İSYAN vs PARABATAI

• Konuyu başlatan DeletedUser66224
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61081

Ziyaretçi
Rapor paylaşmak isterseniz SAVAŞ RAPORLARI başlığı altında yaptığınız kesimleri paylaşabilirsiniz.. Forum modlarından başlığı oraya taşımasını ya da kapatmasını isteyerek oraya yeni başlık açıp amacına uygun kullanmış olursunuz =)

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Rapor paylaşmak isterseniz SAVAŞ RAPORLARI başlığı altında yaptığınız kesimleri paylaşabilirsiniz.. Forum modlarından başlığı oraya taşımasını ya da kapatmasını isteyerek oraya yeni başlık açıp amacına uygun kullanmış olursunuz =)
sadece savaş raporları atmayacağım buraya, o yüzden burası daha uygun gibi :) istatistik atarız karşılıklı, rapor atarız. savaş hakkında konuşuruz :) yaparız bir şeyler karşılıklı sohbet de olur hem.

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Oyunu bilmyen çöpler 2-3 kesim yapınca foruma damlamışlar oyun başı o kadar savunma kesmekle övünüyorlar neyse 1 hafta sonra sizi görücem foruma uğramıyorken :D
övünme yok sadece konuşalım diye birazını attım :D karşıdan da güzel kesimler var istedikleri zaman bana yollasınlar oyundan, onları da ben atarım buraya :D

Bilmukabele .. namert dostun olacağına mert düşmanın olsun demişler.. İki tarafta birbiri hakkında iyi düşüncelere sahip olan çok sayıda arkadaşı barındırıyor.. Bu dünyada savaşmamız gerekiyormuş öyle olacak artık =)
Böyle konuşan rakip olunca eriyorum köyü salasım geliyor yapmayın :D