İSYAN vs PARABATAI

• Konuyu başlatan DeletedUser66224
  • Başlangıç tarihi

Khaos X

Okçu
sövalyeli dünyada asla ama asla mis saldırısı gücsüz ordu yapmayacaksın oyun başı her zaman sövalye etkisi kazanır...ilerleyen zamanlarda güclü ordularla bunlar yapılsa daha iyi ..sınır savaşları olsaydı uzun vadede büyük oplar başlayana kadar dayanıp sonra oyuna istenen seviye gelebilirdirdi ..dinleyen yok ki:D

Khaos X

Okçu
beni bu zaman kadar dinleyenler her zaman kazandı ..gidip dinlemeyince işler çıgrında cıkıyor ..
ben risk almayı severim ama millet begenmiyorr

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
buraya savunan arkadaşın 3klık köyündeki ordusunu da kopyalar mısınız ? 100 birimi geçen askeri yoktu,vermiş prenin gözüne vermiş prenin gözüne :)

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
ben kıyaslama amacıyla söylemedim,oyuncunun köyü çok dengesizdi. Alınsa dahi o köy çok uğraştırırdı,bildiğin akademili barbar köy gibi bir şey. Küçümsemek için söylemiyorum,world çok yavaş ve madeni az.

DeletedUser61081

Ziyaretçi
ben kıyaslama amacıyla söylemedim,oyuncunun köyü çok dengesizdi. Alınsa dahi o köy çok uğraştırırdı,bildiğin akademili barbar köy gibi bir şey. Küçümsemek için söylemiyorum,world çok yavaş ve madeni az.

alınsındaydı da uğraştırsaydı İsa =) Her köy maden kademesi için mi alınıyor =) Adamlar mis atacak şimdi o köyden millete =) askerin olsun olmasın .. Birileri askeri atacak birileri misi =) Sonuçları bizimki gibi olur inşallah =D

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Suan kdar ego yüksek olup saygisiz hareket eden yok forumda böyle gider gibi..