar :D Hatta müttefik bile yağmaladığımız oldu. Bizim bana göre tek hatamız çok çok çok daha fazla hile yapmalıydık co-playerla sınırlı tutmayıp eğer yabancı bir arkadaşımıza çevremizden 30-40 ar hesap açtırsaydık ve onları yağmalasaydık belki daha ileri seviyede olurduk :D Gördüğüm kadarıyla oyunun ilk aşamasında ilk gününde açık ara yağma farkı atan arkadaşlar ban felan da almadılar :D

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Hasssssss... Ordan selim ben sana dedim yarın istirahatliyim yatıcam hesaba girmem diye bir gün girmedim sonuç ortada :p :D

DeletedUser52610

Ziyaretçi
söyliyeceginiz basit.kırın su egonuzu ve soyleyın:

Zaten herkes aynı şeyi söylüyor farklı bir kelime eden olmadı :D sadece nedenlerini söylediler :D kendi açımdan hesabıma da bana da bişey yapamadılar ama tek başıma kalınca sıkıldım 2 gündür girmiyorum köyleri aldılar mı naptılar bilmiyorum :D

DeletedUser42330

Ziyaretçi
topladılar merak etme seni crozayı :D benim 5k5k askerim var 2k puanım bana dalan olmadı keşke moral olsa analarından emdikleri sütü burunlarından getirirdim :D

DeletedUser52610

Ziyaretçi
topladılar merak etme seni crozayı :D benim 5k5k askerim var 2k puanım bana dalan olmadı keşke moral olsa analarından emdikleri sütü burunlarından getirirdim :D

bir köyde 5k mızrak 1kaa basmıştım saldırı geliyor bildirimi geliyordu da girip bakmadım hiç bütün hevesim kaçtı adamlar 1 gece topladılar milleti :D oyun hızı 6 dünyada uyursan ölürsün normal dünya temposu sandılar acemiliklerine geldi :D dünya hızlı olunca diplomasilerde hızlı değişiyor :D