1 Aylık Worldde Bile

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

yuwa

Mızrakçı
Bu kadar köklü ve en sağlam dediğimiz ekipleri tek çatı altında önüne koyun sürüsü gibi toplamayı başaran kimse tebrik ederim w14 ten bu yana iyi kötü bu oyunun içerisindeyim bu seviyeyi ilk kez görüyorum .)

Deyip bi onlara geçmen yok mu :D 62 de size destek atıp 1 hafta sonra kamilerinizi yemiştim :D

ohstiffany

Yasaklı
Satranç taktiği.4 Farklı yön + Merkez = Köy almadan oyun kazanma hilesi :D

Şu soruyu da ekleyebilir miyiz? Tamam alt klan anlıyorum ama bir tanesi 100 kişi dolmadan 3-5-10ncuya kadar gitmek neden? Birinde 12 kişi var, birinde 25 kişi var. O zaman klan limitinin 100 kişi istenmesinin nedeni ne?

Rakro.31

Okçu
Biz her fırsatta yazıyoruz alt klan serbest dünya açın girip oynayalım diye açıldı geldik dünya özellikleri bu alt klan yasak dünyalarda biz bişey demiyoruz, kimseye 500 kişi gelme denilmedi isteyen gelebilir. Bizde oyundan böyle zevk alıyoruz. Açıklama yapmak istedim Kılıç abiye karşı herhangi bir sitem yok kesinlikle :)

kilicbeyy

Kılıç Ustası
Biz her fırsatta yazıyoruz alt klan serbest dünya açın girip oynayalım diye açıldı geldik dünya özellikleri bu alt klan yasak dünyalarda biz bişey demiyoruz, kimseye 500 kişi gelme denilmedi isteyen gelebilir. Bizde oyundan böyle zevk alıyoruz. Açıklama yapmak istedim Kılıç abiye karşı herhangi bir sitem yok kesinlikle :)
Eyvallah Necaticim ne deyim zevkler tartışılmıyor işte.

FARAZA

Markiz
Nerden baksan kral hareket :D

Nigrum Cygnum

Kılıç Ustası
Storm comam acilen temizlik özelliğini açsın dört hızlı dünyada temizliğin tadına varalım. Zaten kimlerin kapatacağı falan belli oldu bu dünyadan da kimse zevk almayacak. Bari bir temizliği deneyelim ben tek başıma zevk alayım. :s

Sus ve Oyna

Mızrakçı

Evet haklısın bir bakıma sende kendince tabiki de davet edebilirsin herkesi fakat asıl anlamadığım konu şu world tamamen bu dönemde zevkine oynayacağımız 1 aylık bir süreç olacaktı bu size katılan kendince çok çok büyük çok iyi oyuncular ekipler nasıl böyle bir world içlerine sindirebiliyor acaba.
Yani şurada gir 30-40 kişi savaş zevkini al yen git 1500 kişiye yakın olacaksınız mütünüz ile birlikte kazanan 100 kişiyi şimdiden tebrik eder kalan 1400 e yakın kişi adına da çok üzgünüm :)

Bantank

Baltacı
10 15 kişi zevk almaya girdik bize bulaşmayın kanka kendimize denk klanlarla savasıp en son size salça olup gideriz :D

MQKOKO

Kılıç Ustası
Sende orada başlarsın zaten, güçlüden yana olmayı sevenlerdensin :D
Deyip bi onlara geçmen yok mu :D 62 de size destek atıp 1 hafta sonra kamilerinizi yemiştim :D
Sanırım nick karıştırdınız w14 w20 w26 w31 c7 c11 MUCUH-HUCUM w33 VIP w36 YEK dışında oynamadım hiç birisindede başladığım klan dışında dünya bitirmedim özrünüz için şimdiden önemli değil iyi bayramlar .)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.