1 Aylık Worldde Bile

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Amir Toça

Kılıç Ustası
1 ay sonra başınız göğe mi erecek kapattığınızda? ne güzel hızlı dünya gelmiş iki vuruşup keyfimize bakacağız bu yaptığınızla hem kendi zevkinizi hem bizim zevkimizi baltalıyorsunuz. şimdi diyeceksiniz ki biz kazanmaktan zevk alıyoruz o zaman demezler mi adama hiç mi kendinize güvenmiyorsunuz da bu kadar kalabalık geliyorsunuz diye? son klasik de çöp oldu sizin yüzünüzden burayı da mahvettiniz. teşekkür ederiz

yuwa

Mızrakçı
Harbiden şu oyunun katilisiniz...

Kime sorarsan sor 1 aylık dünyaya bu şekilde girmek korkaklıktan, ego tatmininden öte değildir. Alıp 100 sağlam adamını oynayamıyorsan hala yardakçı klan topluluğuna ihtiyaç duyuyorsan diyecek bir şey yok.

Asıl sorum sürü psikolojisiyle hareket eden diğer klanlara çıkıp kendi klanınızı kuracak cesaretiniz yok mu ? Gidip başkalarının sürüsüne koyun oluyorsunuz? Açıklamanızı sabırsızlıkla bekliyoruz

Gelecek tepkiler umrumda değil ben oyun oynamak istiyorum...

Amir Toça

Kılıç Ustası
araz 400
geri kalan bütün klanlar 279

başlığı açana kadar değişiklikler oldu
güncelleme

araz 425
diğer klanlar 279

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Şu an malum klan 400 kişi kalan diğer klanlar 279 kişi komik gerçekten :D
Şu soruyu da ekleyebilir miyiz? Tamam alt klan anlıyorum ama bir tanesi 100 kişi dolmadan 3-5-10ncuya kadar gitmek neden? Birinde 12 kişi var, birinde 25 kişi var. O zaman klan limitinin 100 kişi istenmesinin nedeni ne?

kilicbeyy

Kılıç Ustası
Şu soruyu da ekleyebilir miyiz? Tamam alt klan anlıyorum ama bir tanesi 100 kişi dolmadan 3-5-10ncuya kadar gitmek neden? Birinde 12 kişi var, birinde 25 kişi var. O zaman klan limitinin 100 kişi istenmesinin nedeni ne?

Sayın storm daha klansız duran arkadaşlar var, o klanlar 100 kişi dolacak zaten :) Arkadaşlar 1100-1200 kişi olmayı hedefliyorlarmış :)

kilicbeyy

Kılıç Ustası
Bu kadar köklü ve en sağlam dediğimiz ekipleri tek çatı altında önüne koyun sürüsü gibi toplamayı başaran kimse tebrik ederim w14 ten bu yana iyi kötü bu oyunun içerisindeyim bu seviyeyi ilk kez görüyorum .)
Sende orada başlarsın zaten, güçlüden yana olmayı sevenlerdensin :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.